Перейти до змісту

Побачення всліпу


fullyinlove

Слабо чи не слабо?  

187 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь

ги чувакі тіп всі такі круті.... панти ганяють, язвлять...мол да я такой сякой.....да я її......... а самі напевно в приват такі ну будь-ласочка ну познайом....

Хлопці якшо купа пантів, то не треба тут показувать шо ума менше... По культурніше виражатись, нікак?

Так то вона з тобою нас познайомить так хоче? :P

На сторінку мою заглянь..

Чого насторожує....це її має насторожувати.. раз так всі клюють, то значить у самих не оч все добре з дівчатами. А вона я думаю всліпу чи не всліпу такі найде хлопчину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо тут непонятного. хтів написати "круті", а получилось ще краще :0123:

Справді хотів написати "круті", але не вдалось! Як не як - п'ятниця, вечір :rolleyes:

Але я бачу, хто хотів - той зрозумів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 користувачів читають цю тему

Мало.

Вчора на тему КИДАЛОВО підсіли аж 22 :D

Напевне 7 вже сходили на побачення! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без обид, но настораживает....... Спортсменка, активистка, фигуристка, ой фигура))) и все пучком, только вот с парнем проблема..... Если приколотся и "свидание в слепую" - то да.... Если помогите, то настораживает....

Нічого дивного. Ефектні дівчата теж часто бувають самотні тому що

1) 45% хлопців бояться підійти познайомитися, бо "вона така класна, а я простий хлопець, не потягну (ну як в фільмі "She's out of my league"), ітд"

2) ще 45% хлопців думають "така шикарна дівчина точно вже занята, підчепила собі якогось упакованого папіка..."

3) ну і 10% занадто самовпевнених "реальних пацанів" після першого знайомства починають "слишиш, ми завтра з кентами їдем в ліс чіста пабухати, водочка там, шашличок, а патом в сауну. Приходь, реально оторвемся."

І що порадите робити "спортсменці-активістці", яка виросла на Булгакові і Тургенєві, (і Шекспірі прочитаному в оригіналі)? Сам знаю такі випадки. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не читав дві сторінки флуду, тільки пару месаг.

Вам ж не жити потім з нею все життя, чи потім ще бачитися, якщо не сподобається Іду. Контакти в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... І не всі відразу пишуть познайом - якраз навпаки подаю заявку на свата, ну чи на гостя :rolleyes:

P.S. Останнє стосується zzzvalentinxxx!

Так, один сват є! Активніше збираємось! За старими народними традиціями свататись підемо всією бордою... Тоді вже точно гарбуза не винесе! :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вже потрібно йти - поки ще немає гарбузів :rolleyes:

P.S. Ну і збираю гроші для того щоб викупляти наречену!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі тема вже не перший день відкрита, але враженнями чогось ніхто так і не поділився!

Справжні чоловіки не розподідають про свої подвиги чи все набагато простіше - на побаченні ніхто не був? Красуня ще не визначилась кого ощасливити???!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я вже сам тут перечитую тему, а ніхто не пише :(((

Шо ви тут застісняли дівчину !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо сАциальний експеримент невдався?

Шкода, шкода...

Snight, бери ініціативу, цікаво ж йолкі-маталкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага! Вже побачив! Якщо на протязі вихідних вона ні з ким так і не зустрілась, то навряд чи зустрінеться в будень день!

Як завжди розводять чоловіків!

P.S. Раз вже тут зібралось так багато чоловіків, то давайте хоть зберемось і футбол скажімо в адреналіні поганяємо! Дивлячись чемпіонат світі і собі захотілось "тряхнуть стариной" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче щастя –

баби , пиво , рок - н – ролл

і щоби по тєлєку йшов

бокс або футбол.

Мдя, життєва істина: нема баби - замутять футбол  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D хлопці всі таких крутих з себе строять.....

Доречі на аві ця дівчина світла, 18 років, тільки зявилась на форумі, і перше повідомлення в цьому топіку, і я думаю можна припустити що це вона :rolleyes: , та сама з якою стільки хотіло зустрітись.Хоча я можу і помилятись :)

п.с 888 пост , класне число :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага! Вже побачив! Якщо на протязі вихідних вона ні з ким так і не зустрілась, то навряд чи зустрінеться в будень день!

Як завжди розводять чоловіків!

P.S. Раз вже тут зібралось так багато чоловіків, то давайте хоть зберемось і футбол скажімо в адреналіні поганяємо! Дивлячись чемпіонат світі і собі захотілось "тряхнуть стариной" :rolleyes:

Дійсно, ідея на рахунок футболу дуже класна. До речі, на змаганнях в Адреналіні можна було б виставити команду Боард.Луцьк. Позиція воротаря за мною!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D хлопці всі таких крутих з себе строять.....

Доречі на аві ця дівчина світла, 18 років, тільки зявилась на форумі, і перше повідомлення в цьому топіку, і я думаю можна припустити що це вона :rolleyes: , та сама з якою стільки хотіло зустрітись.Хоча я можу і помилятись :)

п.с 888 пост , класне число :P

Саме так! ти помиляєшся!!!... це не я...

дівчина зустрінеться! завтра! і тоді я вже викладу її фото...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю ... тоже мені проблему знайшли.

Підійти до дівчини (яка вже тебе чекає) і піти попити кави, ну а далі час покаже куди виведе "крівая меріканской мечти".

З.І. Всі герої знайомитися в барах по п'яній з пяними дівками, чи по необхідності (робота, побут, тощо), а тут стрьомно, бо можна на весь форум лажанутися, да? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...