Barbarun Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 16:00 #1601 Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 16:00 В Иваничи как лучше ехать? Через Горохов или по владимирской трассе, а там через Локачи?мабуть краще через Горохів, хоча останні 5 км перед Гороховом яма на ямі...
Arden Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 17:48 #1602 Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 17:48 а як дорога на Рівне?? хтось вчора-сьогодні їздив?
Volyniaka Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 18:13 #1603 Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 18:13 Не тільки в нас такі дороги. "Невеличка ямка" в Одесі - Інші фото тут "Новітні" технології ремонту дорожнього полотна перед приїздом зам.міністра ЖКГ випробовують в Горлівці Більше - ТУТ
Vect0r Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 18:59 #1604 Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 18:59 а як дорога на Рівне?? хтось вчора-сьогодні їздив?В темну пору доби не радив би. Жесть ще та. Мені вона вийшла в пару нової гуми та розкатку диску. До речі, може хто знає де шини розпаровку можна знайти? Піддубці, Рованці були вже відвідані.
Arden Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 19:23 #1605 Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 19:23 В темну пору доби не радив би. Жесть ще та.Да вдень треба їхати і назад 600 кг привезти...
fedot Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 19:26 #1606 Опубліковано 12 Лютого, 2013 в 19:26 В темну пору доби не радив би. Жесть ще та.Да вдень треба їхати і назад 600 кг привезти...Не заздрю...Я позашляховиком годину витрачаю від межі до межі міста...Дам лише одну пораду: максимум уваги та мінімальна швидкість (шматка турецької дороги не стосується, він витримав)
Dream Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 16:44 #1609 Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 16:44 Біля бару майдан http://map.meta.ua/u...osJ1xG*oZ4HFQbH поставили "дуже важливий" знак" - зупинка заборонена в робочі дні на відстані 15 м крім працівників "Майдан". А ваапщє інтєрєсно виходить: спочатку на спуску з центру водіїв запрошує дорожній знак 6.13 "Майдан" звернути направо - пообідати. Повертаєш, а тут - ННННА! Зупинка заборонена в робочі дні. Поїхали далі ))))))
Saddy Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 19:04 #1610 Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 19:04 ремонт доріг по-українськи 1
special Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 20:15 #1611 Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 20:15 (змінено) а як дорога на Рівне?? хтось вчора-сьогодні їздив?Їхав в неділю, впринципі можна їхати, місцями навіть добре, 100-130км/год, ближче до Рівного дорога гірша, назад до Луцька вродіби як краща.А як добратись до Львова? Горохів, Дубно? Змінено 13 Лютого, 2013 в 20:25 користувачем special
Hockins Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 20:27 #1612 Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 20:27 Який Горохів? туди вже, напевне, просто напрямок. А в Радехові і околицях то просто і думати страшно. Сам був там в кінці січня..
Dream Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 21:05 #1613 Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 21:05 Корреспондент.net просить читачів надсилати фото розбитих українських дорігЗря вони так - "мило" ляже і до того ж прийдеться додатково терабайтнік докупляти. )
Abrikos Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 21:16 #1614 Опубліковано 13 Лютого, 2013 в 21:16 (змінено) перехід на Винниченка біля VAB - це просто піпец, ще трохи і перетвориться в окоп ))p.s. на ФБ зявилася сторінка Я ненавижу Укравтодор - теж по темі багато фоток, коментів і т.д. Змінено 13 Лютого, 2013 в 21:21 користувачем Abrikos
MishaLutsk Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 08:05 #1615 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 08:05 Саме вбило мене це вчорашній ремонт на Перемоги біля 5-ї школи. Цілюсінький день хлопці з 8-ї ранку до 5-ї вечора горбатились, з папероскою в зубах і що маємо в кінці дня?-положену полосочку асфальту шириною 80см і довжиною метрів 3-4... Оце ти зацепив, я б тобі зараз загнув якісного українського мату..... Ти знаєш який а/бетон зараз укладають і скільки його можна за світловий день зробити? Яке ти маєш право писати про папероски в зубах..... ти пробував день попрацювати? Як було показано вище на фото, як працюють наші дорожники. Коли не їду в транспорті, то бачу як стоять курять і анегдоти один одному травлять ( напевне про дороги, а цілий день це справді не легко ). Якщо працювати важко і Ви розумієте що робота не для Вас, пропоную звільнитись. Наші дорожники працюють так як і в ЛуцькСвітло, цитую знайомого : За цілий день 4 працівники ( в яких доречі ставка - тобто свої 100 грн. вони зароблять в будь-якому варіанті ) викопали 2 ями під світлофор, на мою думку дві ямки на світлофор за 400 грн. трохи дороге задоволення, хоча як він казав, а куди поспішати все-одно ставка. Це був реальний приклад, чому борги в Укавтодора, працівники нічого не роблять ( ну з різних причин ), а гроші то капають + не відкидаю погану організацію праці, доставки матеріалів + трохи асфальту вкрало начальство - і в результаті непомірно важкої праці отримуємо дуже поганої якості дорожне покриття. Висновок 1. Платити дорожникам (і всім держ. службам) від виробітку - зробив роботу - отримай гроші... 2. Дотримання технології кладки асфальту, покласти раз нормально, ніж кожен день по 2 полоски цілою бригадою ремонтувати. 3. Організувати нормальний робочий день для працівників ( щоб не стояли і чекали пока привезуть матеріали, а все робилось організовано і вчасно). 4. Питання найскладніше, не красти асфальт самому Укавтодору (маю наувазі керівників)... А то в нас як в анегдоті ...А нема матеріалу - миші з'їли. На мою думку ці 4 пункти покращать частково дорожне покриття України і зменшать борги Укавтодору. Доречі, заправляючись виходить водії справно платять за ремон дорожного покриття, а от якість як завжди бажає кращого. Це особисто моя думка, тому припускаю що дехто з Укравтодору може бути зі мною не згоден . Тепер по пунктах: 1. Зарплату так і платять від виробітку 2. Покласти раз нормально - можна, дай гроші. За міські дороги несе відповідальність міська рада, приклад вул. Набережна (Луцькавтодор). Дана установка якою ложать зараз асфальт називається Мадро, вона робить асфальт на місці. Її потужність 3-4 т. вдень, цього хватає щоб зробити 35 м2 покриття..... 3. Матеріали в даному випадку на місці 4. про це нічого сказати не можу, в нас в Україні кожен!!!!!!!! щось вкрав))))))))) 3
Skorpio76 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 08:49 #1616 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 08:49 У зв’язку з проведенням заходів з нагоди 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, 15 лютого 2013 року з 14:00 до 14:30 буде тимчасово зупинено рух транспорту за маршрутом: Театральний майдан – вул. Винниченка – меморіальний комплекс «Вічна Слава».15 лютого 2013 року з 14:00 до 14:30 буде тимчасово зупинено рух транспорту за маршрутом: Театральний майдан – вул. Винниченка – меморіальний комплекс «Вічна Слава».
Dream Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 08:53 #1617 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 08:53 Її потужність 3-4 т. вдень, цього хватає щоб зробити 35 м2 покриття..... І ВСЬО!!!!??? на 3-4 погонних метри 4хсмугової дороги? мдаааааааааааааааааааааа, оперативно...
MishaLutsk Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 15:22 #1618 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 15:22 Її потужність 3-4 т. вдень, цього хватає щоб зробити 35 м2 покриття..... І ВСЬО!!!!??? на 3-4 погонних метри 4хсмугової дороги? мдаааааааааааааааааааааа, оперативно...ти сам поняв що ти написав? Ти знаєш що таке 1тона і 1 квадратний метр? 1 3
Dream Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 15:37 #1619 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 15:37 MishaLutsk, дякую що переклав мої слова на зрозумілу собі мову.
Saddy Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 15:40 #1620 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 15:40 Ширина однієї полоси на автомобільній дорозі в середньому складає 3 метри. Тобто 4-полосна дорога має ширину 12 метрів. Йдемо далі - визначення сторони прямокутника за відомою стороною та площею - 35 м2/12 = 3 метри. Отже, 35 м2 покриття - це 3 метри погонних 4-смугової дороги. Все правильно
tolik79 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 17:01 #1621 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 17:01 саме головне, щоб у нас не було такого:, бо тоді вже ніякий асфальт чи цегла не врятує.
Terrable Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 17:34 #1622 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 17:34 Только что вернулся с Острога. Ехать из Луцка до Ровно надо очень аккуратно, местами на первой скорости даже. По Ровно дороги не лучше, от Ровно до Острога можно и вылететь с дороги и оставить колесо, короче, дорога ужасная. А вот с Ровно до Луцка даже 130 км/час ехал, дорога лучше.
MishaLutsk Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 21:26 #1623 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 21:26 Ширина однієї полоси на автомобільній дорозі в середньому складає 3 метри. Тобто 4-полосна дорога має ширину 12 метрів. Йдемо далі - визначення сторони прямокутника за відомою стороною та площею - 35 м2/12 = 3 метри. Отже, 35 м2 покриття - це 3 метри погонних 4-смугової дороги. Все правильно такого поняття як "в середньому" немає, є чітко визначена ширина смуги руху в ДБН, вона залежить від категорії дороги
Dream Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 21:40 #1624 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 21:40 Кеп, скільки метрів дороги, шириною як вулиця Набережна, машина "яка називається Мадро" "прокладе"(читай - "виготовить асфальту для") за день?
MishaLutsk Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 22:11 #1625 Опубліковано 14 Лютого, 2013 в 22:11 (змінено) Умний!!!! машина яка називається Мадро використовується тільки при аварійних ремонтах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, це коли потрібно залатати декілька ям по місту.. Для робіт по влаштуванні асфальтобетонного покриття використовується машина машина яка називається асфальтоукладчик, з потужністю, залежно від класу 200т/год, з гарячого асфальту який виробляє завод.Це зовсім різні речі Змінено 14 Лютого, 2013 в 22:12 користувачем MishaLutsk
Рекомендовані повідомлення
Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь
Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити обліковий запис
Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!
Реєстрація нового користувачаУвійти
Вже є акаунт? Увійти до системи.
Увійти