Перейти до змісту

Хто знає форумчанина Mazafaka


hunter

Рекомендовані повідомлення

ну вы блин даете юмористы хреновы :smile-zachot:

так автор топика и вольдемар давайте народу хотябы раз в день данные о всем происходящем с вами, а то мы тут все или пересремся или умрем от ржаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санчес звільнений від примусового срання в 2-х топіках. Хіба третій створить.

Я поважаю правила, розумі, що флейм, і не модерується, але це вже дістало в корінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да розплатился розпечятываеш а там кирпичь :ok: вероятность кидалова нулевая не смешите :D меня

FYI, на новій пошті пропонують розкрити посилку. не сподобалось - відпправлять назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вы блин даете юмористы хреновы :smile-zachot:

так автор топика и вольдемар давайте народу хотябы раз в день данные о всем происходящем с вами, а то мы тут все или пересремся или умрем от ржаки

та шо тут відписувть - подався гріша в бега.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanches - це "талісман" розділу Флейм, він такі приколи толкає тут, вообщем ЖИРррр :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да розплатился розпечятываеш а там кирпичь :ok: вероятность кидалова нулевая не смешите :D меня

FYI, на новій пошті пропонують розкрити посилку. не сподобалось - відпправлять назад

ну відкрив ти посилку з відеокартою, подивився - і що це тобі дало? вона може бути глючною або неробочою взагалі. так що це не дає нічого. та сама цегла, тільки вигляд як у відеокарти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таскай з собою системник відразу для перевірки

принаймі будеш бачити що це саме відяха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще монтор і безперебійник. Клавіатуру і мишку в комплекті. І столик невеличкий розкладний. І розкладушку+кавоварку (більш-менш правдиве тестування за кілька годин не проведеш).

І довідку з дурки, що все нормально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як вламали йому здюлей?? Чи так тут тріпатися будете, що так херово, коли кіданули. Будем плакати на сторінках БОРДИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все-таки надіюсь на цивілізоване вирішення питання (суд) і хочу бути присутнім, щоб подивитись на мудака-мазефака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все-таки надіюсь на цивілізоване вирішення питання (суд) і хочу бути присутнім, щоб подивитись на мудака-мазефака.

ЩаЗ :)

Ніякого суду не буде, хоча б по тій причині, що це буде волокіта не варта 200 грн.

А от фото нашого героя дійсно не завадило б аби його знали в обличчя - може він працює/спілкується з людьми, які читають форум і навіть не здогадуються який поруч з ними красавчєГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні що підтримуюю...про фото..

а він так і не виходить на зв"язок...і повєстка не приходить...щось не чутно його юристів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толку з цієї теми взагалі ніякого і справа гнила з коренів. ЗІ Мазафака "маладец", крутиться як може

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда..таких людей маладцями.._(((..

Нароботу йому пора а не десь ховаться постояно і розказувать що то він крутий абмін ...то вже бізнесмен..що більш колисить по містам ..чим вдома буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який він там молодець? Криса він недобита))) побачить і в їбало сразу таким плювать і по почькам сногі))))

hunter . гроші вже запий холодним пивом))) мєрзасрака вже полюбе під іншим ніком шукає new лохів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да скоро буду мабуть вас в місті..трохі з роботой розгрептис потрібно...і заїду до нього поговорим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да скоро буду мабуть вас в місті..трохі з роботой розгрептис потрібно...і заїду до нього поговорим

фотозвіт не забудь ))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний hunter і люди яких кинув мазафака у Вас два шляхи:

1. Наступне повідомлення в цій темі почати словами "Сьогодні ходив в міліцію (прокуратуру), написав заяву"

2. Наступне повідомлення в цій темі почати словами: "Та мать його йо. з тими грошима, хай вдавиться"

Третього не дано, повідомлення іншого змісту автоматично прирівнюється до другого варіанту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний hunter і люди яких кинув мазафака у Вас два шляхи:

1. Наступне повідомлення в цій темі почати словами "Сьогодні ходив в міліцію (прокуратуру), написав заяву"

2. Наступне повідомлення в цій темі почати словами: "Та мать його йо. з тими грошима, хай вдавиться"

Третього не дано, повідомлення іншого змісту автоматично прирівнюється до другого варіанту.

Ну ше як альтернатива першому варіанту: "Сьогодні їздив до Манафакі додом. Набив пику, на душі полегшало. Закриваєм тему"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце дзвонив йому каже в Києві ..до п"ятниці будуть гроші .))..чекає зарплату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце дзвонив йому каже в Києві ..до п"ятниці будуть гроші .))..чекає зарплату...

ага, тіко забув уточнити в яку п"ятницю. я вже тих п"ятниць начекався!!!

хайно він об"явитьсь десь в місті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хайно він об"явитьсь десь в місті...

і шо буде?

ше 7 сторінок ахінеї напишуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...