Перейти до змісту

Чемпіонат світу з футболу (2010) Mundiale


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Американцы всегда играли на приличном уровне. Просто в силу того, что Америка - не футбольная страна, их часто недооценивают, а они этим пользуются. В упомянутом комментатором Кубке Конфедераций они чуть Бразилию в финале не вынесли. На ЧМ-2002 США тоже прилично выстрелили. А Англии все же чего-то не хватало. Джонсон, по моему мнению, был лучший в составе англичан сегодня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начало чємпа просто ацтой!

шо це за щіта такі ? 1-1 0-0 .... 1-0 ...

корєя тікі радує, і то тим шо порвала грєків, які нас не пустили на чемп (а самі неразу ше навіть не забивали на чемпах світу)!

будем надіятись шо хоч завтра буде якісь більш менш "гольовий" матчік ...

З.І.

усвідомлюючи те, шо це тікі другий день чемпіонату ...

а пустих пляшок з під пива вже нема куда дівати ...

я за себе боюся ...

цу тікі в мене так ? чи постійна жара+ супер футбол по 3 рази на день не тікі в мене викликають усілєнне поглащєніє пива ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джо Харт був весь сезон в Бірменгемі(оренда)- чудові матчі видавав проти грандів.

Манчіні його повернув з оренди в зв'язку з травмою Гівена (на Харта було багато претендентів з інших клубів). Крім того, в заявці на ЧС-2010 він значиться за Ман.Сіті. А матчі, дійсно, видавав супер.

Американці - молодці. Донован, Алтідор, Оньеву і гравець матчу - Ховард.

Руні - неприємно вразив, якщо брати матч в цілому, але під кінець почав непогано пробивати по воротах та пасувати. Г.Джонсон гарно відіграв, Джеррард.

Я згадую матч Італія-США на ЧС-2006 р., як тоді класно зіграли американці з майбутніми чемпіонами. Прогрес в США сьогодні відчутний.

Та і грали команди (США та Англія), які сповідують практично однаковий футбол. Бо з заявлених 20 гравців США, 9 - грають в Англії та Шотландії (крім того, Донован грав в оренді в Евертоні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний матч з купою моментів.Краще б америкоси футбол розвивали,нащо їм той бейсбол-таке вже скучне зрелище,люди на ньому ходять туди-сюди,жруть і дивляться як чел з 15-ої спроби попаде бітою по м"ячу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і дивляться як чел з 15-ої спроби попаде бітою по м"ячу.

враження про бейсбол явно складене від перегляду американськіх фільмів ...

я б навпаки сказав .. досить таки динамічна гра ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іспанія - головний фаворит цього мундіалю... Перші матчі дещо розчарували... Від Аргентини очікував більш атакувального футболу (Марадонна - тренер ніякий), Франція розчарвує з ЧМ-2002, де не вийшла з групи, Мексика, яка доволі вдало грала у товарняках перед мундіалем, теж без змістовного футболу... Від Англії дуже багато чого очікую...

На рахунок африканських збірних, шкода, що немає Єгипту. Ця команда показує найцікавіший футбол на "чорному континенті". А вистрелити з африканців, на мою думку, можуть господарі.

З нетерпінням чекаю матчу за участі Голандії, Іспанії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився Гана-Сербія. Зробив для себе висновок - в командах дуже багато іменитих гравців. А якість гри, яка зараз показується на ЧС-2010, абсолютно розчаровує. Тобто, тут грається на патріотизмі і за преміальні, а в клубах - за великі зарплати і за великі преміальні. Мало голів. На дану годину середня результативність ЧС-2010 складає 1,268.

Глобалізація по-футбольному. ІМХО

По матчу Гана-Сербія можу сказати, що більш обдумано та грамотно позиційно грали серби, дуже гарно відіграли, коли видалили Луковіча. А пенальті було - Кузмановіч зіграв рукою. А Гана за рахунок фізики. Ну і везіння, а також величезне бажання. Хоча, техніку Гана непогану демонструвала. В Гани сподобався Андре Айю, не дивлячись на те, що гол забив Гьян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадували німці. Це була гра дійсно фаворитів ЧС-2010. Єдина команда-фаворит, яка на сьогоднішній день показала класну гру. німці грали легко, не вимушено, особливо після 3 гола.

Але пенальті було. М'яч попав Мертезакеру в руку попав. Напрям польоту м'яч змінив, рука притиснута не була - має бути 100% пенальті. Іноді судді користуються більше рекомендаціями УЄФА. Але рекомендації так само говорять, що це має бути пенальті. Червона картка Кехілу - формально мав давати, по духу гри - ні. Бо завідомо ставив команди в невигідне становище. І тут знов вертаємось до пенальті. Дух гри? Де ти?

В німців класно зіграв Лам, Йозель; Клозе постійно тероризував захист Австралії (хоча, який там захист).

І приємно, те, що українець все ж таки зіграв на ЧС-2010 - Микита Рукавиця. Ну, хоча б так Україна візьме участь. Опосередковане. ;)

в Австралії можна виділити тільки Шварцера, вина якого в 1 голі, і то десь 50%.

Прочитав на сайті UA-Football цікаве резюме по цій грі:

Комментатор НТВ+ Георгий Черданцев в своём блоге подметил любопытную вещь: в этой группе, скорее всего, уже после второго тура у двух сборных будет по 6 очков и третий тур превратится в формальность. А «английская» группа, на «выходцев» из которой попадает «немецкий» дуэт, закончит по времени раньше. Получается, что Гана с Германией (если, повторюсь, выиграют и вторые свои матчи) в последнем туре в очной встрече будут выбирать себе соперника по одной восьмой. И смешно будет, если для того чтобы НЕ попасть на Англию, нужно будет проиграть... Нас ждут поддавки?

Завтра подивимось ще одних фаворитів - Нідерланди та Італія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сподіваюсь, що організаторам все таки вдасться заборонити ці сатано-дудки. Це жах якийсь, голова розболітись може. Теж мені колорит, "жива атмосфера". Я уявляю як почувають себе ті, хто на стадіоні. Одна вувузела звучить голосніше, ніж бензопила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMHO чемпіоном стане не Європейська збірна (Про це говорить статистика минулих чемпіонатів, проведених поза Європою). Гадаю Аргентина або Бразилія. Принаймі Аргентина без особливих фізичних затрат, зберігши сили, "малою кров'ю" отримала свій результат.  А що буде далі скоро побачимо.

Сподобалась гра німців та англійців. Хоча останнім явно не фартило. Навіть шкода було трохи англійців.

Фоновий шум - гул та дзижчання дійсно напрягає.  Набагато приємніше було б знову почути бразильські барабани.. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось вчора дивився третій тайм? там їхній кориспондент розказував про безпеку на стадіонах “накупували всякої найсучаснішої диво техніки але нічого майже не підключенео проніс з собою через охорону перочиний ніж на стадіон”. Безпеки на стадіонах 0, то що вже говорити про ті дудки це рай для терористі бери хоч з калашем та РПГ на стадіон заходь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В телевізорі ми чуємо заглушене гудіння,а що на стадіоні робиться можна тільки уявити:0017:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нідерланди-Данія.

Данці почали досить непогано матч. Удари здалеку, обдумані атаки.

В другому таймв голандці повністю задавили Данію. Особливо після забитого голу. В голандців сподобався Кайт, і добре вписався Аффелай, який замінив Ван Персі (хоча Ван Персі також добре відіграв).

В кінці матчу правильно Вацко сказав, що від Нідерландів чекали більшого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розчарувався у збірній Англії і полюбив збірну Німетчини) хотя знаю що чемпіоном буде або Іспанія або Аргентина :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще рано в любви признаватись,тільки перші ігри йдуть.Толкова молодь в німців-глянем далі:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Італійці... І це чемпіони світу? Цього року вони з такою грою можуть ними і не стати. Нема в складі зб. Італії Кассано. Я думаю, що Ліппі зараз згадають його відсутність. З фаворитів мені сподобались тільки німці. Це ми ще не бачили бразильців та іспанців. Ну і португали ще є. Але після побачених матчів взагалі страшно щось казати.

В італійців класно відіграв лівий вінгер Пепе. Інші абсолютно не вражають. Напад - нуль. Повний. Центр поля без Пірло виглядає якось блідо. А за захист взагалі мовчу - Каннаваро лажав раз за разом, хоча і виручав також, але більше лажав. Хіба що Кьєліні можна відмітити.

А парагвайці молодці - монолітна команда. Гол забили. Центр поля перекрили. І італійці як "діти малі" тикались і нічого не могли зробити. Правда і в нападі Парагвай "біднувато" грав. Віддали ініціативу італійцям в другій половині матчу, а Італія цим не скористалась, бо не було кому. Ді Натале сам нічого б не зробив. Яквінта - відзначився тільки прізвищем в стартовому складі. Чого Ліппі не випустив в "старті" Паццині, який відмінно провів цей сезон і в пару до нього Ді Натале. Ну, це на совісті Ліппі.

Завтра дивимось зб. Бразилії (грає з КНДР) і Португалію, яка грає з Кот-Д'Івуаром (на мою думку, це матч дня).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оргкомітет ЧС-2010 не буде забороняти вувузели

1276588574.jpg

Оргкомітет чемпіонату світу-2010 в ПАР не буде забороняти вувузели.

Про це повідомляє АР.

"Вувузели залишаться і ніколи не будуть заборонені. Вони історично міцно увійшли в традиції південноафриканської культури. Як наших гостей прошу прийняти нашу культуру і наші традиції святкування", - сказав представник оргкомітету Річ Міхондо

оригінал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧС-2010: закінчився матч Нова Зеландія - Словаччина

Закінчився перший із сьогоднішніх матчів ЧС-2010. У групі F зустрічалися збірні Нової Зеландії і Словаччини. Рахунок 1:1. Голи: Рід 90+3, Віттек 49.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат сьогоднішнього першого матчу - це така міні-сенсація. Хто чекав від Нової Зеландії такого? Вони зіграли повністю на самовіддачі, а словаки на розслабоні. І поплатились за це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат сьогоднішнього першого матчу - це така міні-сенсація. Хто чекав від Нової Зеландії такого? Вони зіграли повністю на самовіддачі, а словаки на розслабоні. І поплатились за це.

так само як і Слоаенці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...