Перейти до змісту

Хто знає форумчанина Mazafaka


hunter

Рекомендовані повідомлення

То ти знаєш де він працює? То розкажи людям-нехай всі бажаючі завітають до нього :g05:

Ні, то просто був стьоб з теми про "Чергове кидалово"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

три поста в темі з конкретними обвинуваченнями, усе інше - флуд.

шоб в натурі розрулити це все, тре почути міркування головного героя оповідання теми.

я купував у нього флешку. все гуд, вона хороше працює, нарікань нема. все серйозно і відповідально було, з манібеком.. цілком адекватний молодий чоловік.

я не захищаю його, а просто веду до того, шо тре справедливо шоб було все.

Mazafaka, може дійсно пролий світло поясни свої вчинки тут в темі чи в приваті з топікстартером.

погодься, тема ж всерівно створена і ситуацію, яка склалася, тре прояснити і розрулити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автосообщение

Этот топик был перемещен из раздела: "Торгівля: Мобільний звязок" в раздел "Флейм".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тему про людей, які себе проявили не з найкращого боку треба таки створити в куплю/продам.

А такі випадки чому з"являються - тому, що дали слабину. Та ж картина була і з Сторком, зараз з Хантером. Не дотримався продавець домовленостей (всерівно з якої причини, хоч день народження, Паска, китайський новий рік ітд) - бан/заборона постів в "куплю/продам", щоб наступного разу думав головою а не *ракою. А то порозводилось тут вітряних продавців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО:

Такие случаи появляются потому, чтоу люди наивные большей частью. Типа, а %уй с ним, деньги мне перевел, значит подождет, ничего с ним не сделается, выбора то нет по маленькому счету, тем более сумма небольшая. Вот и скрывается. А земля то круглая, оно ж вернется полюбому, только это уже наивность продавца, в данном случае Mazafaka. Жизнь научит правильно жить со временем.

Не на%буй, и не на"баным будешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от завітає Mazafaka на борду, а ще і почитає цю темку, ото буде потіха хлопцю. ЗІ горбатого тільки могила виправить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароче есть вопрос по возращению в раздел куплю продам рубрики они кинули с телефонами аськами и тб тп

пидар-м не место в нашем городе

к стати автору темы из ровна так бабло и не вернули и даже не перезвонили :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу так і не виходить на связь...лише помінялось що одного вечора дзвонив то вибивав))...

А щось да такий активний був а тут пропав..

А гості що писалось вище ті що поппадають чи новачки..по типу мене маю сумніви що все перечітують...щоб знайти тему про кідал!!!..

Як на мене має буть з верху...кожного там продажі мобілок , компів і так далі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В очередной раз наблюдаю за возникновением топикстартеров с вопросом: "Меня кинули при купле - продаже?" И в очередной раз её в конце концов сливают во флейм. Согласно правилам форума так и должно быть, но всё-таки разделаю мнение тех, кто считает нужным создать рубрику про возможное кидалово именно на ветке "Куплю – продам". Тогда и новичкам и строжилам будет компактно и удобно отслеживать нечестных продавцов (да и покупателей тоже). Да, флейма будет там немеренно, потому что тематика дискуссии неоднозначная, очень много нюансов, как в случае со Сторком, зато у тех, кто действительно честно чего-то продаёт или покупает, не будет сильного желания попасть на эту Доску "Почёта"… такая себе рубрика " "Кидалово Lutsk Board" ))) Хотя и не сомневаюсь, что будут приняты попытки дискредитации честних граждан, тость публикация заведомо ложных обвинений… короче, над этим вопросом ещё надо много думать и работать.. Имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтверджую що Mazafaka типовий кідалово.

особисто мені теж винен певну суму грошей вже кілька місяців. все ті ж принципи: не бере трубу, відключає її, при кожному контакті кормить завтраками.

а родим він не з рожищ, а з рокинь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватить в пусту тут соплі розпускати . переходьте уже до дій :0145:

да, обізвіть накінець вже хоч хтось його "мудаком" - в схожій темі помогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

три поста в темі з конкретними обвинуваченнями, усе інше - флуд.

шоб в натурі розрулити це все, тре почути міркування головного героя оповідання теми.

я купував у нього флешку. все гуд, вона хороше працює, нарікань нема. все серйозно і відповідально було, з манібеком.. цілком адекватний молодий чоловік.

я не захищаю його, а просто веду до того, шо тре справедливо шоб було все.

Mazafaka, може дійсно пролий світло поясни свої вчинки тут в темі чи в приваті з топікстартером.

погодься, тема ж всерівно створена і ситуацію, яка склалася, тре прояснити і розрулити.

2 speaker, ДЯКУЮ, а що до інших (особлиливо тих хто без підставно звинувачує), це просто флуд і я його доведу прямо тут на форумі (і попрошу Модераторів прийняти це до відома), я був відсутній кілька тижнів тому не відповідав, це по - перше, по-друге хто в мене купував і щоб я не виконав свої зобовязання щодо манібека (хоч ніколи за мій товар не просили манібек,(крім fefor4uka,якому я повернув в повному обсязі), таких немає, зараз маю деякі зобовязання, але всі вирішені МНОЮ ане шоб це стало окремою темою для обговорення. А взагалі, можна і окрему тему створити, а про більшість тих хто про мене "ХАРАШО" сказав, можу озвучити факти, але я не буду до такого вдаватись...

З.И. Самі перевірте, тут на форумі нарікань немає, а один з тих хто написав про мене "цю гадость" також про себе получить такий самий топік, хай тоже почитає громадскість як він веде справи...Я думаю, що той кого стосується, здогадався пр кого я кажу... А всім іншим дякую за частково справедливу критику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опа, слабовато шось відповів, мляво

За то, я сподіваюсь доступно, а кому не дійшло - перезвонив і "ну..тіпа ми не хотіли"... а нафіга мені портити тут? З кім мав тут діло з тим і буду мати, але просто образливо,що, люди які "ЛІЗУТЬ" не знаючи, та не в своє діло.... ВИБАЧТЕ, але справи велись не з ВАМИ!!! І коментувати може тільки перша особа. Але просто тут, хтось хоче за рахунок флейму рейтинг собі зробити, "комради" флеймери, чи не так? Вам тільки когось ".....",або вам просто немає чого робити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За то, я сподіваюсь доступно, а кому не дійшло - перезвонив і "ну..тіпа ми не хотіли"... а нафіга мені портити тут? З кім мав тут діло з тим і буду мати, але просто образливо,що, люди які "ЛІЗУТЬ" не знаючи, та не в своє діло.... ВИБАЧТЕ, але справи велись не з ВАМИ!!! І коментувати може тільки перша особа. Але просто тут, хтось хоче за рахунок флейму рейтинг собі зробити, "комради" флеймери, чи не так? Вам тільки когось ".....",або вам просто немає чого робити....

Роботи всім хватає. То кажеш всім відповів і з усіма вирішив? Навіть по тому випадку що я писав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За то, я сподіваюсь доступно, а кому не дійшло - перезвонив і "ну..тіпа ми не хотіли"... а нафіга мені портити тут? З кім мав тут діло з тим і буду мати, але просто образливо,що, люди які "ЛІЗУТЬ" не знаючи, та не в своє діло.... ВИБАЧТЕ, але справи велись не з ВАМИ!!! І коментувати може тільки перша особа. Але просто тут, хтось хоче за рахунок флейму рейтинг собі зробити, "комради" флеймери, чи не так? Вам тільки когось ".....",або вам просто немає чого робити....

ага це флудери взяли гроші і товар не віддали, це флудери телефон відключали і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як стан справи з топикстартером?

а че сильно интересно может мудаком его хочеш обозвать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як стан справи з топикстартером?

а че сильно интересно может мудаком его хочеш обозвать

Топикстартер не видписав, чим закинчилось - ось й перепитую.

Як на мене "я був відсутній кілька тижнів тому не відповідав" зовсим не аргументация и не означае, що можна "забити" на домовленности. Скажу бильше - несподивано и не плановано "пропасти на килька тижнив" це ще треба умудритися, якщо ти не наркоман або не алкаш. Нарик? - плати честю. Свидомо пропав? - плати честю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як стан справи з топикстартером?

а че сильно интересно может мудаком его хочеш обозвать

Топикстартер не видписав, чим закинчилось - ось й перепитую.

Як на мене "я був відсутній кілька тижнів тому не відповідав" зовсим не аргументация и не означае, що можна "забити" на домовленности. Скажу бильше - несподивано и не плановано "пропасти на килька тижнив" це ще треба умудритися, якщо ти не наркоман або не алкаш. Нарик? - плати честю. Свидомо пропав? - плати честю.

слова не мальчика но мужа

обещял что все разрулит посмотрим

первым отпишеться мой друг вован

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mazafaka от скажи нам усім, родом ти із Луцька, Ківерець, Рожищ, Рокинь? Думаю усім буде цікаво почути. ЗІ чи ти квартир маєш скрізь по троху :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...