Перейти до змісту

Побачення всліпу


fullyinlove

Слабо чи не слабо?  

187 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь

Я також хочу піти! але мені свати треба... бордовці, давайте зразу весілля всліпу замутим... подаємо заявки на свата/сваху/дружка/тамаду/старшу хазяйку/хресних батьків/гостей! Чур, я - женіх!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але було б цікаво так би мовити встряхнути її

О да! Я б добре встряхнув ту блондінку! :0134::0077::0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

претендентів кілька сотень, а той тисяч

Це ти про себе?..

Нажаль то ти не її сторінку описав... вона не з "таких" дівчат!

та ні, я не про себе. в мене є дівчинка. інших не треба.

я говорив про таких же красенів, як твоя подруга! ну тіпа "розкачаний соромязливий мачо, модельної зовнішності з вишуканими манерами шукає сліпої зустрічі з тендітною незнайомкою для розмов на цікаві теми." а відносно "не з таких", то "не такі" в сліпу на побачення не ходять.

п.с. моральна компенсація? ахаха)) бажаючому від чоловічої половини борда пораджу взяти корвалол або валокардін з собою... (ну навсяк випадок якщо від неземної краси незнайомки серце схопить)

п.п.с. судячи з повідомлень, не впевнений, що топікстартер досягла хоча б 16-річного віку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О да! Я б добре встряхнув ту блондінку! :0134::0077::0016:

Малий ще. Пісік дротіком не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але було б цікаво так би мовити встряхнути її

О да! Я б добре встряхнув ту блондінку! :0134::0077::0016:

шо кому, а курам просо. народна мудрість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О да! Я б добре встряхнув ту блондінку! :0134::0077::0016:

Малий ще. Пісік дротіком не стане.

Ахаха, щас упаду! :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги чувакі тіп всі такі круті.... панти ганяють, язвлять...мол да я такой сякой.....да я її......... а самі напевно в приват такі ну будь-ласочка ну познайом....

Хлопці якшо купа пантів, то не треба тут показувать шо ума менше... По культурніше виражатись, нікак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги чувакі тіп всі такі круті.... панти ганяють, язвлять...мол да я такой сякой.....да я її......... а самі напевно в приват такі ну будь-ласочка ну познайом....

Хлопці якшо купа пантів, то не треба тут показувать шо ума менше... По культурніше виражатись, нікак?

Так то вона з тобою нас познайомить так хоче? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без обид, но настораживает....... Спортсменка, активистка, фигуристка, ой фигура))) и все пучком, только вот с парнем проблема..... Если приколотся и "свидание в слепую" - то да.... Если помогите, то настораживает.....

Пе. си. Я б пошел....( из области-- " а пообщаться" )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого відразу кріті - звичайні! Кожен висловлює свою думку як вміє! І не всі відразу пишуть познайом - якраз навпаки подаю заявку на свата, ну чи на гостя :rolleyes:

P.S. Останнє стосується zzzvalentinxxx!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...