Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

@silfida оу. Давно забутий салат. Треба буде забабахать.

А він мойонезний чи сметанковий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, vaz75 сказано:

 

А він мойонезний чи сметанковий?

:D От то вже щітака калорій:D+++++,як на мене то взагалі не салат,а ціле повноцінне  блюдо, + однозначно,я тоже про нього забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, yura-patriot сказал:

:D От то вже щітака калорій:D+++++,як на мене то взагалі не салат,а ціле повноцінне  блюдо, + однозначно,я тоже про нього забув.

Чому "щитака калорій"? Вчора заточив 6 котлеток. А ти знаєш скільки там калорій? Просто останнім часом ну не хочеться майонезу. От і спитав, чи зі сметаною, бо хотів знати, як він такий на смак, щоб як буду робити, не зіпсувати нею салат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, vaz75 сказано:

@silfida оу. Давно забутий салат. Треба буде забабахать.

А він мойонезний чи сметанковий?

не думаю, що сметана тут буде доречна. Зробіть майонез самі. В ньому сама користь, в домашньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Oberegy сказал:

не думаю, що сметана тут буде доречна. Зробіть майонез самі. В ньому сама користь, в домашньому.

Та я його, мойонез, тисчу разів робив, Користі в ньому обмаль. І чомусь стрьомно сирі яйця вживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, vaz75 сказано:

Та я його, мойонез, тисчу разів робив, Користі в ньому обмаль. І чомусь стрьомно сирі яйця вживати.

дозволю собі не погодитись. У майонезі є олія, я беру соняшникову, але як оливкова, то взагалі суцільна користь, а також жовтки, лимонний сік і спеції. Що некорисного у цих речах? сама користь. Звісно, не їсти ложкою, але заправити овочевий салат - саме те. Мій рецепт - півсклянки олії і жовток. Трішки лимонного соку чи яблучного оцту, сіль, перець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, vaz75 сказано:

Та я його, мойонез, тисчу разів робив, Користі в ньому обмаль. І чомусь стрьомно сирі яйця вживати.

яйця тільки магазинні, мити перед розбиванням. Там стільки антибіотиків, що нічого стрьомного. Домашні не використовую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oberegy сказал:

яйця тільки магазинні, мити перед розбиванням. Там стільки антибіотиків, що нічого стрьомного. Домашні не використовую.

Отут користь і закінчилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Отут користь і закінчилася.

якщо "зовсім без ГМО" можете спробувати додати пюре з горохових пластівців замість яєць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

якщо "зовсім без ГМО" можете спробувати додати пюре з горохових пластівців замість яєць

"Это становится совсем интересно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Отут користь і закінчилася.

Ви зовсім не використовуєте яєць? чи тільки домашні? то вони мають бути з перевіреного джерела, бо і господині зараз накачують курей антибіотиками та годують сумішами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vaz75 сказано:

Чому "щитака калорій"? Вчора заточив 6 котлеток. А ти знаєш скільки там калорій? Просто останнім часом ну не хочеться майонезу. От і спитав, чи зі сметаною, бо хотів знати, як він такий на смак, щоб як буду робити, не зіпсувати нею салат.

Да я просто так,знаю що ти трішки слідкуєш за собою,то тіпа комплімент:)цеж добре коли людина собі щось там рахує і слідкує,але за вчорашні 6 котлеток,забираю свої слова назад:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Oberegy сказал:

Ви зовсім не використовуєте яєць? чи тільки домашні? то вони мають бути з перевіреного джерела, бо і господині зараз накачують курей антибіотиками та годують сумішами.

Що за майонез без яєць (ну хіба що гороховий, як описано вище, не пробував)? Якщо роблю майонез, то яйця тещиних або тіткових курей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Да я просто так,знаю що ти трішки слідкуєш за собою,то тіпа комплімент:)цеж добре коли людина собі щось там ррахує і слідкує,але за вчорашні 6 котлеток,забираю свої слова назад:D

ой, я Вас прошу, що таке в наш час 6 котлеток? ну не кабана ж він з*їв?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vaz75 сказано:

Що за мойонез без яєць (ну хіба що гороховий, як описано вище, не пробував)? Якщо роблю мойонез, то яйця тещиних або тіткових курей.

ну то зовсім інше, якщо домашні, від родичів, то чому їх боятися? правильно зберігати, дуже ретельно мити перед розбиванням. От і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, vaz75 сказано:

"Это становится совсем интересно"

угу,

горохові пластівці найкраще підішли з всього що тестував

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, vaz75 сказано:

Що за мойонез без яєць (ну хіба що гороховий, як описано вище, не пробував)? Якщо роблю мойонез, то яйця тещиних або тіткових курей.

в майонезі найважливіший інгредієнт - правильний блендер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zevs_Isver сказано:

в майонезі найважливіший інгредієнт - правильний блендер

та ну! головне олію лити тоненькою цівкою, можна і вінчиком збити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zevs_Isver сказал:

в майонезі найважливіший інгредієнт - правильний блендер

повір, це не головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давненько не коптив рибку. Щойно з коптілочки. Ну і про тестя не забув. Одна його.

100_3054.JPG

100_3055.JPG

100_3056.JPG

100_3057.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...