Перейти до змісту

Хто знає форумчанина Mazafaka


hunter

Рекомендовані повідомлення

так не можна.

Женя, це ти як модератор говориш?

Моя думка, розумію що багатьом не сподобається, але власники/адміни/модери борди могли б хоч якось посприяти вирішенню ситуації, яка виникла на їхньому приватному ресурсі, крім пасивного споглядання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреса батьків, і "дєвачка..забираєш цепочку/мобільний "- звичайно, зайве.

В індивідуальному порядку зацікавлені люди можуть взнати адресу батьків і звернутись до них за порадою - вони ж краще знають важелі впливу на "синочка", і мають чим вплинути (якщо не зовсім "конченный отпрыск"). Це краще, аніж кутузка.

І ще: не треба від модерів вимагати більшого, аніж вони роблять: модери слідкують за спілкуванням, цензура етики спілкування/протиправних_дій. Те, що модери на _цій_ борді регулярно не виконують своїх функцій і перевищують повноваження - зовсім не означає, що і в реалі повинні йти на кримінал (розголошення).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так не можна.

Женя, це ти як модератор говориш?

Моя думка, розумію що багатьом не сподобається, але власники/адміни/модери борди могли б хоч якось посприяти вирішенню ситуації, яка виникла на їхньому приватному ресурсі, крім пасивного споглядання.

Верно!

А то гребут бабло за размещения объявлений. Ой, а сколько?

Хотя не важно. 3 админа и 5 модераторов вполне могут пожертвовать своим временем (и временем своих семей) дабы проследить за теми немногочисленными сделками (по 100 в день?), что заключаются на борде, особенно учитывая то, какие деньги они гребут - изредка спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верно!

А то гребут бабло за размещения объявлений. Ой, а сколько?

Хотя не важно. 3 админа и 5 модераторов вполне могут пожертвовать своим временем (и временем своих семей) дабы проследить за теми немногочисленными сделками (по 100 в день?), что заключаются на борде, особенно учитывая то, какие деньги они гребут - изредка спасибо.

Буду вважати, що ти неправильно мене зрозумів, тому на твій сарказм відповім чемно (поки що). Мова йде не про супровід кожної оборудки (по 100 в день), а тільки проблемних (2-3 в рік). А якщо буде протидія нечесному гендлюванню зі сторони адміністрації, то й ті 2-3 випадки в рік можна буде скоротити, а то й уникнути взагалі. Якщо так буде, то мазафак на ресурсі не залишиться. Це лише моя думка (імхо).

Про гроші: це приватний ресурс і не мені вирішувати брати за оголошення гроші чи ні. Якщо власники вирішили, що ця послуга безкоштовна, то не треба нити за них, що "нам за це не платять". На Аукро також чітко визначено платні і безкоштовні послуги, адміністрація завжди йде назустріч клієнтам, незалежно від того якими послугами (платними чи ні) вони користувались, бо дбає за репутацію ресурсу, від якої напряму залежить відвідуванність і прибутки від реклами. А в цьому конкретному випадку і репутація міста: допоможемо рівненчанину чи обізвем лохом і прохахакаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какие могут быть наезды на администраторов\модераторов сайта?

если ты "попал", к примеру, на объявлении, наклеенном на фонарном столбе - бежать жаловаться надо в Луцьксвитло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какие могут быть наезды на администраторов\модераторов сайта?

если ты "попал", к примеру, на объявлении, наклеенном на фонарном столбе - бежать жаловаться надо в Луцьксвитло?

а де ти бачиш наєзд? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 nickel

Адміни і модери можуть можуть дати бан, але грошей це не поверне, тому, власне, і сарказм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 nickel

Адміни і модери можуть можуть дати бан, але грошей це не поверне, тому, власне, і сарказм.

зрозумів. Але адміни і модери можуть більше, чим банально забанити, а отже і шансів на повернення коштів також було б більше. Все залежить від їхньої доброї волі, ніхто не може заставити це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозумів. Але адміни і модери можуть більше, чим банально забанити, а отже і шансів на повернення коштів також було б більше. Все залежить від їхньої доброї волі, ніхто не може заставити це зробити.

Що значить "більше" - забанити по IP / перманент?

Мазефаці і так тут більше нічого не світить. Створення будь-якої теми типа "куплю/продам" миттєво скотиться у флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, звісно вони можуть більше, ніж банально забанити. Вони можуть забанити ще й від усієї душі, з думкою про нас або просто з переподвиподвєртом. Я знаю таємницю, що дехто з них неодноразово вигравав чемпіонат світу з художнього забанення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить "більше" - забанити по IP / перманент?

Мазефаці і так тут більше нічого не світить. Створення будь-якої теми типа "куплю/продам" миттєво скотиться у флейм.

по ір можна не тільки банити ;) , а можливості адмінів більші чим ти думаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ір можна не тільки банити ;) , а можливості адмінів більші чим ти думаєш.

Адресу вже озвучили і без адмінів.

Будь-ласка більш детальніше, що ти маєш на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адресу вже озвучили і без адмінів.

Будь-ласка більш детальніше, що ти маєш на увазі.

це треба було зробити в 2 пості, а не 122.

Пора морду вже бити, а ви все кудись дзвоните

для цього потрібно спочатку адресу взнати, нє? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це треба було зробити в 2 пості, а не 122.

Адміністрація могла озвучити адресу у випадку, якщо використала б адмінресурс провайдера і то в тому випадку, якщо Мазефака є користувачем ДГ, а не іншого провайдера.

От тільки форум до ДГ не має відношення, тому питання озвучування адреси стоїть ребром в ракурсі етики провайдера (не мають права).

І взагалі, правила хтось читає:

1.4. Здійснюючи покупки, відчуження, замовлення або надання послуг в Підфорумі, Ви дієте на власний страх і ризик. Форум, його адміністрація, модератори не несуть відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну будь-кому діями користувачів форуму, або будь-якими наслідками публікації оголошень.

Доречі ти так і не відповів, що ти мав на увазі в цьому пості.

для цього потрібно спочатку адресу взнати, нє? ;)

Адресу знали, от тільки по "сусідськи" (чи з якихось інших міркувань) її не озвучували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, щоб побачити відповідь, їх треба читати, в іншому випадку, я, як і адміністрація форуму, відповідальності не несу (як бачиш, правила я знаю). Відповідальність і репутація - різні речі. З яких міркувань приховували контакти кідали не можу збагнути і більш чим впевнений, що автор теми десятому закаже не користуватися таким ресурсом. Програють усі: мазафаки, ресурс, юзери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, щоб побачити відповідь, їх треба читати, в іншому випадку, я, як і адміністрація форуму, відповідальності не несу (як бачиш, правила я знаю). Відповідальність і репутація - різні речі. З яких міркувань приховували контакти кідали не можу збагнути і більш чим впевнений, що автор теми десятому закаже не користуватися таким ресурсом. Програють усі: мазафаки, ресурс, юзери.

Що не можеш збагнути я вже зрозумів.

При реєстрації на форумі нема зобов'язання вказувати свою реальну адресу, а відтак адресу того чи іншого користувача адміністрація форуму надати не може, хоча б тому, що в них нема такої інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адресу того чи іншого користувача адміністрація форуму надати не може, хоча б тому, що в них нема такої інформації.

шановний адвокат, оприділись чи адміністрація не хоче тратити свій час чи не може знайти людину, чи це її позиція невтручання, а то ти так швидко міняєш свою точку зору, що пропадає будь-яке бажання спілкуватись з тобою, хоча мушу визнати, що його і так не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"адміністрація" не розшукове агенство та не орган правосуддя.

Порядок розголошення (IP адрес), та інших конфіденційних даних описано в законі.

Чому не звернулись в міліцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не звернулись в міліцію?

Тому що треба піднімати попу і їхати в мусарку.

Простіше на борді кілька речень відписати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"адміністрація" не розшукове агенство та не орган правосуддя.

я цього й не стверджував, я говорив про добровільну допомогу, до якої не зобов'язує ні один закон, більше того за ненадання такої допомоги вас ніхто не осудить, а ви взяли і допомогли б, як той чудак біля там-таму, який не давав повернути під знак і попасти в лапи дайців. Саме про таку допомогу я говорив.

Порядок розголошення (IP адрес), та інших конфіденційних даних описане в законі.

так мило, що тут згадують про закон, коли треба звичайна людяність і забувають про існування законів, коли на ресурсі викладають нелегально софт, відео, музику, фото, кряки, ключі.

Чому не звернулись в міліцію?

це не пізно зробити, автор намагається чи намагався вирішити питання без втручання правоохоронних органів.

В любому випадку, я не спонукаю до будь-яких дій, як законних так і не законних. Я вдячний адміністрації форуму, хоча б за те, що озвучили свою позицію. В мене немає претензій до жодного юзера, а тому прошу не пред'являти їх мені. Не втягуйте мене в безглузді дискусії, ні ви не зміните мою думку ні я вашу. Все імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого цей весь пафос? Є люди яким Мазафака щось винен, когось просто кіданув. Зібрались, зїздили до нього додому набили пику миролюбиво вирішили всі питання і розїхались, потім відписались шо і як, чим закінчилось.

Необхідну інформацію надали:

Криштапюк Григорій, проживає в с. Рокині вул. Наукова, 12

тел. дом. 0332 709437 моб 0957460644 (старіші номери 0662916127 та 0509092249 зараз вимкнуті.)

чи ви ждете поки хтось буде його шукати і розбиратись хто прав і хто не???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...