Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Так, маршрутки у нас їздять як хочуть і де хочуть (хоч проти шерсті) маршрут то погоджений з ДАЙ.

Тролейбуси теж їдуть як хочуть?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В аттачі лист від Служби автодоріг про суміщення доріг державного значення з вулицями м.Луцька, а також план-схема Луцька з нанесеними дорогами державного значення.

b66e74841c80t.jpg

post-3641-0-26805400-1328639825_thumb.jp

post-3641-0-26805400-1328639825_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То поясніть для мене. Від ЦУМу до Променя по Винниченка не можна їздити?

А то я завжди їздив. Знаю, що від Променя до ЦУМу не можна легковим.

А від центру вроді було можна. Знаків не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То поясніть для мене. Від ЦУМу до Променя по Винниченка не можна їздити?

Можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, а то тут понаписували номери знаків. А їх по номерах точно ніколи не знав. тільки по малюнках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю сюди напишу. Як коротше буде доїхати до Любомля ? Через Ковель чи через Володимир-Волинський ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю сюди напишу. Як коротше буде доїхати до Любомля ? Через Ковель чи через Володимир-Волинський ?
maps.google.com тобі в допомогу
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю сюди напишу. Як коротше буде доїхати до Любомля ? Через Ковель чи через Володимир-Волинський ?
через Ковель дорога краща, тому тільки тудою. Ще роки 2-3 назад радив би через Вол.-Вол., але поки робили Ковель-Ягодин, то з Володимира на Ковель дорогу розбили вщент; зара певно поладили, але, як то кажуть, осад то лишився...
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю сюди напишу. Як коротше буде доїхати до Любомля ? Через Ковель чи через Володимир-Волинський ?

через Ковель

Змінено користувачем tolik79
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То поясніть для мене. Від ЦУМу до Променя по Винниченка не можна їздити? А то я завжди їздив. Знаю, що від Променя до ЦУМу не можна легковим. А від центру вроді було можна. Знаків не бачив.
Від ЦУМ до Променя по Винниченка можна, але по ділянці Перлина-ЦУМ в середній смузі ЦУМ-Прокуратура лівій.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю сюди напишу. Як коротше буде доїхати до Любомля ? Через Ковель чи через Володимир-Волинський ?

Слабо було скористатися пошуком? Є така тема - Луцьк-Любомль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Відео неоднозначне.

Одна з причин, чого не люблю вночі їздити - це отакі пішоходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні дуже здивувався: на повороті направо з Соборності на Воїнів-Інтернаціоналістів забрали табличку з зеленою стрілкою направо. По інерції ледь на червоний не поїхав.

Дорожники певно вирішили: раз не можна зупинку відсунути від перехрестя, щоб маршрутки не заважали на додаткову табличку автомобілям повертати направо, то ми табличку тоді приберемо і "пускай весь мир подождет"... В принципі, для саме цього повороту - правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже тижнів зо два як прибрали. Хоча вона, дійсно, там ніколи не допомагала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже тижнів зо два як прибрали. Хоча вона, дійсно, там ніколи не допомагала :)

Але і не мішала нікому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на повороті направо з Соборності на Воїнів-Інтернаціоналістів забрали табличку з зеленою стрілкою направо. По інерції ледь на червоний не поїхав.

Дивуюсь як там інспектори не пасуться. Через раз як там проїжджаю, хтось проскакує направо.

Є ще питання (думаю в цю тему, все ж обстановки стосується): перехрестя на Кравчука біля слона (як на Конякіна повертати) є рівнозначним чи сама Кравчука є головною? Сам не попадав, але два рази бачив нерозбериху на рахунок цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перехрестя на Кравчука біля слона (як на Конякіна повертати) є рівнозначним чи сама Кравчука є головною?

Я вважаю що рівнозначне: краще при русі від Інтернаціоналістів перед ним пригальмувати, а при очевидному намірі водія в авто справа (від Конякіна) їхати і взагалі зупинитись і пропустити.

Хоча правильніше було б, враховуючи те, що це перехрестя вулиці і проїзду між вулицями, поставити на виїзді з проїзду знак "дати дорогу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перехрестя на Кравчука біля слона (як на Конякіна повертати) є рівнозначним чи сама Кравчука є головною?

Я вважаю що рівнозначне

Якщо судити по відсутності знаків, то так. Але в основному їдуть по Кравчука як по головній, адже логіка підказує що вулиця без назви (дорога виходить) не може бути рівнозначна вулиці Кравчука.

Змінено користувачем vrm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумайте, прежде чем сесть за руль

«Подумайте, прежде чем сесть за руль» (Think Before You Drive) - это мировой проект, направленный на повышение безопасности дорожного движения. В нем принимают участие Международная федерация автоспорта (FIA), корпорация Bridgestone и автомобильные клубы по всему миру.

Кампания продвигает следующие простые идеи безопасности:

  • необходимость действий, занимающих несколько секунд, но способных спасти жизнь;
  • определение основных факторов, знание которых снижает риск аварии с серьезными или даже смертельными последствиями.

Подумайте. Bсегда занимайте безопасное положение в автомобиле. Что происходит, если не следовать этому совету:

  • В результате столкновения на скорости всего лишь 8 км/ч может погибнуть не пристегнутый ремнем безопасности ребенок. Не следует перевозить детей на коленях или руках. Всегда правильно устанавливайте детское кресло.
  • При столкновении не пристегнутый ремнем безопасности пассажир ударяется о ветровое стекло и панель приборов. Ремни безопасности предотвращают получение серьезных травм или даже гибель.

Подумайте. Всегда поддерживайте хороший обзор. Смотрите свободно.

  • Убедитесь в исправности фар, указателей поворота, противотуманных фонарей и аварийной световой сигнализации.
  • Убедитесь в исправности стеклоочистителей. Убедитесь также, что они не примерзли к стеклу.
  • Убедитесь, что на стеклах и зеркалах нет снега. Зимой они быстро загрязняются, поэтому их следует чаще чистить.

Подумайте. Hе торопитесь.Управляйте автомобилем в соответствии с плохими погодными условиями.

  • Соблюдайте дистанцию. Выдерживайте 10-секундную дистанцию до движущегося впереди автомобиля.
  • Лучше пораньше переключитесь на более низкую передачу, уменьшите скорость и плавно нажмите на педаль тормоза. При смене полосы движения или повороте включайте указатель поворота раньше, чем обычно.

Подумайте, проверьте состояние шин. Что Вы должны знать о состоянии шин.

  • При падении температуры ниже 7°С рекомендуется установить на автомобиль зимние шины.
  • Зимние шины обеспечивают: Лучшее сцепление. Лучшие тяговые характеристики. Лучшее очищение от снега/льда. Меньшую вероятность аквапланирования.
  • Ежемесячно проверяйте давление воздуха в шинах!
  • Каждый месяц следует проверять и протектор шин.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...