Перейти до змісту

Чемпіонат світу з футболу (2010) Mundiale


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

На фоні загального рахунку ця помилка вже нічого не варта.

Розкатали німці англійців як молодих. Хоча і їхня гра не без проблем. Скоріше за все, що вони потраплять саме на Аргентину, от там і подивимось.

А поки, вони молодці! Так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову питання суддівства - як можна було не зарахувати явного гола? Тут виникає 2 питання: 1. Як би себе повели у психологічному плані німці, якби гол після удару Лемпарда зарахували?; 2. Якби гол Лемпарда зарахували, то чи це щось змінило б в загальному підсумку, з огляду на те яку гру демонстрували англійці? Я більш схильний в цьому матчі до англійців.

Ось Ф.Капелло я не зрозумів: навіщо було міняти Мілнера на Д.Коула? Після виходу Д.Коула правий фланг Англії просто зник. Треба було міняти Дефо на Крауча, бо в англійців переважали подачі з флангу в штрафну і тут міг би бути зиск з Крауча. Хескі - той взагалі загубився.

І ще здивуало, що Англія грала практично без захисту. Террі - незрозуміло де бігав і помилявся, Леннон - не встигав ні за Мюллером, ні за Озілом, бо був травмований. Руні з нападника перекваліфікувався на півзахисника з атакуючим нахилом. Лемпард був активний, це, мабуть, його найкращий матч на ЧС в порівняні з іншими матчами на ЧС.

Одним словом, я чекав від Англії більшого, а так одне розчарування. Мда. Шкода

В німців - Мюллер класний гравець, і удар, і бачення поля. Це майбутня зірка. Озіл постійно рвав правий фланг оборони Англії. Швайнштангер вигравав м'яча в центрі поля. Хоча, коли англійці прибавляли (до замін), то німці трохи губились. І Нойер теж виручав, молодець.

Подивимось, хто складе пару німцям. Мабуть, це буде Аргентина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фоні загального рахунку ця помилка вже нічого не варта.

Розкатали німці англійців як молодих. Хоча і їхня гра не без проблем. Скоріше за все, що вони потраплять саме на Аргентину, от там і подивимось.

А поки, вони молодці! Так тримати!

А все не так могло б бути...

Взагалі не розумію як таких суддів можна випускати на поле. :lopata:

Перший гол німців з офсайду... Другий гол Англії не зарахували... Також рефері постійно під ногами путався :mdr:

Все могло бути по іншому. Шкода.

Сьогодні в замку пьєм, що б Аргентина розкатала Німців по полю в 1/4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:angry: таких суддів треба :mdr: . Вже який раз вони роблять помилки... а це Чемпіонат Світу, який за словами Блаттера найркаще організований. Помилки арбітрів через один матч, незараховані голови, безглузді вилучення....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще дратують "установки" не давати пенальті,а їх було достатньо і "лишніх" красних карток теж.Пора спільноті давити щоб внедрили відеоповтори бо діла не буде:0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До суддівства на цьому чемпіонаті взагалі багато нарікань.

Але німці переграли збірну Англії сповна, і це залишається фактом. Англійців ніби взагалі не було на полі, і бундестім спокійно катали квадрат на чужій половині.

Навіть, за умови що рахунок був би нічийний в такому матчі на виліт англійці б мусили йти вперед. І тоді б ситуація була аналогічна: контратака - гол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається як з даного приводу сказав А.Ширер:

Алан Ширер: «Введения видеоповторов хотят все, кроме одного человека»

Бывший капитан сборной Англии Алан Ширер раскритиковал президента ФИФА Зеппа Блаттера, который выступает против введения видеоповторов.

«Мяч пересек линию ворот чуть ли не на метр. Введения видеоповторов хотят все бывшие профессиональные футболисты, суперзвезды, каждый футбольный человек. Этого хотят все, кроме одного. Неужели они все ошибаются?» – цитирует Ширера The Telegraph.

Напомним, что сегодня в матче 1/8 финала ЧМ-2010 судьями не был засчитан правильный гол Фрэнка Лэмпарда.

джерело
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аргентина розкатала мексику.

І в чвертьфіналі, вірю, що розкатає німеччину так само легко. Але сподіваюсь, що матч буде цікавим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аргентина розкатала мексику.

І в чвертьфіналі, вірю, що розкатає німеччину так само легко. Але сподіваюсь, що матч буде цікавим :)

Я б побачів якби вона катала,коли б перший гол незарахували. До голу Аргентина нічого не створила, а Мексиканці були впевненіші. Тай крім контратак я нічого особливого не побачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як задовбало це суддівство!!! Ну як можна було зарахувати 1 гол Тевеса, забитий з двометрового оффсайду? Десь рік-два назад дивився ЧС з регбі. Так ось там є повтори, і на динаміку гри це не впливає. Хоча регбі не менш динамічна гра.

А 2 гол Тевеса - це просто шедевр. А Мессі на цьому ЧС не везе - роботи робить багато, а забити не може.

Мексика на початку матчу непогано виглядала, але після "оффсайдного" голу, вони "попливли" психологічно. Удари Сальсидо дуже класні були. І сильні, і точні. Просто Ромеро не спав у воротах. А Мексика трохи одноманітно атакувала - фланг, нижній пас в центр і... втрата м'яча. Крім того, в центрі був брак в пасі (в принципі, і в Аргентини так само було - брак в центрі поля).

Дивимося в 1/4 фіналу Аргентина-Німеччина. Вважаю, що цей матч для німців буде перший серйозний матч на ЧС. Так як захист в Німеччини не сама сильна ланка, то Аргентина може їм накидати. І сподіваюсь, що Мессі прорве нарешті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо суддівства, то запам'яталась фраза Шустера, де він процитував італійських коментаторів: "Цей арбітр фінал судити не буде".

Загалом по грі, Мексика розчарувала, занадто повільні вони були. Хоча і в них були моменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо суддівства, то запам'яталась фраза Шустера, де він процитував італійських коментаторів: "Цей арбітр фінал судити не буде".

А мені запам"яталась сьогоднішня фраза Джулая про Блаттера під час матчу Англія - Німеччина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товарисчи, подскажите, на каком сайте мона посмотреть игры онлайн из ближнего зарубежья (в Польше я сейчас), а то на сайте АйСиТиВи мне матюгается, шо вы не в UA-IX или типа того.

Ты там долго не задерживайся, а то финал пропустишь, не дай Бог!

З.Ы. Предлагаю его посмотреть за правильным пивом в хорошем месте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ictv більше не буде транслювати ЧС?

Вони зараз, по ходу, матчі по черзі транслюють. Так дешевше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь Чилі вийшов на цей матч приречений. Атаки були одноманітні і, що саме головне, передбачуваними. А Бразилія виграла на класі, не сильно напрягаючись. Пару останніх атак в Чилі мені сподобались, хоча б якісь комбінації були, і удари небезпечні. Я чесно кажучі, вболівав за Чилі. Але в цьому матчі вони мене розчарували. Шкода, але надії на них були.

І тепер маємо класний матч 1/4 фіналу: Бразилія-Нідерланди. З огляду на те, що сьогодні показали обидві команди, моя ставка на Бразилію.

Завтра дивимось гру дня: Іспанія-Португалія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно я такого відкритого футболу не бачив на цьому ЧС. Атакували команди "хвилями", то японці, то парагвайці. Сподобався у Парагвая захисник Да Сілва, і на підборах, і на другому поверсі відпрацьовував на всі 100%.

А пенальті - це лотерея (вибачте за банальщину). В японців просто нерви здали. А так матч дуже сподобався.

Сьогодні ввечері матч дня: Іспанія-Португалія. Дивимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Португальців шкода.

Як на мене (ніфіга не профа в футболі) вони грали краще. Позиційно і взагалі. Хоча техніка обох команд офігенна.

P.S і вкотре, Аргентина чемпіон :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий футбол був сьогодні, в т.ч. в матчі Іспанія-Португалія.

Іспанці вийшли в якості фаворитів, такими були на полі, і виграли. Я щось Португалію не зрозумів? Чого було притискатись до своєї штрафної? Іспанія так само не безгрішна в захисті. Навіщо було міняти Угу Алмейда? Треба було міняти нікакого Кошту. К.Роналду бігав тільки в 1 таймі. Потім він перестав бігати, а під кінець матчу було видно, що отримав травму. Едуардо - кращий гравець в Португалії, а також Коентрау.

В Іспанії кращий Давід Віллья - це без сумніву. Класно увійшов в гру Льоренте. Пуйоль - теж гарно зіграв. Хаві (Чаві, так правильніше) - координатор усіх атак Іспанії (і Барселони також). А ось Касільяс трохи невпевнено відіграв.

Таким чином, чекаємо 2 липня: Голландія-Бразилія і Уругвай-Гана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фе. Португалія мене неприємно вразила. Я за них вболівав

Аналогічно. І неприємно вразила - ще м'яко сказано. Віра в перемогу збірної Португалії була слабкою після першого тайму, а після забитого гола взагалі "випарувалась"... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене цей ЧС настільки непердбачуваний і незрозумілий... Ще такого не було..

Арбітри якійсь дивні, явно підсужують. Їм ніхто нічого не говорить. Фаворити (я про Італію, Францію) взагалі до плей офф не вийшли.. Чорт і шо там робиться на тому мундіалі..

Я вболіваю за Бразилію.. в них є шанси.. Думаю шо вони попадуть в фінал .. з Аргентиною скоріш всього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...