Перейти до змісту

Хто знає форумчанина Mazafaka


hunter

Рекомендовані повідомлення

Вроде чего то прилепил, благодарю всех за подсказку… а по вопросу Задорнова… чего уж там, тема итак какая то напряженная получилась, надо же хоть как то отвлечь народ от всенародного (извините за тавтологию) и праведного гнева, который навис над бедным Мазефакой…

Вот как развлекается наша псевдоученая буржуазия. Семь комнат каждый умеет занимать до тех пор, пока блистающий меч правосудия не сверкнул над ним красным лучом. )))) (с) Из газетной заметки. Автор Швондер. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроде чего то прилепил, благодарю всех за подсказку… а по вопросу Задорнова… чего уж там, тема итак какая то напряженная получилась, надо же хоть как то отвлечь народ от всенародного (извините за тавтологию) и праведного гнева, который навис над бедным Мазефакой

Вот как развлекается наша псевдоученая буржуазия. Семь комнат каждый умеет занимать до тех пор, пока блистающий меч правосудия не сверкнул над ним красным лучом. )))) (с) Из газетной заметки. Автор Швондер. ))

Судячи по тому, скількох людей, лише тут на форумі, він киданув обманув не такий він вже й бідний :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы обратили внимание на то, что из 176 ответов на данный момент после топикстарта, нет, по моему, ни одного сообщения от девушек, чисто себе такая мужская разборка… женщин и детей убрать подальше от места стрельбы, старушек и беременных спрятать в убежище… ибо грядёт война, война судов, ментов и прочих силовых структур )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, у voldf, немає жодного підтверджуючого документа, натомість в мене є картридж (не дешевий) який після його "реставрації" загнувся, коли я йому про це сказав, отримав відповідь "та пломба що я ставив нічого не доводить", та от, Я буду діяти згідно з чинним законодавством, то всі погрози наведені тут, та і на телефоні в мене є диктофон:rolleyes:, а тим більше наведені в сторону моїх рідних (цьго взагалі не потерплю),

Щодо підтверджуючих документів ... то крім таких, ще є свідки.

Щодо диктофона - то я так бачу ти підготувався до цього на твою думку дуже добре, не в перший раз відать.

Питання 1. Ти збираєшся найближчим часом віддати гроші за картриджі?

Питання 2. На тебе подавати в відповідні органи колективною заявою і з вказуванням усіх свідків?-Повір свідки є, реальні і не вигадані, які прийдуть і підтвердять.

Щодо того шо ти в Києві чи де б ти не був. Наприклад якщо я неможу віддати борг я прошу свого знайомого, родича чи ще когось передати борг, а в тебе не то шо часу немає а немає жодного бажання.

Думаю відповіді ждуть всі кому ти винен, якщо хоч давай в приват.

Я? Мені цікаві ці відповіді як свідка що ти не віддаєш гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це те саме як нещодавно буда історія з однією фірмою, що займається продажем систем стоків води.

Одна людина пішла замовити систему водостоку у фірму в районі ДПЗ. Оцінили майжу у 2000 грн, менеджер дав "розписку" за авансовий платіж. Насторожило те що менеджер покупця запитав "а тебе не смущає що розписка без печатки фірми?".

На другий день чи там через день мав приїхати товар до покупця додому, але натомісць П отримав дзвінок з відповіддю М(менеджера) мол ЗАВОД ДЕ МИ БЕРЕМО ПЕРЕСТАВ ВИПУСКАТИ СИСТЕМИ ВОДОЗДИВУ, ТРЕБА ПОЧЕКАТИ ДЕЯКИЙ ЧАС. - цікаво, шо то за завод який з бухтибарахти став і у нього не було жодних запасів товару. Це насторожило П. М сказав шо зара десь там у відрядженні гроші віддасть в будьякому місці в будьякий час але через декілька днів .... вобщім історія закінчилась тим, що П працював у державних охоронних органах та мав звязки, про що попередив М, який від почутого відпразу приніс гроші навіть на 100 грн більше, вибачився і попросив не говорить директору фірми де він працював. Оказалось що навіть директор не відав що менеджер робить такі махінації, та кидає людей на гроші.

Так що, шановні будьте уважні, якщо даєте гроші, беріть розписку із усіма реквізитами про фірму, печаткою та підписом, беріть копії оригіналу реєстраційних документів фірми (чи те само про продавця який хоче шось втюхати). Немає в світі чесних людей, всі хочуть наіпати - якщо не гаішники то snapback.pngMazafaka якщо не він то ше хтось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то думал, что тот инцидент  с мобилой  на манибеке будет примером, как нельзя мутить при продажах товара,  а ведь сцылу на ту историю выложили сразу же, по моему во втором или в третьем посте, так нет, там тема разрулилась нормально, всё стало на свои места, а вот здесь уже достаточно отчётливо попахивает гнилью, которая вряд ли уже выветрится из памяти тех, кто следит за развитием событий.

395 гривнов – разве это та сумма, из – за которой стоило вот так себя опустить при всём чесном народе, а, Мазефака?  А ведь, если я не ошибаюсь, тебя многие постояльцы форума и по реалу знают… Да и не в сумме дело, дело в чести!! Как к предпринимательской так и человеческой. До появления топикстартера лично я даже и не  подозревал о существовании такого юзера как Мазефака, но теперь нет желания даже знакомится с ним на форуме, чего ж там уже говорить про какие то бизнесовые сделки…

Задумайтесь все те, кто хочет ловить мутную рыбу в  кристально чистой воде, коим является форум Луцкой борды… Может где то на  Варшавке и можна на нычку втулить просроченный товар, или же кидануть незаметно на бабло, но только не сдесь, на открытой и просматриваемой со всех сторон площадке..

Завершу этот пост словами великой Фаины Раневской "ДЕНЬГИ ПРОЕДЕНЫ – А ПОЗОР ОСТАЛСЯ!

Ну, твои слова, по-крайней мере, не то что-бы, "вразумительны", а сказаны по теме (по-существу), за это тебе большой респект, хоть твои слова и не в мою пользу. А в остальном, свои обязательства я ВСЕ ВЫПОЛНЮ. Что касается моего дальнейшего участия на этом форуме, как было выше сказано..... Просто попрошу, иногда подбирать выражения (оскорбительные), и особенно тех, кто не имеет к этому вопросу никакого отношения, и даже близко незнаком ни сомной ни с участниками этой, к моему сожалению фигни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ніфіга собі "фігня" :)

Кидалово чистої води, люди за вуха тягнуть тебе від адміністративної відповідальності, проявляють самі достойні людські якості, дають безкоштовні поради, як уникнути буцигарні. А ти робиш вигляд, що не чуєш і не бачиш, що 4 сторінки написані не про тебе, і брешеш, брешеш, брешеш!

Ану-но, напиши в розділі "Торгівля", буцімто продасиш модеми безпровідні, дешево :))) Побачимо, хто "фігня"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mazafaka по клічці (Криштапюк Григорій)Звертаюсь до тебе.Бомж ти недобийтий

Ти  чьО ......? Віддай ГРОШІ ЛЮДЯМ і НА ....... з ФОруМА. І вЗАГАЛІ ВБИЙ СЕБЕ, ..... !!!

....... ти вже всіХ тут ...... . ГІбон Ти .....!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что ж, постараюсь лаконично обрисовать тезы:

Первое: Цитата:"Просто попрошу, иногда подбирать выражения (оскорбительные)" (конец цитаты)

Вопрос: все выражения, даже если они и немного эмоциональны, не соответствуют действительности? Если да, то какие именно.

Второе: Цитата: "особенно тех, кто не имеет к этому вопросу никакого отношения" (конец цитаты)

Вопрос: Как не может быть никакого отношения к этому вопросу? Речь идёт о купле – продаже, и каждый, кто хочет (хотел) приобрести модемы, или же другие товары, предлагаемые тобой, имеет непосредственное отношение и интерес.

Третье: Что там с модемами? Передал товар? Отдал назад деньги? Какова сумма неустойки за просрочку?

P.S. Уже тему закрывать надо, ибо надоела… решай скорее вопрос, отписывайся с результатами, прочитаем ответ от топикстартера, и спокойно уйдём спать… Хотя.. прочитай ещё раз слова великой Фаины Раневской…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитал пост от Master и вспомнил Ильфа с Петровым:"Внезапная мысль пришла в голову бывшего предводителя старгородских дворян Кисы Воробьянинова :" Сейчас будут бить, и возможно, даже ногами..." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці я вас не розумію, скільки часу він вас водить за ніс (хіба що вам подобається терпіти і писати тут всякі нехороші слова/дії)

пора вже зайти до пана міліціонера! :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd:

Ти чума пазорна, я в тебе шрсь брав???!!! І хто ти такий на цьму форумі шоб мене виганяти? Я сам зараз тільки в цьому топіку спілкуюсь, 

бо хочу довести його до кінця,як тільки питання вирішиться - жодної теми на борді від мене не буде,  навіть згоден на видалення," або бан учётки.

2 "Підарастер ака Мастер", я тобі нічого не винен ,в тебе нічого не брав, тобі нічого не продавав, а ти мене обзивати? Ти де таке взялось? Щей шоб з борди виганяти, я сам після цього шо тут було сказано, як поважаюча себе і інших людина, не зможу тут більше спілкуватись, тому після вирішення ціх питань, при всіх, попрошу модераторів видалити мій обліковий запис. Т.е. Логін і.п., але це тільки після того як розберусь з цим топіком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если честно, мне уже скучно читать эту тему, да и отписываться тоже, Но всё таки в очередной раз обратил внимание на то, как трудно завоевать авторитет и репутацию, и как легко и моментально можно потерять и то и другое. В данном случае всего лишь пару словами "Хто знає форумчанина Mazafaka" ждём завершения конфликта и делаем свои выводы..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось так і не поняв..Мазафака так мені в лічку і не відписує!...на форумі тільки відстоює свою..честь але двіженія ніякого по возврату грошей так і немає!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mazafaka, якщо ти такий правильний, чесний і крутий - то в чому проблема повернути неповних чотири сотні гривень, які ти винен? Зроби це - і цим самим все докажеш краще, ніж кілобайти пустого срача в топіку. До моменту, коли ти це зробиш - всі мають повне право вважати тебе малопорядним фуфломьотом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажи, якого милого ти себе як потерпілу сторону виставляєш? Ще й про якусь там честь апелюєш? Мовчав би вже 2_sm17.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти чума пазорна, я в тебе шрсь брав???!!! І хто ти такий на цьму форумі шоб мене виганяти? Я сам зараз тільки в цьому топіку спілкуюсь, 

бо хочу довести його до кінця,як тільки питання вирішиться - жодної теми на борді від мене не буде,  навіть згоден на видалення," або бан учётки.

2 "Підарастер ака Мастер", я тобі нічого не винен ,в тебе нічого не брав, тобі нічого не продавав, а ти мене обзивати? Ти де таке взялось? Щей шоб з борди виганяти, я сам після цього шо тут було сказано, як поважаюча себе і інших людина, не зможу тут більше спілкуватись, тому після вирішення ціх питань, при всіх, попрошу модераторів видалити мій обліковий запис. Т.е. Логін і.п., але це тільки після того як розберусь з цим топіком.

а яК З ТобОю ДАУНОМ можна нормальНо переписУватисЬ, Як тобі сучярі не доХОдить НОРМАЛЬНО!!!

ТИ .... ВЖЕ ВСІХ НА ФОРУМІ СВОЇМ ДАУНІЗМОМ І НЕВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ!!!

ВІДДАЙ БОРЖНИКАМ ГРОШІ І КІНСЯ ПІД МАРШУТКУ!!!

 Удівляюсь як тебе ......  в реалі ЩЕ ..... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, Гріша, тобі потрібно швидше вирішити всі питання з боржниками. Як кажуть вже люди мені в реалі - твоя коронна фраза - "завтра" або "я зараз в Києві". І це вже дуже довго тягнеться. Якщо немаєш грошей, так і скажи, ребят, нема бабла, пройоб, зароблю за місяць, через півтора віддам - і віддай а то як ... дійсно купував в тебе озу, все було ОК, були трабли з однією новою запакованою планкою, ти мені її обміняв. Я лічно рахував тебе солідною людиною, що займається своїми справами, а тут таке.:(

Мені пох, повторюсь, але на форумі багато людей, іця тема вже давно вийшла за межі форуму в реал, багато хто тебе згадоє з негативної сторони. Я б так не зміг. Дійде до твоїх дузів, родини, хіба це приємно. Краже чим пошвидше віддай те все шо винен та і все.

До слова

"Від гівна відмитись можна,

але люди ще довго будуть принюхуватись" Х.З.(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Master мачі ше... :_36:

Я не то шоб повністю поділяю його слова, але ржачно пише чел)))

Ну і тепер відповідь на основне питання цього топіку: "Хто знає форумчанина Mazafaka"? Тепер Всі, і не з найкращої сторони.

Ту Мазафака, а ти це, не кіпішуй, не видаляйся з форуму, нам буде тебе не хватати, але якшо будеш ше шось продавати то тему відразу в флеймі створюй :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили з людини лєгєнду! Тепер кожного разу при спробі найє*ать будуть звучати фрази: "Ах ти ж , мазафака!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про модеми не з тобою а в ПМ. І людину не ображу... Я коли в чомусь винен, я це визнаю,, і ніколи після цього людине не залишається ображеною на мене.:friday:

Ще раз відпишусь в темі, хоч вона не стосується форуму і не стосується мене особисто.

Бень Сергей Александрович, г. Павлоград. Сума 1445 грн. Повернеш?

Аккаунт Mazafaka на Аукро http://aukro.ua/show_user.php?search=maksuxa

Перший відгук від користувача

"ben5ben (19) (Покупатель) Отрицательно Чтв 06 Май 2010 21:00:31 1020195880 -

Продавец мошенник и вор. Лот мной был оплачен. После этого продавец отключил телефон и не выходит на связь."

Нічого не нагадує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їтіть колотіть.....4 сторінки, 198 постів (почті роман..) того, з чим раніше розбиралися коротко і дууууже доступно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди навіщо все так ускладнювати, і нікого будь-ласка не винуйте самі ви у всьому винуваті

не дарма є така приказка: доверяй но проверяй, ви хоч маєте хоть якусь клепку в голові

ви хоч знаєте що поштові відправлення від зовсім незнайомих для вас фізичних осіб є найбільш вірогідним кідаловом серед усіх інших

я так розсміявся як це читав, і неможу собі уявити як можна перерахувати гроші не побачивши товар, тож можу

з певненістю сказати забутьте про гроші і товар запийте холодною водою і шукайте вітра в полі бо гроші вам думаю вже ніхто не верне

і не вважайте це за образу але скажу на останок вам одне:

наївний лох це інструмент в руках хитрої людини

і поки вони будуть існувати то так зване кидалово буде процвітати

і ще одне хочу вам сказати інтернет ресурс за таких дєятєлів відповідальності не несе

то ніяка міліція вам не поможе, це всерівно що ви відправили гроші на благочинність

адже у вас немає ніяких нормативно-правових документів щоб засвідчували про покупку товару

Удачі вам !!!

І не попадайтеся на гачок !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...