Перейти до змісту

Хто знає форумчанина Mazafaka


hunter

Рекомендовані повідомлення

Мля, хлопци, не так троха ви робите...

Нах, дійсно тут Сантабарбару сценарієм розписувати? Береш дівчинку свою знайому(треба щоб був підвішений язик) вона набирає його з "лєвого" телефону і, каже: що(придумаєте історію, ви і так багато про нього я бачу знаєте інфо) мол, бачились з тобою/сиділи в барі/їхали в маршрутці/вчились разом - я взнала твій телефон і хочу ду-у-у-же побачитись в барі/в дома в себе/в сауні ---приходить він на зустріч - береш його так за воротнічок..і об коліно...або просто забираєш мобільний/цепочку/гроші/кальцо...

Бо так не робиться!

А я кажу: так зробіть! Взагалі робіть щось! :mdr:

ну й нашо ти це сюди написав не міг в пп написати, ти взагалі хоч думаєш трішки чи ви всі тут такі розумні на словах якщо хочете щось робити то милості прошу тількі от те шо ви всі тут нічого не соображаєте то факт написали методи бородьби з ним усім напоказ а ви хоч бачили скільки гостей сюди заходили і серед них цілком міг бути ваш чєловєк-легенда, а те шо ви тут робили (ну і я в тому числі бо зразу побачив що діла з цієї теми небуде) то мазафаці це цілком на руку, спугнули ви його і все, а він собі десь сидить і радісно посміхається та промовляючи сам до себе що таких лохів ще ніколи не бачив і я з впевненістю скажу що це дійсно так

і у вас вже немає ніяких шансів щось повернути, і взагалі зробили ви помилку з самого початку коли купували через предоплату, був у мене досвід, точніше у мого друга коли з ним трапилася така сама ситуація як і з вами, і він звернувся до міліції а вони натомість його послали і сказали що сам винуватий адже такого типу операції по купівлі та продажу не несуть ніякої кримінальної відповідальності це получається всеодно що ви відправили гроші на благочинність. І повірте мені дивуватися тут нема чого таких як мазафака безліч просто треба бути дуже уважними і добре знати продавця і його репутацію кажу це тому що знаю з власного досвіду адже неодноразово мав справи з ебеєм а там треба бути ну дуже уважним і не попадатися на шикарно прикрашений гачок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і взагалі зробили ви помилку з самогопочатку коли купували через предоплату...

Купувала речі в людей через борду. Повна передоплата. І не з-під Луцька, а з Харкова (двоє різних людей). Проплатила - через декілька днів отримала товар. І так два рази. Порядних людей в світі більше, ніж сволотикидал. Думаю так сказати може більшість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і взагалі зробили ви помилку з самогопочатку коли купували через предоплату...

Купувала речі в людей через борду. Повна передоплата. І не з-під Луцька, а з Харкова (двоє різних людей). Проплатила - через декілька днів отримала товар. І так два рази. Порядних людей в світі більше, ніж сволотикидал. Думаю так сказати може більшість.

мало ти ще купувала десь тако на раз 20 тобі обовязково попадеться хтось нечесний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і взагалі зробили ви помилку з самогопочатку коли купували через предоплату...

Купувала речі в людей через борду. Повна передоплата. І не з-під Луцька, а з Харкова (двоє різних людей). Проплатила - через декілька днів отримала товар. І так два рази. Порядних людей в світі більше, ніж сволотикидал. Думаю так сказати може більшість.

це можна обяснити просто в харкові багато опт продавців там меньша вірогідність винекнення кидалова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я то поняв але толку з того якщо ніхто нічого тут не розуміє !!!!!

ну.... хоть адин панімаєт :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) таки "постраждалі" ніфуа робити не будуть;

2) є така класна річ як оплата при отриманні (Укрпошта, Нова пошта,...) - ризик кидка - 0%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) таки "постраждалі" ніфуа робити не будуть;

2) є така класна річ як оплата при отриманні (Укрпошта, Нова пошта,...) - ризик кидка - 0%

справді оплата при отриманні сама надійна і кругом вже поширюється

абсолютно з тобою згоден

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) таки "постраждалі" ніфуа робити не будуть;

2) є така класна річ як оплата при отриманні (Укрпошта, Нова пошта,...) - ризик кидка - 0%

справді оплата при отриманні сама надійна і кругом вже поширюється

абсолютно з тобою згоден

да розплатился розпечятываеш а там кирпичь :ok: вероятность кидалова нулевая не смешите :D меня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к стати sanches ты наченаеш напрягать публику и отвлекать пустым базаром :angry2: создал и сиди в своей теме а тут чета ты не вписываешся в тему? тянеш на засланного козачька :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

загляньте сюди: http://board.lutsk.ua/index.php/topic/64650/ то фанклуб присвячений мазафаці можна про нього висловлювати усе що хочете !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну й нашо ти це сюди написав не міг в пп написати, ти взагалі хоч думаєш трішки чи ви всі тут такі розумні на словах якщо хочете щось робити то милості прошу тількі от те шо ви всі тут нічого не соображаєте то факт написали методи бородьби з ним усім напоказ а ви хоч бачили скільки гостей сюди заходили і серед них цілком міг бути ваш чєловєк-легенда, а те шо ви тут робили (ну і я в тому числі бо зразу побачив що діла з цієї теми небуде) то мазафаці це цілком на руку, спугнули ви його і все, а він собі десь сидить і радісно посміхається та промовляючи сам до себе що таких лохів ще ніколи не бачив і я з впевненістю скажу що це дійсно так

і у вас вже немає ніяких шансів щось повернути, і взагалі зробили ви помилку з самого початку коли купували через предоплату, був у мене досвід, точніше у мого друга коли з ним трапилася така сама ситуація як і з вами, і він звернувся до міліції а вони натомість його послали і сказали що сам винуватий адже такого типу операції по купівлі та продажу не несуть ніякої кримінальної відповідальності це получається всеодно що ви відправили гроші на благочинність. І повірте мені дивуватися тут нема чого таких як мазафака безліч просто треба бути дуже уважними і добре знати продавця і його репутацію кажу це тому що знаю з власного досвіду адже неодноразово мав справи з ебеєм а там треба бути ну дуже уважним і не попадатися на шикарно прикрашений гачок.

sanches, якщо вас послали в міліції, то лошара тут ти, вірніше твій друг (абсолютно не хочу тебе образити, але це випливає з твоїх постів), спитайся Ярчика чи іншого юриста чому. Складається враження, що про торгівлю в інтернеті, ти знаєш з газет і книжок. По повній передоплаті працює мабуть 90% інтернет-продавців, якщо не більше. Ти здивуєшся, чому тоді не всі кидають, та тому що гроші, рухаючись від покупця до продавця залишають сліди - чеки, квитанції і т.д. По них мєнти вийдуть на продавця за 5хв. Щоб ти зрозумів, що вас мєнти розвели, дай відповідь на одне питання: мєнти відмовили в відкритті кримінальної справи письмово?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к стати sanches ты наченаеш напрягать публику и отвлекать пустым базаром :angry2: создал и сиди в своей теме а тут чета ты не вписываешся в тему? тянеш на засланного козачька :naezd:

сам ти казачок я в цій темі вже давно сиджу єсли хоч то прочитай всі мої сообщенія а тоді вже кажи хто я

а ти вапще то трохі притихни перший раз в пемі шось відписав і вже мені клаву(рота) затикаєш

я тобі вапще то thank you віддав за твій юмор а ти тут ше шось маєш протів

НЕПОНЯТНИЙ ти ЧЄЛОВЄК !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин имею опыт опщения с ментами и всеми службами города Луцка поверьте только идет воспоменание о прокуратуре все они сразу начинают работать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к стати sanches ты наченаеш напрягать публику и отвлекать пустым базаром :angry2: создал и сиди в своей теме а тут чета ты не вписываешся в тему? тянеш на засланного козачька :naezd:

сам ти казачок я в цій темі вже давно сиджу єсли хоч то прочитай всі мої сообщенія а тоді вже кажи хто я

а ти вапще то трохі притихни перший раз в пемі шось відписав і вже мені клаву(рота) затикаєш

я тобі вапще то thank you віддав за твій юмор а ти тут ше шось маєш протів

НЕПОНЯТНИЙ ти ЧЄЛОВЄК !!!

нехера себе я по этой теме ничего не знаю? родной я с мазафакой не одну бутылку водки выпил и не одну сделку делал и нехуй тут пиздеть

а какие они были ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну й нашо ти це сюди написав не міг в пп написати, ти взагалі хоч думаєш трішки чи ви всі тут такі розумні на словах якщо хочете щось робити то милості прошу тількі от те шо ви всі тут нічого не соображаєте то факт написали методи бородьби з ним усім напоказ а ви хоч бачили скільки гостей сюди заходили і серед них цілком міг бути ваш чєловєк-легенда, а те шо ви тут робили (ну і я в тому числі бо зразу побачив що діла з цієї теми небуде) то мазафаці це цілком на руку, спугнули ви його і все, а він собі десь сидить і радісно посміхається та промовляючи сам до себе що таких лохів ще ніколи не бачив і я з впевненістю скажу що це дійсно так

і у вас вже немає ніяких шансів щось повернути, і взагалі зробили ви помилку з самого початку коли купували через предоплату, був у мене досвід, точніше у мого друга коли з ним трапилася така сама ситуація як і з вами, і він звернувся до міліції а вони натомість його послали і сказали що сам винуватий адже такого типу операції по купівлі та продажу не несуть ніякої кримінальної відповідальності це получається всеодно що ви відправили гроші на благочинність. І повірте мені дивуватися тут нема чого таких як мазафака безліч просто треба бути дуже уважними і добре знати продавця і його репутацію кажу це тому що знаю з власного досвіду адже неодноразово мав справи з ебеєм а там треба бути ну дуже уважним і не попадатися на шикарно прикрашений гачок.

sanches, якщо вас послали в міліції, то лошара тут ти, вірніше твій друг (абсолютно не хочу тебе образити, але це випливає з твоїх постів), спитайся Ярчика чи іншого юриста чому. Складається враження, що про торгівлю в інтернеті, ти знаєш з газет і книжок. По повній передоплаті працює мабуть 90% інтернет-продавців, якщо не більше. Ти здивуєшся, чому тоді не всі кидають, та тому що гроші, рухаючись від покупця до продавця залишають сліди - чеки, квитанції і т.д. По них мєнти вийдуть на продавця за 5хв. Щоб ти зрозумів, що вас мєнти розвели, дай відповідь на одне питання: мєнти відмовили в відкритті кримінальної справи письмово?

Ви що справді такі тупі чи прикидаєтесь ? обясню коротко гроші мазафаці були надіслані на його рахунок

і ліцензії на продаж або свідоцтво підприємця він не має і продавати нічого офіційно не має права отже не несе ніякої відповідальності за те що ви там йому скинули на рахунок чи можна сказати подарували,

а те що він шось продає чи мутить в інтернеті то по нашому закону в цьму нічого кримінального нема адже інтернет ресурси ніякої відповідальності не несуть усі дії ви на них робите на свій розсуд і відповідальність несете самі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам ти казачок я в цій темі вже давно сиджу єсли хоч то прочитай всі мої сообщенія а тоді вже кажи хто я

а ти вапще то трохі притихни перший раз в пемі шось відписав і вже мені клаву(рота) затикаєш

я тобі вапще то thank you віддав за твій юмор а ти тут ше шось маєш протів

НЕПОНЯТНИЙ ти ЧЄЛОВЄК !!!

нє, справді озвуч свій вік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам ти казачок я в цій темі вже давно сиджу єсли хоч то прочитай всі мої сообщенія а тоді вже кажи хто я

а ти вапще то трохі притихни перший раз в пемі шось відписав і вже мені клаву(рота) затикаєш

я тобі вапще то thank you віддав за твій юмор а ти тут ше шось маєш протів

НЕПОНЯТНИЙ ти ЧЄЛОВЄК !!!

нє, справді озвуч свій вік.

відношення до теми це немає ніякого і я не зобовязаний тобі висвітлювати свої дані ти мені просто напросто

абсолютно чужа людина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам ти казачок я в цій темі вже давно сиджу єсли хоч то прочитай всі мої сообщенія а тоді вже кажи хто я

а ти вапще то трохі притихни перший раз в пемі шось відписав і вже мені клаву(рота) затикаєш

я тобі вапще то thank you віддав за твій юмор а ти тут ше шось маєш протів

НЕПОНЯТНИЙ ти ЧЄЛОВЄК !!!

нє, справді озвуч свій вік.

Ця тема має щось підказати...там щось про першокурсників.. :0123:

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/64639/page__p__546319entry546319

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к стати sanches ты наченаеш напрягать публику и отвлекать пустым базаром :angry2: создал и сиди в своей теме а тут чета ты не вписываешся в тему? тянеш на засланного козачька :naezd:

сам ти казачок я в цій темі вже давно сиджу єсли хоч то прочитай всі мої сообщенія а тоді вже кажи хто я

а ти вапще то трохі притихни перший раз в пемі шось відписав і вже мені клаву(рота) затикаєш

я тобі вапще то thank you віддав за твій юмор а ти тут ше шось маєш протів

НЕПОНЯТНИЙ ти ЧЄЛОВЄК !!!

нехера себе я по этой теме ничего не знаю? родной я с мазафакой не одну бутылку водки выпил и не одну сделку делал и нехуй тут пиздеть

а какие они были ?

по відповіді я так зрозумів що тебе спіткала така сама доля як мастера : наклали тобі лайна в рот, що крім матів вже нічого сказати не можеш !!!!! :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам ти казачок я в цій темі вже давно сиджу єсли хоч то прочитай всі мої сообщенія а тоді вже кажи хто я

а ти вапще то трохі притихни перший раз в пемі шось відписав і вже мені клаву(рота) затикаєш

я тобі вапще то thank you віддав за твій юмор а ти тут ше шось маєш протів

НЕПОНЯТНИЙ ти ЧЄЛОВЄК !!!

нє, справді озвуч свій вік.

Ця тема має щось підказати...там щось про першокурсників.. :0123:

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/64639/page__p__546319entry546319

ти дурню це мій брат попросив від могоні імені написати бо сам не зареєстрований

і вапще навіть якщо допустим це все писав першокурсник то що тепер його за людину не вважати

і взагалі хочу тобі сказати якщо людина інтелектуальнорозвинена то вік немає значення незалежно чи їй 16 чи 19 можливо толку з неї більше буде ніж від тридцятилітніх чи сорокалітніх тугарів !!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відношення до теми це немає ніякого і я не зобовязаний тобі висвітлювати свої дані ти мені просто напросто

абсолютно чужа людина

це має пряме відношення, якби ти сказав що тобі 12, то тут тобі багато чого пробачили, але якщо ти вже закінчив школу, то я впевнено можу сказати, що мозок у тебе відсутній. Навіть не буду в тебе питати чи чув таке слово "шахрайство".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...