Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

@nickel ну я б таки ставав біля кулька чи нової лінії, а не морочив голову  з тим переганянням.

Але, якщо ти паркуєш, авто не поряд з місцем, де дорога повертає, то хай іде тьотя в сраку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

із талонів не платиться акциз, бо він береться із роздрібного продажу...

а це на хвилинку 5% від ціни продажу....

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Waver сказано:

Потрібно десь 1 000 літрів 95-го бензину... 

якщо брати літраж на шел через їх додаток то знижка 2грн на літрі

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завжди.

Кожен раз по різному,але в цілому талони найвигідніше..

А ще є підпільні заправки,як в нас на Конякіна,але ж в чужому місті їх не знатимеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.07.2021 в 17:10, Nokian сказал:

Людина перша почала мене звинувачувати в тому ,чого нема.

Причому далеко НЕ ВПЕРШЕ.

За добро плати добром,а за зло по справедливості..

Взагалі то може він і цього не розуміє.

Його проблеми.

Йому не 5 років 

Вітя, якщо тобі вкотре різні люди говорять одне й те ж, то може проблема не в людях, а в тобі? Ти колись жалівся,що це ми з Маньяком тебе тебе зачіпаємо, а насправді ти білий і пушистий. Я вже давно перестав з тобою спілкуватися, а ти як срався з усіма так і продовжуєш. Дивно тільки, що знову нікеля не звинувачуєш в цьому.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, volks сказал:

не морочив голову  з тим переганянням.

Це лише з мого посту виглядає як морока, а в житті ці події розмазані на 2 роки. Між подіями в моєму пості інколи пів року - рік проходив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Vikvik Mawr said:

із талонів не платиться акциз, бо він береться із роздрібного продажу...

а це на хвилинку 5% від ціни продажу....

То що то за талони, кому і навіщо їх видають і як вони попадають в приватні руки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Vikvik Mawr said:

якщо брати літраж на шел через їх додаток то знижка 2грн на літрі

А є карта де ті заправки по Волині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Waver said:

А є карта де ті заправки по Волині?

https://www.shell.ua/автомобілістам/shell-station-locator.html#iframe=Lz9sb2NhbGU9dWtfVUEjL0A0MC4xODM1OSwxOC45NzMzLDV6

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Waver сказано:

А є карта де ті заправки по Волині?

є і в самому додатку також

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Waver сказано:

То що то за талони, кому і навіщо їх видають і як вони попадають в приватні руки?

:D:D

це чистої води бізнес.....

талони купуються по перерахунку або і за готівку без КА (тому і дешевше) і розповсюджуються вже на кінцевого споживача...

спробуйте купити із чеком талони......  не продадуть....

в чеку також окремий тип розрахунку... можна довго про це говорити....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Waver сказал:

То що то за талони, кому і навіщо їх видають і як вони попадають в приватні руки?

Якщо коротко: Хочеш мати запас палива по фіксованій ціні на день покупки? Купуй талони, а в бак заллєш, при потребі.

В кожній мережі азс є свої талони. Хтось отримує талони, щоб заправляти службове авто, а зекономлені талони продає. Хтось купує паливо оптом (в талонах), а продає в роздріб. Мутять на талонах навіть на заправках, купують з рук дешевше, а потім заливають в авто по ціні стели. Талони бувають підробні, тому не варто купувати в незнайомих. Святослав з Борди вже перевірений. Талони мають термін дії.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, nickel сказал:

Якщо коротко: Хочеш мати запас палива по фіксованій ціні на день покупки?

 

. Талони мають термін дії.

Вот и не запасешься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romanc сказал:

Вот и не запасешься.

Ти хочеш зробити запас більше ніж на рік? Крім талонів є ще картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

Ти хочеш зробити запас більше ніж на рік? Крім талонів є ще картки.

Не вижу особой необходимости, рынок непредсказуем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу европейских платных дорог. Македонский автобан - заплатил около 100грн за 84км, ехать больше 120 некомфортно, раскачивает; бесплатная дорога параллельная сербскому автобану гораздо лучше, ехал полночи 100-120. Румынский автобан -150 не напрягает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Waver сказал:

може хіба що, якщо той чувак буде підвозити ті купони на заправку по Луцьку коли заправляєшся і на місці одразу брати в нього ті талони на наступні 2 чи 3 повні баки…

:)Насмішив))))

Чувак зранку до 11 години стоїть біля слона, інколи до нього черга. На такій кількості як 1 тис. літрів думаю зробить хорошу ціну. Є телефон, можна поцікавитись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Waver сказано:

Там гідроцикли в оренду дають?

дають, ціну не питав, ніби від 500 грн. за 10 хв., там в кількох місцях є прокат і різного класу гідроцикли, але з виду трохи пошарпані.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Alex S сказал:

Це ти насмішив. Хай той чувак хоть біля хіпо стоїть, мені який з того прок? 1 грн на літрі? Ти серйозно? Навіть коли є картка вога чи фішка там скидка на пальне більша. Бензин не так часто, а солярки завжди було і є багато. Якісної також. То там якщо 26 на стелі ,то в дяді з бочки 22…. То це є профіт.Ти не в черзі за талонами зараз стоїш? Якщо стоїш ,то вдягай капелюха якогось ,бо спека неможлива.:D

Чому ти в кожній темі людям хамиш?!

Я тобі пропонував хіба щось? Для того, щоб знати 1,2  чи 3 гривні на літрі, то треба передзвонити і спитати, а не претензії з якогось переляку виставляти.

Картка вога чи фішка дає накопичувальну знижку на наступні покупки. А ти давай їдь до дяді з бочки за якісною соляркою і за профітом)))

І не твоє діло де і в якій черзі хто стоїть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Alex S сказано:

Навіть коли є картка вога чи фішка там скидка на пальне більша

Ну нах ту фішку, там зараз 75 коп за літру капає якшо від 20 літрів, то раніше було 3 грн на літрі, талонами дешевше брать)) шо там на вог не в курсі, заправляюсь там в кращому випадку раз на рік.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Cherman сказано:

Хм, солярка від "дяді з бочки", може дуже дорого обійтися.

Колега теж заправлявся з бочки, цієї зими в люті морози попав на чистку паливної, заміни фільтрів і т д, хоча і розбавив те що було в баку в пропорції 1:1  з супєрзимовим окковським дизелем ,тепер заправляється на зелених заправках. Ще один товариш заправлявся весь час на БДСМі, тоже говорив, отлічна солярка, попав на ремонт паливної, разом з заміною форсунок, тепер той БДСМ матюкає як тільки можна.

 

8 хвилин тому, Alex S сказано:

Хто як їздить, я заправляюсь якщо не вдома тільки Окко . Досить часто кажуть не бажаєте заправитися на балли , у вас більше 1500 чи 2000 , кажу- чому б ні, дуже навіть приємно. А звідки так кіко скидають я не знаю. Заправляю як правило до повного . Десь 100-110 л.

Я тільки на окко, заправляю в середньому 30-35 літрів, просто коли в баку стає менше половини в мене в голові якийсь тріггєр спрацьовує шо треба на заправку.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Alex S сказал:

Ти што с Салтавкі? Или с Алексєєвкі? Каво із людей там знаеш?

С Халоднай гари.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Alex S сказано:

Як тобі сказати… З тої самої бочки 5 років. 3 роки бмв і другий рік мерс. Якість солярки прекрасна. Богдани і Ївани там не заправляють. Звідки пальне крадуть знаю. Говорити ні дочого. Тримає пенсіонер МВС…, мабуть зараз на мітінх поїхав.. пенсію вибивати велику..

Ну якщо знаєш звідки пальне то можна і заправлятись, та і власник я так розумію твій знайомий, якшо буде якесь говно то скаже краще не лити. А зараз цих бочок по місту валом, де нормальна де ні - лотерея...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Alex S сказано:

Як тобі сказати… З тої самої бочки 5 років. 3 роки бмв і другий рік мерс. Якість солярки прекрасна. Богдани і Ївани там не заправляють. Звідки пальне крадуть знаю. Говорити ні дочого. Тримає пенсіонер МВС…, мабуть зараз на мітінх поїхав.. пенсію вибивати велику..

Вогнем і мечем теж його?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...