Перейти до змісту

Чемпіонат світу з футболу (2010) Mundiale


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Перша "жертва" цього ЧС. Ця людина має бути в Греції легендою.

Рехагель ушел с поста наставника сборной Греции

Футбольная ассоциация Греции подтвердила факт ухода главного тренера сборной Отто Рехагеля со своего поста после вылета из розыгрыша чемпионата мира в ЮАР. В итоге его команда заняла третье место в группе B с тремя очками. Немецкий специалист возглавил Грецию в 2001 году. Спустя три года он сенсационно привел свою команду к победе на Euro-2004. В августе Рехагелю исполнится 72 года. Представители футбольной ассоциации Греции приняли отставку специалиста после того, как команда прилетела на родину. Сам Рехагель не полетел со сборной в Грецию. Пока неизвестно, кто займет вакантный пост, хотя основным кандидатом на это место является бразилец Фернандо Сантос, сообщает AP. Контракт Рехагеля с футбольной ассоциацией Греции заканчивается 30 июня.

джерело
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

звичайно Джабулані найкращий, адже Адідас вже енну кількість років офіційний спонсор ЧС по футболу. хто ж скаже, шо німці придумали якусь фігню? ФІФА? :)

лажове суддівство, напевно, можна списати на неофіційну команду ФІФА "витягувати за вуха" так званих фаворитів типу Англії, Італії, Іспанії і ін. в підтвердження своїх слів: Вілью дисциплінарна комісію чомусь взяла і вдруг вирішила не карати за удар в обличчя гравця збірної Гондурасу, Дунгу не дискваліфікували за лайку в бік судді, вчора чомусь знов не була помічена рука у німців (і це у вирішальному матчі) і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Італійці взагалі ніякі. Таке враження, що вони разом з Францією стануть головними розчаруванням цього ЧС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивні відгуки про м'яч "Джабулані" надходять, як мені здається,  від футболістів, які грають в командах, де так чи інакше є спонсором Адідас. А сам термін "шкіряний м'яч" став тепер застарілим, адже тут шкірою і не пахне. Зате чудово видно "позитив" цього м'яча на неякісному прийомі при довгих пасах. Навіть в багатьох команд-фаворитів. Що вже казати про удари по воротах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

італійці майже в прольоті. є справедливість на цьому світі :smile-zachot:

а тепер вже на всі 100% в прольоті! :P гранди йпрст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 останніх хвилин матчу Словатчина : Італія це краще, що було на цьому чемпіонаті на даний момент :smile-zachot:

Макаронники їдуть до дому :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як Італія грала останніх 15 хвилин, так вона повинна була грати усі матчі.

Додому... хавати макароне.

P.S А класно Муха Кваляреллі в ніс дав? :smile-zachot:

P.P.S. Аргентина чемпіон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Італійці взагалі ніякі. Таке враження, що вони разом з Францією стануть головними розчаруванням цього ЧС.

Вже стали.

Красивий другий гол італійців.Тотті,Тоні,Касано-а зря не взяв Ліппі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажете цікавий 2 тайм був Італія-Словаччина (я тільки 1 тайм бачив, бо пішов грати в футбол)? З такою грою як показували італійці, воно і не дивно, що вилетіли. На цьому ЧС "низложили авторитетов". Треба ж було їм надавати по носу колись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данія ще в матчі з Камеруном показала що є командою косолапих чудовиськ. з Японією це ще більше видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився матч Данія-Японія. Японці фізично перебігали данців. А якоїсь світлої думки (аж такої, що б геть-геть) в японців не побачив, як і в Данії. Звичайно, можна сказати, що японці непогано атакували, але це на фоні "нікакущих" данців. Подивимось яка думка в атаці буде в Японії проти Парагваю в 1/8 фіналу.

Ось по першим 2 голам в ворота Данії я щось Соренсена не зрозумів. По 1 голу - навіщо було рухатись в сторону закритого стінкою кута воріт (тим більше, відстань була велика)? По 2 голу - знову ж таки неправильно вибрана позиція?

А воротар японців молодець - декілька рятував свої ворота, і фактично взяв пенальті, тільки відбив його не зовсім правильно - треба було в сторону падіння. І друге пенальті мало бути, коли м'яч потрапив в руку японського захисника, змінив напрямок і відлетів.

Саме цікаве, що це був матч, в якому все залежало ТІЛЬКИ від Данії. Неї самої. А вони не використали свій шанс.

Завтра мають бути напружені матчі (по своїй значимості, а чи по грі такі будуть - хз) - це Швейцарія-Гондурас та Кот-д'Івуар-КНДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажете цікавий 2 тайм був Італія-Словаччина (я тільки 1 тайм бачив, бо пішов грати в футбол)?

Я під перший тайм взагалі заснув. Да і не весь другий був цікавим, а тільки останніх хвилин 15 - 20 :)

Проте саме вони були просто ух :smile-zachot: Така інтрига... 5 голів (1 з офсайду) :smile-zachot:

Японці виграли, на мою думку, за рахунок того, що борятся до кінця і не так берегли сили як Данія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився Кот-Д'Івуар-КНДР. Африканці, звичайно, на класі взяли. Сьогодні грали І Ромарік, і Жервіньйо. І завдяки цьому думка якась була. тільки Ромарік пішов з поля, то атаки якійсь одноманітні стали в Кот-Д'Івуара. А корейці молодці - тримались гідно. в цьому матчі не було показано ЖОДНОЇ!!! картки. Воротор КНДР Рі Мен Гук - це стойкий оловянный солдатик. Гарний воротар. Думаю, що він би непогано грав у якомусь чемпіонаті Європи. І нападник також гарно грає - Чон Тае Се. Йому б у Францію - він для цього чемпу якраз підходить.

На ICTV перед початком матчу кореспондент каналу М.Васильков казав, що у ПАР ходять чутки, нібито гравців КНДР дома чекають репресії. А кореспонденти з КНДР, яких там аж ДВОЄ!!!, не спростували і не підтвердили ці чутки. Тільки сказали, що дома їх зустрінуть не дуже гарно. А що хотіли від команди, де гравці грають в себе вдома у закритому чемпіонаті, не грають в більш-менш провідних чемпіонатах Європи. Грають тільки на міжнародній арені - на ЧС, чемпіонаті Азії, на рівні клубів - в Азіатському Кубку чемпіонів. І все. Вони і так вище голови пригнули на цьому чемпіонаті. Мені ця команда сподобалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вперше дивився футбол на 2 телевізори... Якби не пиво, то б чокнувся. :blink: А так, нормально...

Я одного не зрозумів - де рефері побачив фол Естради на Торресі в момент 2 голу, який залітав у ворота Чилі? Там я ніфіга не зрозумів - Естрада біг, дивився в іншу сторону, Торес біг по його траекторії, чипляється і падає. І тут жовта. Апофеоз судейства матчу. Взагаді, у цьому матчі Чилі "посадили на свісток".

Перший гол в ворота Чилі - це обопільна помилка воротаря (вибіг і коряво вибив м'яча) і захисту (з Торресом погано зіграв захисник, бо недобіг захисник, і з Вільєю не грав персонально в цьому моменті ніхто). В 2 голі Іньеста був сам, і, відповідно, пробив без проблем. Тим більше, воротар Чилі - Браво, не бачив момент удару. Таким чином, Чилі грає з Бразилією, з якою вона грала в себе у Пд.Америці.

Шіейцарія сама собі створила проблеми, принаймні, хоча б 1 гол забили. І мали такі моменти. А Гондурас грав дуже розкуто, і мали трохи більше моментів, що б забити Швейцарії. Перш за все Гондурас став в оборону, і все. Швейцарія як сліпі котенята тикались. А потім Гондурас посмілішав і став бігати в контратаки і в них це, до речі, виходило. По суті, цей матч мені нагадав вчорашній Японія-Данія, коли все залежало від Данії, а вони своїм шансом не скористались.

І взагалі, Швейцарія мені схожа була на зб.України - команда непогана, тренерська такитка та настанови нормальні, а гри немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як написав legolas_soi у вітальній темі "Smith, тобі США зробило подарунок - довгий футбольний матч (більше 90 хв)". Це точно, нарешті ми побачили інтригу у всій її красі. На жаль в зв'язку з ДН ( :friday: ) не побачив Уругвай-Пд.Корея. Шкода.

Тим не менше, матч США-Гана бачив з 65 хв. і бачив гол Донована з пенальті. Характер в США на 100%, фізуха - на 50%. Африканські команди (особливо з Зх.Африки) славляться своїми фізичними даними. Крім того, американцям не хватило креативу. А що це? А це - думка в атаці, неординарні дії в тій же атаці. А що ми побачили в США? Пробіг по флангу, навіс в штрафний майданчик, м'яч виграють ганці (я спецом рахував, скільки разів ганці в екстра-таймі виграють навісів у своєму штрафному - вийшло так: майже ВСІ!!!, крім трьох). Це називається "футбол в дир-дир" зі сторони США. Їм би побільше креативу, так цій команді ціни не було б. А так... А ганці грали тупо на відбій, але після 2 голу Гьяна на початку 1 екстра-тайму. Мені шкода, чесно кажучи, США (я за них, що б аж так - не вболівав). Характер в американців - є. Їм би трохи європейської думки, і...

До речі, буде досить цікавий матч 1/4 фіналу Уругвай-Гана. Моя ставка - на Уругвай. Але ж фізуха...?

А ще, забув. Моя ставка з африканських команд була на Нігерію та Кот-Д'Івуар. А тут "вистрілила" Гана.

І взагалі, чемпіоном цього ЧС буде команда з Пд.Америки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні нас чекає 2 супер матчі, буде що подивитись.

А поєдинок збірних Англії та Німеччини британські ЗМІ вже назвали війною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захист разом з Ховардом проспали голи,і в кінці видохлись і почали примітивно закідувати м"яч вперед і в штрафну,і дибелі африканці все знімали.Шкода,симпатична збірна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поєдинок збірних Англії та Німеччини британські ЗМІ вже назвали війною.

Війною двох збірних які "єлє-єлє" пролізли в плей-офф. Питань нема - на цьому чемпіонаті вони демонструють майже одинаковий слабенький рівень гри.

Можливо хтось з них накінець щось продемонструє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На це і розрахунок. Адже в таких матчах все по-іншому, коли пан або пропав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товарисчи, подскажите, на каком сайте мона посмотреть игры онлайн из ближнего зарубежья (в Польше я сейчас), а то на сайте АйСиТиВи мне матюгается, шо вы не в UA-IX или типа того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товарисчи, подскажите, на каком сайте мона посмотреть игры онлайн из ближнего зарубежья (в Польше я сейчас), а то на сайте АйСиТиВи мне матюгается, шо вы не в UA-IX или типа того.

http://livetv.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...