Перейти до змісту

Хто знає форумчанина Mazafaka


hunter

Рекомендовані повідомлення

Невже важко тупо забанити йог оі всіх клонів?

Він ще не розрахувався по боргах.

Забанити - вихід?

Оксан ти віриш що від цеї демагогії він розрахується?

шутник,

шас у всех провов ИП динамические

НАскільки я розумію ІР міняється при перепідключенні...тоїсть в межах однієї сесії він 1?

Я бачив як винуватець теми відповідав з 2х ніків інтервалом в декілька хвилин...

в цьому не спец тому нічого доказувати не буду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАскільки я розумію ІР міняється при перепідключенні...тоїсть в межах однієї сесії він 1?

Я бачив як винуватець теми відповідав з 2х ніків інтервалом в декілька хвилин...

а еще с 10ти ников отписался после реконекта

и как их узнать?

p.s. товарисч то отключает телефон то неберет трубочку :(

а так сладко рассказывал как он всегда расчитавается, и искренне обижался когда ему не верили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так рік пройшов, серія стопіццоттрицатьдесята...

Чоловік уже вінти продає, НАРОД НАЛІТАЙ =))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже важко тупо забанити йог оі всіх клонів?

Він ще не розрахувався по боргах.

Забанити - вихід?

тобі багато винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ви налетіли на бордівця, в нього вон вже навіть рейтинг +2 :) Виправляється людина )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі багато винен?

тим , що ти тут ще е,вже нам винен

ЗЫ забаньте байца,або Торик дай права супермодератора,я сам забаню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі багато винен?

тим , що ти тут ще е,вже нам винен

ЗЫ забаньте байца,або Торик дай права супермодератора,я сам забаню

Соррі, що зараз може зіпсую комусь настрій,але через пів години, в мене пересадка в Києві на автобус в Крим (з луцька проблемні квитки на вихідні)... тому,всім дякую за увагу до моєї скромної персони,бажаю вам також приємного відпочинку. Кому,дуже цікаво за які такі нетрудові доходи поїхав - податкову декларацію,ніхто не відміняв..."Зарплатна картка з відпускними" теж присутня...,тому "упрекнути" тут

мене важко,хоча мені "п...ю", а особливо, на зауваження, форумчанина який взяв собі нік,який дуже нагадує імя, поважного персонажа в грецькій міфології (і в римській,якщо не помиляюсь). Ще раз,дякую,за увагу...Ой,ще "спорчу" апетит, особливо дякую тим,хто не дивлячись ні на що,купував,і був вдячний,просто не писали в тему "шифрувались", може (навіть точно) позаочі,говорили який я нехароший, алее все-таки мали зі мною діло... До зустрічі через 3 тижні...:rolleyes: мож раньше, якщо домовитесь з гідметеоцентром...

P.S. Цікавить питання,де той "храбрец" з відеокартою? Чи все-таки,поставив відповідний БЖ, а вибачитись слабо? Тут,тільки одна,людина таке змогла зробити(вибачитись), правда,Pelsh? Відяху - давай,з задоволенням приїде її власник,поверне тобі гроші,занесе її в сервіс,хай дадуть заключенння і ми його тут на борді викладемо, давай? Ти,сподіваюсь,згоден,що коли ти її купував не було слідів механічних пошкоджень?

Невже не зрозуміло Вам(флудерастам - ....ля-ля-ля),що всі люди,всі роблять помилки,одні виправляють відразу, інші пізніше ,але з нормальними "вибаченнями",а є "бидло"(це не стосується форумчан вцілому і нікого конкретно теж,хто знає той зрозуміє),яке нікому нічого тут доброго не зробило а флеймить і флеймить, то "картінку" йому не показали в оголошенні,а купувати.....або ще навіть краще,не знає що за "штука" а каже що дорого... То ви "моліться" ДЯКУЮ скажіть Модераторам ,що вони вас не забанили, а не мене....ух...видихнув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через пів години, в мене пересадка в Києві на автобус в Крим

Вже 01:52, а все ще онлайн...

Автобус відмінили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через пів години, в мене пересадка в Києві на автобус в Крим

Вже 01:52, а все ще онлайн...

Автобус відмінили?

Iphone, "мобільний інтернет" не пробувала? хоча, "если опошлить"....то,я,то в автобусі,де приблизно 50 чел.. (2-х поверховий),"мої сплять", тим чим хочу - зайнятись - не вийде,не літак,і не поїзд все-таки...тому і в неті...а,от Вам Панянко...треба срочно до СВОГО чоловіка...(бажано,хоч і не принципово)

P.S. Стосовно твого "підпису" - я ставлюсь - до ЛЮДЕЙ.... і,хто мене знає - то я,не такий вже і "нехароший",шоб мене на кожному кроці :naezd:або :mdr:

сам теж вмію:mdr:, але, коли,є натхнення,то краще :g15: + :friday:+:0003:=:ok:, і,хай,кому не подобається:(:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котись собі під три чорти в Крим, Mazafaka . Колись і тебе вгріють добре. Все в цьому світі повертається назад і добро і зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тiльки от не треба тут з себе робити монтекрiсто, а всi останнi мол гомосексуалiсти, кумарить дибiльна манера вiдводити мову в сторону вiд теми i не давати вiдповiдей на прямо поставлене питання, а апетит ти менi спортити зможеш, лише якщо фото свое викладеш, з руками *якi нiчого не крали*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тiльки от не треба тут з себе робити монтекрiсто, а всi останнi мол гомосексуалiсти, кумарить дибiльна манера вiдводити мову в сторону вiд теми i не давати вiдповiдей на прямо поставлене питання, а апетит ти менi спортити зможеш, лише якщо фото свое викладеш, з руками *якi нiчого не крали*

"про не крали" в мене є відповінне рішення...яке виносять не такі як ти правильно виразився хто....:smile-zachot: ти сам так сказав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котись собі під три чорти в Крим, Mazafaka . Колись і тебе вгріють добре. Все в цьому світі повертається назад і добро і зло.

я твого не рахую,ти мого постарайся,але в мене співвідношення добро/зло = 90/10 (це,я ще "поскромічав")....

я,саме говорив про те,що дивіться в свою сторону,не намагайтесь в комусь бачити погане,ви спочатку на себе подивіться... подумайте,може і ви не все так правильно робили у своєму житті,просто якщо і робили,то воно не озвучене на борді, і почуваєтесь героями? Ну була одна тема,конкретно про мене,ну а далі?, навіщо "обсирати" кожну іншу? наприклад купила людина щось,а Ви або на борді або в лічку (ті,хто я не трус,но я боюсь) пишете людині,ой зря купив,ой будеш гемор мати і т.п.? так можна? Не питайте в мене чи так можна як я,робив - це моя справа і тих людей кого це стосується... і даже при своєму ВЕЛИКОМУ бажанні наробити "каку" і "навести святковий макіяж декому на фейсі",я такого не робив...нажаль,один з формучан не стримався,але надіюсь все з ним буде ОК.

35861_a8b.gif

Ильф и Петров не моя "настольная книга"....але вони расу "дибілоїдів" вже тоді виявили )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це зараз ти герой, махаєш кулаками і кидаєш "влучні" фрази, знаходячись поза межами Луцька. Деж ти був рік назад, коли тебе всі шукали? Сидів собі тихенько, боявся телефона включити ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це зараз ти герой, махаєш кулаками і кидаєш "влучні" фрази, знаходячись поза межами Луцька. Деж ти був рік назад, коли тебе всі шукали? Сидів собі тихенько, боявся телефона включити ??

спокійно пересувався по луцьку, не шифрувався,і кого боятись? телефон - діло особисте (не вашого ума,мій телефон,що хочу,те і роблю) кого боятись?ще не таких , "лицом вниз,руки за голову" робив,якщо вже переходило межі розумного... з тобою думаю і так справлюсь...тим більше я тобі нічого не винен,а ти тільки "гадиш" в моїх темах...хоча,задається,чи я в тебе,чи ти в мене щось таки купували-продавали і ніяких проблем,а тут роздули просто капец...Я розумію,літо,в офісі скучно...але,вирішуйте питання свого дозвілля - не зі мною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі, що зараз може зіпсую комусь настрій,але через пів години, в мене пересадка в Києві на автобус в Крим (з луцька проблемні квитки на

а чудо так сладко обесчало рассчитаться отпуска :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...