Перейти до змісту

Чемпіонат світу з футболу (2010) Mundiale


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

<object align="middle" width="970" height="820" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,0,0" classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000">

<param value="always" name="allowScriptAccess"/>

<param value="true" name="allowfullscreen"/>

<param value="http://estaticos.marca.com/multimedia/graficos/futbol/2010/mundial/calendariomundialingles.swf" name="movie"/>

<param value="high" name="quality"/>

<param value="#B7A98C" name="bgcolor"/>

<embed height="820" align="middle" width="970" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="sameDomain" bgcolor="#B7A98C" quality="high" src="http://estaticos01.marca.com/multimedia/graficos/futbol/2010/mundial/calendariomundialingles.swf"/>

</object>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Бразилія вже не та, так що шанси взяти чемпіонство, як на мене не дуже.

Схиляюся до Португалії або Англії.

Багато хто ставить на Німеччину, але щось в їх успіх не віриться :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Букмекери говорять

1. Іспанія

2. Бразилія

3. Аргентина

4. Англія

5. Голандія

Подивився сьогодні оновлені дані з William Hill: 1. Іспанія. 2. Англія. 3. Нідерланди/Бразилія. 4. Аргентина 5. Німеччина. 6. Італія 6. Франція

7. Португалія

В принципі, я погоджуюсь з даною розстановкою команд від William Hill.

Крім того, чекаю, що хтось з африканців "вистрелить" (на мою думку: Нігерія, склад там будь здоров, особливо півзахист, або/та Кот-Д'Івуар, де сильний напад).

t0rik, ти вставив цю табличку з сайту журналу Marca, а чи будуть "підтягуватись" результати зіграних матчів в цю табличку, що на форумі? Чи ти вставив її для красоти?

В зв'язку з тим, що тему, яку я відкрив - t0rik закрив :sq_ye: . Повторно (якщо комусь цікаво) викладаю дві таблички в форматі Excel, які за допомогою формул розрахують всі дані команд (результати, забиті/пропущені м'ячі, розстановка команд у післягрупових стадіях).

wc2010.rar

World_Cup_2010_Schedule.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може організуєм свій турнірчик.Пропоную:вибераємо одну кантору,два прогнози на вихід з групи і по одному на кожен матч.Вдалі ставки плюсуєм програшні віднімаєм.Кантору пропоную "париматч"-не треба регитись і лінія толкова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://fifa2010.ictv.ua/

онлайн трансляція футболу =)

нарешті, наші довбані телеканали додумались до такого!!!111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yuar.jpg ЮАР 1:1 Мексика mexico-flag.jpg

Г-О-О-О-О-О-О-О-ОЛ!!!! Шабалала! 1:0!!! Первый гол чемпионата мира-2010!

Г-О-О-О-О-О-О-ОЛ!!! 1:1! Счёт сравнен! Маркес забивает гол!

Триває 2 тайм

1276268071101982270_8.jpg

1276268073101982300_8.jpg

1276267492101982110_8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В матчі ПАР-Мексика було два діаметрально протилежні тайми: в 1 таймі давили мексиканці, ПАР тільки під кінець почали "огризатися", а в 2 таймі африканці просто красави. Чесно кажучи, я від Мексики чекав набагато більшого. Р.Маркес - одразу видно школу Пепа.

Цікавий матч буде Уругвай-Франція. Принаймні, багато чекаю від цього матчу.

P.S. На УТ-1 було ТРИ коментатори і серед них був "незрівнянний" Савік Шустер. він свїми "напівпрофесійним" коментарями ЗАДОВБАВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На УТ-1 було ТРИ коментатори і серед них був "незрівнянний" Савік Шустер. він свїми "напівпрофесійним" коментарями ЗАДОВБАВ.

:mdr: Шустера геть з коментаторів, щоб не портив враження від фудболу. :0044:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і маємо першу червону картку.

В цьому матчі мої симпатії були на стороні Уругваю.

Уругвай добре зіграв в захисті. Суарез - мені геть не сподобався. А ось Форлан - працював за себе і "за того парня" (Суареза).

І виникає одразу питання: чи то Уругвай класно відіграв в захисті, чи Франція погано відіграла в нападі? Ще сподобалося як Урцгвай в 1 таймі в контратаки, але до завершення не доходило.

У французів непогано зіграв Санья (і "червону" на собі заробив і на фланзі непогано зіграв). І питається: чого Доменек раніше не випустив Жиньяка? Ну чого? З його виходом гра в атаці одразу загострилася. Ну, Доменек - це французський Міхайличенко. Його зрозуміти досить важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, согласен. Защита Уругвая отыграла отлично. Но обе команды уж слишком осторожничали. такой футбол не радует. Да и Франция снова начинает напоминать свои подвиги 2002-го. Не выглядит она серьезной силой ну никак :\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме краще коли коментує одна людина,мене дратує коли починають на випередження висловлювати свої "геніальні думки".Погано що наші канали не показують час і рахунок гри(лафа для Дерепи:)).

Франція думаю вигриє в Мексики,або задавлять або на класі.ЮАР організовували не погані конри і так в принципі дивились не погано,прикра помилка захісника-могли виграти.ЮАР-Уругвай буде цікавий матч, більш відкрита гра гарантована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посміхнуло ім'я головного рефері в матчі ПАР - Мексика - Равшан Ірматов (Узб) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглядаю матчі зараз на Онлайн ICTV А накогоб поставив що виграє це Іспанія або Англія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не фанат футболу. І слабо розбираюсь, але мені подобається збірна Аргентини, не технікою, не тим як вони сьогодні грали, не складом... якоюсь аурою позитивною. Буду за них вболівати.

Доречі Суркіс сподобався в якості коментатора :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да Аргентина не погано зіграла, але могли, могли краще))

Нус, з яким рахунком переможе Англія? Які прогнози?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч це перша гра,Аргентина грала вальяжно.Могли і винести але могли у кінці і получіти.Таке вращення що один Мессі має витягнути ЧС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч це перша гра,Аргентина грала вальяжно.Могли і винести але могли у кінці і получіти.Таке вращення що один Мессі має витягнути ЧС.

В мене таке саме враження склалось щодо Мессі. Коли Нігерія придавила, то Аргентина трошки розгубилась.

Але дуже здивувала Пд.Корея. Греція - ніякі.

Як вам 1 тайм Англія-США? Дійсно, США нічим не гірші в командній грі проти Англіїї. А Р.Грін - звичайно, лажанув сильно. На мою думку, треба було ставити Джо Харта з Манчестер Сіті. В цьому сезоні він був відкриттям в Англійській ПЛ серед воротарів.

Дивимось далі...

P.S. Намагаюсь дивитись матчі на ICTV (якщо всі мтачі дня йдуть на цьому каналі - як сьогодні. Бо цього колофутбольного проФФесіонала (Шустера) на УТ-1 слухати не можу t2110.gif.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джо Харт був весь сезон в Бірменгемі(оренда)-чудові матчі видавав проти грандів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...