Перейти до змісту

Хто знає форумчанина Mazafaka


hunter

Рекомендовані повідомлення

та скільки ждать мона...

і що якщо сума не велика то я маю дарувати йому її!!..

і бачу що я не перший хто чекає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я працюю з тернополем, туда гроші сюда мені супутникове обладнання, і якщо мені хоть раз би не відправили вчасно бувби такій хай в них на форумі, але люди там працюють толково а в нас на форумі вже почалась якась х---я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТОчніше буде сказать хотів купить модеми!!..

Ну я так само надіюсь що пояснення має буть...не велика сума все ж таки

По перерахунку раджу купувати в користувачів з якими тут нівкого проблем небуло! І це я нетільки про себе!..

Колись мав справу з вищезгаданою людиною... Хочу сказати що вкінці-кінців всетаки доводить діло до фіналу, ну або так раніше було :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я покупал у этого чела видеокарту за 850 или 800 грн., точно не помню. Если я не ошибаюсь, он родом из Киверец. Чтобы продать мне товар, приезжал в Луцк. Товаром пользуюсь до сих пор. Ньансов нет.

З.Ы. я его не защищаю, просто говорю как прошла сделка у меня с ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я покупал у этого чела видеокарту за 850 или 800 грн., точно не помню. Если я не ошибаюсь, он родом из Киверец. Чтобы продать мне товар, приезжал в Луцк. Товаром пользуюсь до сих пор. Ньансов нет.

З.Ы. я его не защищаю, просто говорю как прошла сделка у меня с ним.

:ok: обосцатся можно от родословной а мне сказали что он из рожищь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вспомнил, ник не Mazafaka, а Mazahacka92. Тоесть у второго я покупал. А так похожи... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема що чекати, заяву в ментурку, притримають рух коштів по платежам, інтернет шахрафство кримінально наказуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну поскільки тут мене згадали - і я відпишусь. Мав справу з Mazafaka 2 рази, 1 раз - вдало, 2 - раз можна почитати тут http://board.lutsk.ua/index.php/topic/42676/

Далі - цікавіше. Детектіфф. До мене звернулась людина з Павлограду, яка на аукціоні Aukro купила системний блок і два монітори на суму 1445 грн.

Перерахувавши гроші на картку Приватбанку - нічого не отримала. Це було десь 12 травня.

Він повідомив мені і номери телефонів - і один з них співпав по моїй телефонній книжці =Mazafaka.

Я спробував взнати більше для чого запитав у покупця все що йому відомо і отримав номер карти Приватбанку, ПІБ, а з допомогою форумчан в цій темі http://board.lutsk.ua/index.php/topic/59424/ знайшов іншу необхідну інформацію і передав в Павлоград.

Вчора я цікавився чи отримав він гроші або товар - нічого не отримав.

Наскільки знаю цим питанням має займатись міліція (в результаті я думаю "зароблених" 1445 грн стануть "-14450" або і більший мінус).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

крайнє його повідомлення було з мережі білайн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нус тоді потрібно собирать всі х тих кого він киданув і гайда до міліції...)

я вже знаю 3 чол ...

Хто ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну поскільки тут мене згадали - і я відпишусь. Мав справу з Mazafaka 2 рази, 1 раз - вдало, 2 - раз можна почитати тут http://board.lutsk.ua/index.php/topic/42676/

Далі - цікавіше. Детектіфф. До мене звернулась людина з Павлограду, яка на аукціоні Aukro купила системний блок і два монітори на суму 1445 грн.

Перерахувавши гроші на картку Приватбанку - нічого не отримала. Це було десь 12 травня.

Він повідомив мені і номери телефонів - і один з них співпав по моїй телефонній книжці =Mazafaka.

Я спробував взнати більше для чого запитав у покупця все що йому відомо і отримав номер карти Приватбанку, ПІБ, а з допомогою форумчан в цій темі http://board.lutsk.ua/index.php/topic/59424/ знайшов іншу необхідну інформацію і передав в Павлоград.

Вчора я цікавився чи отримав він гроші або товар - нічого не отримав.

Наскільки знаю цим питанням має займатись міліція (в результаті я думаю "зароблених" 1445 грн стануть "-14450" або і більший мінус).

то шо він тобі так і не повернув гроші за дівідіпісалку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну поскільки тут мене згадали - і я відпишусь. Мав справу з Mazafaka 2 рази, 1 раз - вдало, 2 - раз можна почитати тут http://board.lutsk.ua/index.php/topic/42676/

Далі - цікавіше. Детектіфф. До мене звернулась людина з Павлограду, яка на аукціоні Aukro купила системний блок і два монітори на суму 1445 грн.

Перерахувавши гроші на картку Приватбанку - нічого не отримала. Це було десь 12 травня.

Він повідомив мені і номери телефонів - і один з них співпав по моїй телефонній книжці =Mazafaka.

Я спробував взнати більше для чого запитав у покупця все що йому відомо і отримав номер карти Приватбанку, ПІБ, а з допомогою форумчан в цій темі http://board.lutsk.ua/index.php/topic/59424/ знайшов іншу необхідну інформацію і передав в Павлоград.

Вчора я цікавився чи отримав він гроші або товар - нічого не отримав.

Наскільки знаю цим питанням має займатись міліція (в результаті я думаю "зароблених" 1445 грн стануть "-14450" або і більший мінус).

то шо він тобі так і не повернув гроші за дівідіпісалку

Гроші вернув, але більше нікому не порекомендую мати з ним справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп: а можливо зробити на борді дошку, ну тіпа опасниє приступнікі( шо/коли, кого "кіданули")?

ЗІ просто щоб інші люди не попадались/знали про таких " :closedeyes: людей"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп: а можливо зробити на борді дошку, ну тіпа опасниє приступнікі( шо/коли, кого "кіданули")?

ЗІ просто щоб інші люди не попадались/знали про таких " :closedeyes: людей"

я за такіх повинні знати в лице, даеш доску позора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти головне не обзивай його "мудаком" і на роботу до нього не ходи, а то мона по морді получити :)

То ти знаєш де він працює? То розкажи людям-нехай всі бажаючі завітають до нього :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то наші кідали вже взялись за іногородніх бо тута можна і по іб-у получіть але для нашого міста не добра репутація :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп: а можливо зробити на борді дошку, ну тіпа опасниє приступнікі( шо/коли, кого "кіданули")?

ЗІ просто щоб інші люди не попадались/знали про таких " :closedeyes: людей"

Колись була така тема в Куплю/Продам/Поміняю/Пропоную, Shura створював. Зараз не можу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от наприклад: Mazafak-у я не знаю і захотів би я в нього шось купити і перерахував йому бабоси і тоді, ані грошей/товару. А зараз останнім часом на борді дуже багато бачу нових юзерів, які взагалі нерозуміють шо до чого/кого і також могли б потрапити до рук "бандита" і я можливо, купував б товар у Mazafakа, як би не ця тема.

ЗІ «Я мзду не беру. Мне за державу обидно»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...