Перейти до змісту

Хто знає форумчанина Mazafaka


hunter

Рекомендовані повідомлення

Читаю цю темку з самого початку. Не відписував тут, оскільки з легендарним Мазафакою справ не мав.

Чотири сторінки постів, а чуваку не доходить. Пан Федорчук вказав ще і інший ресурс на якому Мазафака на*бав людину, і на суму більшу, ніж топікстартера з Рівного.

От мені цікаво, як цього чувака ще ніхто не зловив? Такими справами можна догратися до того, що потім на ліки прийдеться заробляти...

От в мене конкретне запитання до Мазафаки, а то він постійно якось "спригує" в інше русло про честь там, гідність і.т.:

Коли ти повернеш гроші людині, яку ти на*бав? Конкретні сроки.

А то позориш і форум, і, в принципі, наше місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, він зараз все одно знову буде казати про те, що конкретні строки він озвучить тільки для людей, з якими мав діло, і більше нікому 2_sm17.gif

Тут вже тільки один вихід - повернути гроші силою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут був мат

ти я бачу взагалі страх потєряв ти собі тут позволяєш таке гнати на нівчом не винну перед тобою людину

та хто ти такій судячи по тобі десь так тобі років 14-15 і ти повністю тупий або ти гопота безмозгла

розмову взагалі вести не вмієш наклав матів і притих це всього лиш гнилий базар на який ти здатний в свому житті  знай я незахищаю чиїхось інтересів просто за таке можна реально отримати, а ти взагалі не боїшся

шо поставлю я твій IP на обл розп і зафіксу вплодь до ветки канализації ветки комутації приплива і отплива сигнала і до джерела виходу IP і так чоловік з десять завітаєм до тебе от тоді й побачим чи ти справді модний такий чи ти просто сховаєшся в куточок як паршивий слизнячок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mazafaka, якщо ти такий правильний, чесний і крутий - то в чому проблема повернути неповних чотири сотні гривень, які ти винен? Зроби це - і цим самим все докажеш краще, ніж кілобайти пустого срача в топіку. До моменту, коли ти це зробиш - всі мають повне право вважати тебе малопорядним фуфломьотом.

Ярчику, справа не в чотирьох сотнях, та й не одному йому він винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке враження що Mazafaka просто надіється що це все замнеться з плином часую і саме на це він надіється, відтягуючи постійно час.

так, я згоден, в мене документів що підтвержують факт боргу Гріши мені грошей нема, але є свідки та і ОТА ЧЕСНІСТЬ з якою виставляє себе Mazafaka хоч для нього щось означає?? чи то просто флуд щоб відмазатись від відповідальності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що не розумыэш Мазафака реально круто заробляэ...але суми що тут були озвучені просто над реалнв для нього щоб відати.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanches, чув слово "передоплата"?

чув

і тому через нього багато кідолово зявилось

а ви таке слово як завдаток чули воно більш надійніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди навіщо все так ускладнювати, і нікого будь-ласка не винуйте самі ви у всьому винуваті

не дарма є така приказка: доверяй но проверяй, ви хоч маєте хоть якусь клепку в голові

ви хоч знаєте що поштові відправлення від зовсім незнайомих для вас фізичних осіб є найбільш вірогідним кідаловом серед усіх інших

я так розсміявся як це читав, і неможу собі уявити як можна перерахувати гроші не побачивши товар, тож можу

з певненістю сказати забутьте про гроші і товар запийте холодною водою і шукайте вітра в полі бо гроші вам думаю вже ніхто не верне

і не вважайте це за образу але скажу на останок вам одне:

наївний лох це інструмент в руках хитрої людини

і поки вони будуть існувати то так зване кидалово буде процвітати

і ще одне хочу вам сказати інтернет ресурс за таких дєятєлів відповідальності не несе

то ніяка міліція вам не поможе, це всерівно що ви відправили гроші на благочинність

адже у вас немає ніяких нормативно-правових документів щоб засвідчували про покупку товару

Удачі вам !!!

І не попадайтеся на гачок !!!

РЖУ НИМАГУ.

Це ти напиши всым користувачам на аукцыонах - що вони лохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РЖУ НИМАГУ.

Це ти напиши всым користувачам на аукцыонах - що вони лохи.

ага, і ті що купують в інтернет магазинах...

... як вони так можуть? :unsure:...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти я бачу взагалі страх потєряв ти собі тут позволяєш таке гнати на нівчом не винну перед тобою людину

та хто ти такій судячи по тобі десь так тобі років 14-15 і ти повністю тупий або ти гопота безмозгла

розмову взагалі вести не вмієш наклав матів і притих це всього лиш гнилий базар на який ти здатний в свому житті  знай я незахищаю чиїхось інтересів просто за таке можна реально отримати, а ти взагалі не боїшся

шо поставлю я твій IP на обл розп і зафіксу вплодь до ветки канализації ветки комутації приплива і отплива сигнала і до джерела виходу IP і так чоловік з десять завітаєм до тебе от тоді й побачим чи ти справді модний такий чи ти просто сховаєшся в куточок як паршивий слизнячок

ти мені ще п..тут. то зловлю. машонку на голову натяну!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти мені ще поговори тут. то зловлю. машонку на голову натяну!!!

ти дурко сьорбало завали а то лікарняні ліжка тебе щиро візьмуть в свої обійми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди навіщо все так ускладнювати, і нікого будь-ласка не винуйте самі ви у всьому винуваті

не дарма є така приказка: доверяй но проверяй, ви хоч маєте хоть якусь клепку в голові

ви хоч знаєте що поштові відправлення від зовсім незнайомих для вас фізичних осіб є найбільш вірогідним кідаловом серед усіх інших

я так розсміявся як це читав, і неможу собі уявити як можна перерахувати гроші не побачивши товар, тож можу

з певненістю сказати забутьте про гроші і товар запийте холодною водою і шукайте вітра в полі бо гроші вам думаю вже ніхто не верне

і не вважайте це за образу але скажу на останок вам одне:

наївний лох це інструмент в руках хитрої людини

і поки вони будуть існувати то так зване кидалово буде процвітати

і ще одне хочу вам сказати інтернет ресурс за таких дєятєлів відповідальності не несе

то ніяка міліція вам не поможе, це всерівно що ви відправили гроші на благочинність

адже у вас немає ніяких нормативно-правових документів щоб засвідчували про покупку товару

Удачі вам !!!

І не попадайтеся на гачок !!!

РЖУ НИМАГУ.

Це ти напиши всым користувачам на аукцыонах - що вони лохи.

там предоплата не повна до твоєї уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для покращення ситуації пропоную скласти таблицю чи список, кому і скільки винен мазафака

щоб була видна уся картина про цього тіпа для подальших дій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти мені ще попізди тут. то зловлю. машонку на голову натяну
ти дурко сьорбало завали а то лікарняні ліжка тебе щиро візьмуть в свої обійми

аут....дєйтвітєльно, мужскій разгавор........далі по плану: "пашлі вийдєм?" і "за базар атвєтіш" тема стає культовою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти мені ще попізди тут. то зловлю. машонку на голову натяну
ти дурко сьорбало завали а то лікарняні ліжка тебе щиро візьмуть в свої обійми

аут....дєйтвітєльно, мужскій разгавор........далі по плану: "пашлі вийдєм?" і "за базар атвєтіш" тема стає культовою

Тань, і що ми тут робим? Таких "високих розмов" нам нє панять. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти мені ще попізди тут. то зловлю. машонку на голову натяну
ти дурко сьорбало завали а то лікарняні ліжка тебе щиро візьмуть в свої обійми

аут....дєйтвітєльно, мужскій разгавор........далі по плану: "пашлі вийдєм?" і "за базар атвєтіш" тема стає культовою

Тань, і що ми тут робим? Таких "високих розмов" нам нє панять. :D

шо ви дєвчонкі погнать з нас рєшили милости прошу веселіше буде тільки мене от тут геть дуріком не виставляйте

спочатко прочитайте усі мої повідомлення у цій темі а потім вже рішайте хто тут ідіот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ви дєвчонкі погнать з нас рєшили милости прошу веселіше буде тільки мене от тут геть дуріком не виставляйте

спочатко прочитайте усі мої повідомлення у цій темі а потім вже рішайте хто тут ідіот

sanches видихай... :D

Мазафакеру: Чувак, вже ніхто не сумнівається шо ти тут самий чесний і порядний, тільки ти один змошеш прискорити закриття цієї теми, ощаслив нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

флейм флеймом ,но за мат Master читає днів 20 . sanches від твоїх постів очі зламати можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:offtopic:

2 sanches з жінками/дівчатами краще не сварись, а то їх і так мало на борді + вони ж "розмальовують наші сірі будні кольоровими барвами" :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:offtopic:

2 sanches з жінками/дівчатами краще не сварись, а то їх і так мало на борді + вони ж "розмальовують наші сірі будні кольоровими барвами" :g15:

ну да дійсно твоя правда, краще будем мирно співіснувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз відпишусь в темі, хоч вона не стосується форуму і не стосується мене особисто.

Бень Сергей Александрович, г. Павлоград. Сума 1445 грн. Повернеш?

Аккаунт Mazafaka на Аукро http://aukro.ua/show...?search=maksuxa

Перший відгук від користувача

"ben5ben (19) (Покупатель) Отрицательно Чтв 06 Май 2010 21:00:31 1020195880 -

Продавец мошенник и вор. Лот мной был оплачен. После этого продавец отключил телефон и не выходит на связь."

Нічого не нагадує?

А звідкіля взагалі інфа, що це наш орел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...