Перейти до змісту

Побачення всліпу


fullyinlove

Слабо чи не слабо?  

187 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Чоловіче щастя –

баби , пиво , рок - н – ролл

і щоби по тєлєку йшов

бокс або футбол.

Мдя, життєва істина: нема баби - замутять футбол  :D

В пісні співалось:"Не везет мне в смерти - повезет в любви". В мене трішки по іншому!

Раз не щастить мені з дівчатами - то може хоч пощастить в футболі :rolleyes:

P.S. Ну раз все ж таки закікавила ідею футболу, то завтра відкрию тему! Доречі я вперше чую, що адреналін ще збирається проводити чемпіонат з футболу! З тенісу ось сьогодні прияняв участь! А команду на борді я думаю зберем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь

Свіданка в сліпу це нормально коли зустрінутся двоє адекватних людей.А якщо одному це в прикол чи ще щось, то тоді буд кепсько іншій особі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага! Вже побачив! Якщо на протязі вихідних вона ні з ким так і не зустрілась, то навряд чи зустрінеться в будень день!

Як завжди розводять чоловіків!

P.S. Раз вже тут зібралось так багато чоловіків, то давайте хоть зберемось і футбол скажімо в адреналіні поганяємо! Дивлячись чемпіонат світі і собі захотілось "тряхнуть стариной" :rolleyes:

Дійсно, ідея на рахунок футболу дуже класна. До речі, на змаганнях в Адреналіні можна було б виставити команду Боард.Луцьк. Позиція воротаря за мною!!!

Тему відкрив - бронюй місце воротаря там :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D хлопці всі таких крутих з себе строять.....

Да да! Ми прості! Скоріше навпаки - коли починаєш знайомитись, то таке враження, що у всіх дівчат (заради справедливості виправлюсь - у переважної більшості, є чарівні і виховані) - тато олігарх! Може це вам жінкам варто трішки простішими бути?!

P.S. ну а похвалити себе - то не гріх! Як каже мій хресний:"Якщо себе не похвалиш, то ні з ким не переспиш" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обіцяли фотки, але так і немає! В чому причина? Що заважає викласти фото???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну ти смішинй чесс слово.

якшо тобі так цікаве фото дівчини, сам зустрінься з нею!!!

чи ти думаєш шо snight, пішов на свіданку шоб так просто відкрити всю таємницю побачення ВСЛІПУ???

Зустрілися значить вони:

і тут snight заявляє:слухай, попозуй будь-ласка,мені треба викласти фото на форум шоб мене не засміяли,ок????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче щастя –

баби , пиво , рок - н – ролл

і щоби по тєлєку йшов

бокс або футбол.

Мдя, життєва істина: нема баби - замутять футбол  :D

відписав і чекаю критики з твоєї сторони!

Доречі я відкрив тему на рахунок футболу - як одна з найяскравіших чи найактивніших представниць чарівної половини людства може прийдеш і повболіваєш за команду "боард луцьк" в адреналін в пятницю???

Авторку теми і її чарівна 18-річна подружку запрошую також (а їхні кавалери зможуть запросто побігати і спробувати відзначитись в грі :rolleyes: )!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну ти смішинй чесс слово.

якшо тобі так цікаве фото дівчини, сам зустрінься з нею!!!

чи ти думаєш шо snight, пішов на свіданку шоб так просто відкрити всю таємницю побачення ВСЛІПУ???

Зустрілися значить вони:

і тут snight заявляє:слухай, попозуй будь-ласка,мені треба викласти фото на форум шоб мене не засміяли,ок????

та бач- я б з радістю, але як писали раніше - не вдався ростом - всього 1.73, а тут 1.80 мінімум :rolleyes:

А фотки обіцяла викласти авторка теми, а не її обранець - читай уважніше :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

відписав і чекаю критики з твоєї сторони!

Доречі я відкрив тему на рахунок футболу - як одна з найяскравіших чи найактивніших представниць чарівної половини людства може прийдеш і повболіваєш за команду "боард луцьк" в адреналін в пятницю???

Авторку теми і її чарівна 18-річна подружку запрошую також (а їхні кавалери зможуть запросто побігати і спробувати відзначитись в грі  :rolleyes: )!

Та яка там критика, після таких компліментів? :D

Ти на тренера не пробувався? В тебе є всі шанси ;)

Організовуємо команду вболівальниць?  :0044::0103::0103::0103:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

відписав і чекаю критики з твоєї сторони!

Доречі я відкрив тему на рахунок футболу - як одна з найяскравіших чи найактивніших представниць чарівної половини людства може прийдеш і повболіваєш за команду "боард луцьк" в адреналін в пятницю???

Авторку теми і її чарівна 18-річна подружку запрошую також (а їхні кавалери зможуть запросто побігати і спробувати відзначитись в грі  :rolleyes: )!

Та яка там критика, після таких компліментів? :D

Ти на тренера не пробувався? В тебе є всі шанси ;)

Організовуємо команду вболівальниць?  :0044::0103::0103::0103:

Так так?! Потрібно уточнити! Ти мені пропонуєш посаду тренера вболівальниць??? :rolleyes:

Тоді моя відповідь:"Тисячу разів ТАК"

А команду вболівальниць було б чудово орагізувати - всі ж прекрасно розуміють і знають, що 50% перемоги залежить від підтримки вболівальників. Ну а якщо підтримують вболівальниці , то напевне цілих 100 :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з задоволенням! Тікі я краще побігаю...

Хочаааа...

Якшо наріжете кульків то я і чарлідером побути можу.. і подругу захвачу! :0103: :0103: :0103:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з задоволенням! Тікі я краще побігаю...

Хочаааа...

Якшо наріжете кульків то я і чарлідером побути можу.. і подругу захвачу! :0103: :0103: :0103:

Ну дивись - за язик як то кажуть нікого не тягнули! Раз пообіцяла значить потрібно виконувати обіцянки! Я так розумію група підтримки складається вже з трьох дівчат (laska і fullyinlove з подружкою ) Супер! Чекатимемо вас на першій грі! Яка я сподіваюсь відбудеться в цю пятницю в адреналіні з 19.00 до 20.30!

Та й дівчата можуть спробувати себе якщо не в футбол, то наприклад в великому чи настільному тенісі, бадмінтоні ! Чи на ковзанах покататись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюда: http://board.lutsk.ua/index.php/topic/61610/

надо обращатся ) у "братвы" проф. подход ) все будут довольны )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого на місці??? Дівчата ось погодились прийти підтримати команду, а fullyinlove навіть висловила бажання саменькій побігати!

Де ж ви ще таких дівчат знайдете???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переживайте, завтра має бути встрєча, то робота, то Світязь, то всякі нюанси вносять корективи в плани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчанки (laska і fullyinlove з подружкою та й решту бажаючих) запрошуємо Вас повболівати за команду "Боард Луцьк" на її першій грі, яка відбудеться цієї пятниці в адреналіні з 19.00 до 20.30

До зістрічі в Адреналіні!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На футболі точно фотозвіту не буде - ми своїх не видаєм!!! :)

А ось пиво з рибкою після гри - однозначно БУДЕ! Як то кажуть за знайомство!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчанки (laska і fullyinlove з подружкою та й решту бажаючих) запрошуємо Вас повболівати за команду "Боард Луцьк" на її першій грі, яка відбудеться цієї пятниці в адреналіні з 19.00 до 20.30

До зістрічі в Адреналіні!!! ;)

це в критому корпусі на 2му поверсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...