Перейти до змісту

Хто знає форумчанина Mazafaka


hunter

Рекомендовані повідомлення

Остап Бендер? :)

Слишком уж мелкие масштабы

"Москва не сразу строилась"

Авось, и в депутаты со временем выбьется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьог набрав..сказав...що до вечора розчітається...так і немає..відповіді не грошей..

кааже що взагалі не розуміє про що тут всі пишуть)))...він чесна людина..."його слова"!!!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонив оце я вечері..вже сказав що йому мають відать як відадуть він скіне..мол вже мають скінуть пройшло вже більше год 0 ніякого двіжєнія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьог написав сам смс...мол 1 год і гроші в тебе прошло вже 4 год..дзвоню не бере трубку..

Буду звітуваться в темі про проходження ситуації в якусь із сторон)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хв 10 назад набрав..що в когось в машині телефон забув...таке пояснення що трубку не бере..я раз 5 мабуть від нього чув...

але сказав що гроші перекінув..з аваля мені на картку приват банку..каже що за 1.5 год повині в мене буть...

Нус чекаю..результат почуєм...чи правда чи пуста обіцянка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай хто якхоче про мене думає, взагалі та й після подібної моєї теми, але я всерівно притримуюсь думки, що якщо у тебе виникли проблеми з графіком, планами, чи ти пропав на пару тижнів, чи день народження почав святкувати за тиждень до і тиждень після, просто набери, а в крайньому разі візьми трубу, і поясни нормально ситуацію, відклади зустріч, людина зрозуміє, але в найближчий час виконай домовленість. А мороз приводить до "кіпіша". І не так сума грає роль, як неповага, байдужість, слово на вітер, що дуже властиво переважній більшості нашої нації. Вважаю, що Мазафака був не правий. Ці його пояснення в стилі "був відсутній" аж ніяк його не виправдовують. Його репутація як продавця і як чоловіка суттєво підпорчена. Адже справжній чоловік завжди дотримає своє слово, а при непередбачених обставинах не буде втікати від пояснень, а сам вийде на контакт і домовиться, як краще вирішити проблему.

P.S. Не факт, що якби не була піднята тема, він повівся би чесно. Впринципі ще ж нічого не вирішено і після його так званих пояснень. Топікстартера розумію, і бажаю цивілізованого вирішення ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пля, та тут все ясно: хто із ху...

Тут на 5 хвилин запізнюєшся і вже сам звониш: сорі, не встигаю. А це... Не встиг вчасно - роби знижку, не привіз - гроші на стіл, ще й зверху пиво, просрав гроші - кров з носа знайди, позич, нирку продай. І все це після того як вибачишся. А так ти, Мазафака: шарік надувний протизаплідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так ти, Мазафака: шарік надувний протизаплідний.

оце покруче "мудака"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))))...

А гроші так на рахунок і впали..

Зарас буде мороз на те що банк тормозить))...но ще не дзвонив....наберу попоже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скан квитанції (від нього) в студію! Це вирішить більшість питань.

Борда частиною своєї популярності завдячує саме барахолці, і такі от казуси залишати без уваги не варто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пля, та тут все ясно: хто із ху...

Тут на 5 хвилин запізнюєшся і вже сам звониш: сорі, не встигаю. А це... Не встиг вчасно - роби знижку, не привіз - гроші на стіл, ще й зверху пиво, просрав гроші - кров з носа знайди, позич, нирку продай. І все це після того як вибачишся. А так ти, Мазафака: шарік надувний протизаплідний.

От тут, nickel, дуже правильно сказано!!!!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші не прийшли...знов трубку не бере...

))))

І він після цього буде щось виправдовуватись....бреше...що в машині забуває..хоча ..кажуть добрі люди що машини не має...отакі ми розводами тільки живе......

Нормальний людина чоловік так не робить....слово хоть якось треба держать..а те що почав навішувать що в нього воспалєніє льогкіх було...Мені пофіг ..взагалі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aАга. История опять начинает набирать обороты Санта – Барбары. Интересно, неужели тот Мазафака не понимает, что тема уже поднята, и естественно, должно быть логичное завершение оной. А так как топикстартер пообещал держать общественность в курсе текущих событий, то всё таки народ узнает концовку этого гешефта. И естественно, сделает свои оргвыводы, хотя, судя по последним постам, чем бы дело не завершилось, репутация Мазафаки, как продавца, а с каждым просроченным днём и как человека, уже подпорчена. Кто кому доктор – покажет время…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АНЕКДОТ В ТЕМУ

Начинающий хакер спрашивает на компьютерном форуме:

— Подскажите, как заработать деньги в Интернете?

— Вышли мне 20 долларов, и я тебе расскажу, — отвечает один из опытных хакеров.

— Выслал.

— Вот так и заработать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був випадок подібний теж "шарік надувний протизаплідний" продав знайомій вінта,який з часом вийшов з ладу...

Віддала по гарнтія.Кормив майже 3 місяця "завтраками",а вінта так і не було!!!Останній місяць теж, то трубку не брав, то телефон вимикав...Коли врешті решт дозвонились дло нього,то сказав що нічого не знає і ніякого вінта він по гарантії не брав.

Проблему вирішили просто.Була скинута йому смс,що якщо через 3 дні не буде або грошей або вінта буде написана заява на нього в відповідних органах...

Через день були віддані гроші!

Раджу зробити аналогічно...

PS: Цей ГАНДОН був Костючик Олександр студент ВНУ,може кому стане в пригоді...Щоб мали на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги... от і ваванчик... :):blush:

годину тому розмовляв з винуватцем теми, сказав як завжди, ближче до 18ї години будуть гроші.

відразу ж сьогодні відпишу шо і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги... от і ваванчик... :):blush:

годину тому розмовляв з винуватцем теми, сказав як завжди, ближче до 18ї години будуть гроші.

відразу ж сьогодні відпишу шо і як.

йоп ты уже два писателя - детектиф приобретает изюминку (удачи вам ребята в вашем безнадежном деле :smile-zachot: )

http://www.sz.aif.ru/money/article/13151

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну с мені так і гроші не прийшли...

а вище названий персонаж)... так і не бере трубку...мабуть ..знов якась глобальна проблема...

Кстаті повідомили цікаву інфу..що чювак не має автомобіля ..але 50% причин чого не бере трубку...пояснює тим що телефон в машині забув)))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...