Перейти до змісту

Хто знає форумчанина Mazafaka


hunter

Рекомендовані повідомлення

нє, справді озвуч свій вік.

nickel, йому років десь 16-17, не більше.

от і не вгадав !!!!!! :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти дурню це мій брат попросив від могоні імені написати бо сам не зареєстрований

і вапще навіть якщо допустим це все писав першокурсник то що тепер його за людину не вважати

і взагалі хочу тобі сказати якщо людина інтелектуальнорозвинена то вік немає значення незалежно чи їй 16 чи 19 можливо толку з неї більше буде ніж від тридцятилітніх чи сорокалітніх тугарів !!! ;)

бльоо, вбийте троля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відношення до теми це немає ніякого і я не зобовязаний тобі висвітлювати свої дані ти мені просто напросто

абсолютно чужа людина

це має пряме відношення, якби ти сказав що тобі 12, то тут тобі багато чого пробачили, але якщо ти вже закінчив школу, то я впевнено можу сказати, що мозок у тебе відсутній. Навіть не буду в тебе питати чи чув таке слово "шахрайство".

ну ладно якщо ви мене виставляєте таким тупим то наведіть мені приклад кого посадили за інтернет шахрайство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти дурню це мій брат попросив від могоні імені написати бо сам не зареєстрований

і вапще навіть якщо допустим це все писав першокурсник то що тепер його за людину не вважати

і взагалі хочу тобі сказати якщо людина інтелектуальнорозвинена то вік немає значення незалежно чи їй 16 чи 19 можливо толку з неї більше буде ніж від тридцятилітніх чи сорокалітніх тугарів !!! ;)

sanches, обережніше зі словами, не грайся так! Останнє попередження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти дурню це мій брат попросив від могоні імені написати бо сам не зареєстрований

і вапще навіть якщо допустим це все писав першокурсник то що тепер його за людину не вважати

і взагалі хочу тобі сказати якщо людина інтелектуальнорозвинена то вік немає значення незалежно чи їй 16 чи 19 можливо толку з неї більше буде ніж від тридцятилітніх чи сорокалітніх тугарів !!! ;)

бльоо, вбийте троля

сам ти троль !!! і не став тут з себе умніка бо язичка колись прикусиш і ох як буде больно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і не вгадав !!!!!! :D :D :D

Я б не казав, що тобі не більше 16-17 років, якби з тобою не бачився і не розмовляв. Так шо не нада тут ля-ля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відношення до теми це немає ніякого і я не зобовязаний тобі висвітлювати свої дані ти мені просто напросто

абсолютно чужа людина

це має пряме відношення, якби ти сказав що тобі 12, то тут тобі багато чого пробачили, але якщо ти вже закінчив школу, то я впевнено можу сказати, що мозок у тебе відсутній. Навіть не буду в тебе питати чи чув таке слово "шахрайство".

ну ладно якщо ви мене виставляєте таким тупим то наведіть мені приклад кого посадили за інтернет шахрайство

і ше хочу сказати у ментівці в самого є знакомі я колись в них питав стосовно таких справ

і вони сказали шо залякати можна чи вибити силою але офіційно ніяк бо не має доказів, не має до чого придертися, немає справи а ті слова шо він там у вас гроші взяв то вони до одного місця адже ви йому їх власноруч перекинули можна тіки на гарячому повязати його але так як наші форумчани його спугнули то шанси у них вернути свої грошикі нульові

а якщо ви так свято вірите шо шахраїв знаходять і садять то ви або надивилися Кулагіна або живете ілюзіями справедливості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, друже! Перестань ти вже "годувати" його. Ти що не бачиш, що це дитина з розумом старця з ознаками маразму - досвід є, але маразм направляє його в іншу сторону. :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanches, або видихай, або забаню. Хай навіть сам нарвуся на покарання, але тебе , троля, забаню!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, друже! Перестань ти вже "годувати" його. Ти що не бачиш, що це дитина з розумом старця з ознаками маразму - досвід є, але маразм направляє його в іншу сторону. :g05:

поперше я тебе перший раз бачу і не суди скільки мені років зовнішність буває брехливою

і мене ше тут ідіотом виставили а самі тупі як валянки створили тему а для рішення і подальших дій мозгів не хватило навпаки всю тему спортили своїми маразматичними вченнями висвітлили, усі свої дії на показ, тай ще багато чого напартачили !!! Так шо бувайте ви всі здорові і допобачення !!! Я зYOбую з цієї теми бо нема вже з кім говорити таке враження що розмовляєш з ослами які вперлися в стовп !!!!!! ^_^:P :P :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже майже місяць мазафака водить вас довкола носа

а ви і вухом не моргнули

сам ти казачок

- Салют підараси!

- Сам ти салют!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanches, або видихай, або забаню. Хай навіть сам нарвуся на покарання, але тебе , троля, забаню!!!!

нашо мені той бан я вже й сам іду мирно звідси бо вже все достало !!! вибачай якщо чимось особисто тебе образив !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поперше я тебе перший раз бачу і не суди скільки мені років зовнішність буває брехливою

Ну, мля, ти даєш! Нагадати, при яких обставинах ми бачилися (тільки не розказуй, що це пише твій брат або ти на його прохання)?

Далі мені все зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ ШО ПОЗЛИВ Я ВАС ХЛОПЦІ :D :D :D ТІКО ВИ НА МЕНЕ НЕ ОБРАЖАЙТЕСЬ ТО Я НЕ ЗІ ЗЛА ПРОСТО ЧИСТО ПОБОЛТАТЬ

ТАК ШО ВИ МЕНЕ ІЗВІНЯЙТЕ ЄСЛІ ЧИМОСЬ ВАС ОСОБИСТО ОБІДИВ !!!

[Просто з чуством юмора щось у вас туго

поперше я тебе перший раз бачу і не суди скільки мені років зовнішність буває брехливою

Ну, мля, ти даєш! Нагадати, при яких обставинах ми бачилися (тільки не розказуй, що це пише твій брат або ти на його прохання)?

Далі мені все зрозуміло.

та ну я не помню нагадай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanches, або видихай, або забаню. Хай навіть сам нарвуся на покарання, але тебе , троля, забаню!!!!

Zheny@, він видихнув:

НУ ШО ПОЗЛИВ Я ВАС ХЛОПЦІ :D :D :D ТІКО ВИ НА МЕНЕ НЕ ОБРАЖАЙТЕСЬ ТО Я НЕ ЗІ ЗЛА ПРОСТО ЧИСТО ПОБОЛТАТЬ

ТАК ШО ВИ МЕНЕ ІЗВІНЯЙТЕ ЄСЛІ ЧИМОСЬ ВАС ОСОБИСТО ОБІДИВ !!!

Просто з чуством юмора щось у вас туго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanches, або видихай, або забаню. Хай навіть сам нарвуся на покарання, але тебе , троля, забаню!!!!

Zheny@, він видихнув:

НУ ШО ПОЗЛИВ Я ВАС ХЛОПЦІ :D :D :D ТІКО ВИ НА МЕНЕ НЕ ОБРАЖАЙТЕСЬ ТО Я НЕ ЗІ ЗЛА ПРОСТО ЧИСТО ПОБОЛТАТЬ

ТАК ШО ВИ МЕНЕ ІЗВІНЯЙТЕ ЄСЛІ ЧИМОСЬ ВАС ОСОБИСТО ОБІДИВ !!!

Просто з чуством юмора щось у вас туго

так от я не почув відповіді де я тебе міг бачити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в баню сцуку :dont: раздражать начял сильно :naezd: боюсь снова не сдержусь

флейм

все обо всем без модерации

так шо це писами самі модератори якшо їм щось не нравиться то нехай зітруть і ніхто собі такого тут позволяти не буде

а нащот мене то я тут більш не появлюсь бо вже троха надоїло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от я не почув відповіді де я тебе міг бачити ?

Дістав! Нагадую: звати тебе Паша, живеш біля Там-Тама, тел.: (068) 5.26..8 (цифри з-за коректності пропустив). Ти чи не ти?

А при яких обставинах ми бачилися - не скажу. Помучся. Може трохи отвлєкьошся, що б не писати не зовсім розумні речі тут і не діставати людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'їв пачку попкорна, читаючи флуд, ініційований тролем.... Тему - або чистити, або в треш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 sanches Сущность человека проявляется в том, что он делает, когда ему нечего делать :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 sanches Сущность человека проявляется в том, что он делает, когда ему нечего делать :0011:

Не рухай його, вроді вже заснув.

По суті: Шо там з нашим "героєм"?

Постраждалі як просувається справа?

Скільки заяв в міліцію написали?

Плануєте ше шось робити? Чи це кінець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рухай його, вроді вже заснув.

падсталом :D

По суті: Шо там з нашим "героєм"?

Постраждалі як просувається справа?

Скільки заяв в міліцію написали?

Плануєте ше шось робити? Чи це кінець?

не рухай їх, вони вже ,напевне, активно переписуються через приват. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

панове давайте спілкуватись ПОШЕПКИ, щоб не розбудити пана sanches. ЗІ а то будем горланити, проснеться/образиться :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...