Перейти до змісту

Побачення всліпу


fullyinlove

Слабо чи не слабо?  

187 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Так це в критому корпусі - кінозали на першому поверсі, а ось спортивні зали (футбол, бадмінтон, великий та насільний тенніс) на другому поверсі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь

Так це в критому корпусі - кінозали на першому поверсі, а ось спортивні зали (футбол, бадмінтон, великий та насільний тенніс) на другому поверсі!

та я вже план навігації точно знаю...

Можливо зайду

Ви від теми не відволікайтесь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встрєча поки не відбулась. Погана погода, якшо шо напишу ще

Та чо там. Міг би вже і на магнітні бурі та фігове розположення зірок списати. ))

п.с. погода, дійсно, вчора була повний ацтой - ожеледь і оползні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це в критому корпусі - кінозали на першому поверсі, а ось спортивні зали (футбол, бадмінтон, великий та насільний тенніс) на другому поверсі!

та я вже план навігації точно знаю...

Можливо зайду

Ви від теми не відволікайтесь....

Та мені ніби можна трішки відволіктись - я ж під критерії не попадаю :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загалом я ж підтримую тему! Важко не погодитись зі словами:"У нас пропал дух авантюризма, мы перестали лазить в окна к любимым женщинам" :(

Потрібно повертати авантюризм і божевільні вчинки в наше життя! А побачення в сліпу - один з таких вчинків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загалом я ж підтримую тему! Важко не погодитись зі словами:"У нас пропал дух авантюризма, мы перестали лазить в окна к любимым женщинам" :(

Потрібно повертати авантюризм і божевільні вчинки в наше життя! А побачення в сліпу - один з таких вчинків :)

Навряд чи жінкам варто чекати від тебе лазіння по вікнам після такої потужної заяви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі може б для таких цілей створили розділ Знайомств, зі зразком анекти, і кожен бажаючий залишав би інфу, фотку, і тд, ну як на сайтах знайомств.Наприклад вводиш в Google "знайомства Луцьк" і тут тобі ссилка на Борду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки пропозиція, але є і авитофоруми і велофоруми, і є розділи на таку саму тематику, а такого нема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загалом я ж підтримую тему! Важко не погодитись зі словами:"У нас пропал дух авантюризма, мы перестали лазить в окна к любимым женщинам" :(

Потрібно повертати авантюризм і божевільні вчинки в наше життя! А побачення в сліпу - один з таких вчинків :)

Навряд чи жінкам варто чекати від тебе лазіння по вікнам після такої потужної заяви...

Ага точно - я боюсь висоти !!! Значить буду серенади під вікнами співати! А взагалі то серйозна річ - в день ніхто ж не лажить, а вночі можна і вікно переплутати!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи Mr. Ves, я не знаю як робляться потужні заяви! Може продемонстуєте???

Це має бути щось на зразок:

- я залізу в це вікно за 10 секунд!

- а я залізу в це вікно за 9 секунд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи Mr. Ves, я не знаю як робляться потужні заяви! Може продемонстуєте???

Це має бути щось на зразок:

- я залізу в це вікно за 10 секунд!

- а я залізу в це вікно за 9 секунд!

Знаєш улюблену фразу Di?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

темка добре розвинулась..... тікі шось "нє в ту стєпь" у порівнянні з першим постом.

fullyinlove, то як там побачення?

відбулось?

..а то шось все це "не по плану" відбувається..

і де обіцяне фото?

футбол - то, звичайно, хороша штука, але суть теми, не забувайте,

у високій блондинці..."у чорному черевику" з привабливою зовнішністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, відбулось. якщо всім так цікаво =)

і що ж ви робите з мене тут страшилку?? :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D хлопці всі таких крутих з себе строять.....

Доречі на аві ця дівчина світла, 18 років, тільки зявилась на форумі, і перше повідомлення в цьому топіку, і я думаю можна припустити що це вона :rolleyes: , та сама з якою стільки хотіло зустрітись.Хоча я можу і помилятись :)

п.с 888 пост , класне число :P

Саме так! ти помиляєшся!!!... це не я...

дівчина зустрінеться! завтра! і тоді я вже викладу її фото...

Не хорошо обманювати, всетаки я не помилявся :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так! ти помиляєшся!!!... це не я...

дівчина зустрінеться! завтра! і тоді я вже викладу її фото...

Не хорошо обманювати, всетаки я не помилявся :D

...чогось і в мене така впевненість була... Дзєвачка :g05: то дійсно зареєструвалась в той момент...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, відбулось. якщо всім так цікаво =)

і що ж ви робите з мене тут страшилку?? :angry:

відбулось..

і як?

ну чому ж страшилку..?

ви напевне доволі симпатична панянка, судячи з опису, хоча зовнішність і не головне.

просто якщо вже так афішували своє побачення тут на борді, то тре було і поділитися із зацікавленими всякими.... не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відсутність інформації породжує чутки, ну а далі вже залежить від того в кого яка фантазія :)

Шоб не робили з Вас старшилку давайте фото :rolleyes: , яке обіцяла Ваша подруга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=) якщо вона схоче, то потім закине фото. і ніхто не обманював..! бо якби fullyinlove підтвердила , що це я..то вже не було б це побачення всліпу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=) якщо вона схоче, то потім закине фото. і ніхто не обманював..! бо якби fullyinlove підтвердила , що це я..то вже не було б це побачення всліпу.

імхо, заморочені ви якісь, дівчата....:unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...