Перейти до змісту

Чемпіонат світу з футболу (2010) Mundiale


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Million, Корея дуже гарно зіграла...

А йти в тупу атаку проти Бразилії, яка на дві голови вища класом це дурість. Так що вони молодці і дисципліна на рівні.

І на гол вони заслужили, так що ИМХО, молодці. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Million, Корея дуже гарно зіграла...

А йти в тупу атаку проти Бразилії, яка на дві голови вища класом це дурість. Так що вони молодці і дисципліна на рівні.

І на гол вони заслужили, так що ИМХО, молодці. :smile3:

Погоджуюсь. Це все одно, що іти а атаку проти танків з шашками наголо. Уявіть, який би був рахунок, якби КНДР бігала тільки в атаки у грі з Бразилією? Страшно навіть уявити. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сидіти на своїй половині проти Іспанії соромно? коли Іспанія почала просто і тупо давити. і то, та пара контратак зі сторони Швейцарії мало не закінчились голами... Швейцарія класно відіграла. не сиділа тупо в захисті, намагались атакувати коли видавалась можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швейцарія класно відіграла. не сиділа тупо в захисті, намагались атакувати коли видавалась можливість.

Угу. Статистика говорит о том, что такие возможности у швейцарцев появлялись не чаще, чем мое желание сходить в туалет во время матча.

Я не говорю, что они играют не правильно. Я не говорю, что они не правы. Я говорю, что такой футбол отталкивает. Хочется борьбы, хочется моментов, хочется голов, а не сидеть и втыкать, как одна команда высочайшего класса давит, что-то придумывает изобретает, атакует, а вторая столпилась на своей половине и жопы рвет, чтобы в центр поля выбить. Я о том, что с точки зрения зрелищности, это жопа, а не футбол. С такими перспективами я уж лучше ЧМ по хоккею посмотрю (хоть я его и ненавижу)- там уж побольше борьбы и голов будет. :0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто іспанцям винуватий якщо вони навісами закідували м"яч в штрафну де високі швейцарці знімали все що летіло,запхали гола і витрамили натиск:sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маємо практично одну команду, яка буде грати в наступному раунді - Уругвай.

На класі переграли вони ПАР. Після другого голу ПАР вже взагалі зневірився. А ось червона картка, яка показана воротарю ПАР - це занадто. З повтору чітко було, що він не навмисно збивав гравця Уругваю. Підніжка була, але не навмисна. Воротар мав відбити м'яча, в попав в ногу. Мала б бути жовта картка. ІМХО

ПАР намагалася зіграти у відкритий футбол. І отримала 3 голи (це про видовищність футболу, про яку писалось вище) і відповідний результат. І крім того, отримали виліт з групи на 99,99%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий факт:

Братья Паласиосы установили рекорд Чемпионата Мира

Уилсон Паласиос Семья Паласиосов установила новый рекорд Чемпионатов Мира - в заявке сборной Гондураса оказалось сразу трое родных братьев. Компанию Уилсона Паласиосу из "Тоттенхэма" составили Джерри и Джонни.

Уилсон и Джонни изначально были в списке 23 игроков своей национальной сборной. А вот приглашение Джерри, самого старшего из тройки братьев, состоялось лишь после того, как с травмой выбыл звезда итальянского "Торино" Хулио Сесар де Леон.

Как известно, ФИФА позволяет каждой сборной, участвующей на мировом первенстве, заменить одного травмированного игрока из своей окончательной заявки, но не позднее, чем за 24 часа до первого матча на турнире. Например, этим правом воспользовалась сборная Англии, когда на место Рио Фердинанда был вызван Майкл Доусон.

Ранее за всю историю проведения Чемпионата Мира еще никогда в одной сборной не находилось трое родных братьев. Таким образом, 29-летний Джерри, 24-летний Джонни и 25-летний Уилсон установили рекорд. Свой первый матч на турнире Гондурас проведет в среду - против сборной Чили.

Всего в семье Паласиосов пятеро сыновей. Самый младший Эдвин в 2007 году, находясь в возрасте 17 лет, был похищен. Но несмотря на выкуп в размере 150 тысяч долларов, преступники убили заложника. Позднее Уилсон, ныне звезда английской Премьер-Лиги, признался, что едва не завершил карьеру из-за смерти брата.

Пятым братом в семье Паласиосов числится 29-летний Милтон. Как ни странно, он тоже футболист. В период с 2003 по 2006 год он даже вызывался в сборную Гондураса, но сейчас в качестве игрока национальной команды не рассматривается - иначе бы на Чемпионате Мира могло сыграть четверо родных братьев, и это рекорд, наверняка, продержался бы очень долго.

джерело

І трошки позитиву: Анимационная пародия на матч Англия - США

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Million, Корея дуже гарно зіграла...

А йти в тупу атаку проти Бразилії, яка на дві голови вища класом це дурість. Так що вони молодці і дисципліна на рівні.

І на гол вони заслужили, так що ИМХО, молодці.  :smile3:

Погоджуюсь. Це все одно, що іти а атаку проти танків з шашками наголо. Уявіть, який би був рахунок, якби КНДР бігала тільки в атаки у грі з Бразилією? Страшно навіть уявити.  :sq_ye:

Також цілком згідний. В цьому конкретному локальному випадку. Хоча як результат - втратилась видовищність матчу.

А з іншої сторони - можна тільки уявити, якби на місці КНДР була б якась Європейська збірна, і як би її за подібну гру "зачмирили"... :-)

Якби Корея пішла б на гру у відкритий футбол, і програла б приміром 0:10, можливо б тоді на батьківщині гравці їхньої збірної мали б дуже великі неприємності. Не скажу, що їх би розстріляли, але КНДР все-таки тоталітарна країна, і невідомо що б сталось потім з цими "гвинтиками".  А так, принаймі вони не втратили своє лице і виглядали ще досить пристойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росте кількість незадоволених м'ячем "Jabulani". Головний тренер збірної Англії Фабіо Капелло приєднався до критики:

«Це гірший м'яч, який я бачив в своєму житті, — приводить Independent слова Капелло. — Він жахливий для воротарів. Неможливо передбачити його траєкторію. Цей м'яч ще підходить для короткого пасу, але якщо робити довгі передачі, то складно зрозуміти, куди він полетить. До того ж його просто неможливо контролювати. Невідомо, як складеться удар, коли ти б'єш по ньому».

Посилання: http://www.dynamo.ki...news/33105.html

Може і це сприяє тому, що гра деяких збірних так блідувато виглядить, разом з психотропними дудками і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що може бути в тому м’ячі такого, що робить його жахливим?

Як мені відомо, форма - куля, розміри і вага стандартизовані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що може бути в тому м’ячі такого, що робить його жахливим?

Як мені відомо, форма - куля, розміри і вага стандартизовані.

М'яч створений по новій технологіїи з вісьми (по рівняно з 14 на попередньому Кубку світу) трьохмірних сферичних панелей з етиленвінілацетата і термополіуретану. Поверхня м'яча текстурирована бороздками, ця технологія, розраблена компанією Adidas, називається GripnGroove, і призвана покращити аеродинаміку м'яча. ( http://ru.wikipedia.org/wiki/Jabulani )

За посиланням з http://www.wz.lviv.u...arch&atid=83449 :

Jabulani прагматично позбувся великої кількості з’єднаних докупи клаптиків – він виготовлений з восьми шматків складного та стійкого матеріалу різної форми, а значить, не має належної «густоти». При частому обертанні м’яча проблеми відсутні, однак при слабкому така конструкція створює різницю тисків, через що спортивний снаряд може несподівано «звалитися» убік прямо в польоті. У бейсболі, де м’яч складається всього із двох частин, існує кидок «наклбол» (knuklebal) - саме з таким ефектом у своїй основі. Відомий у минулому радянський півзахисник, а нині тренер ДЮСШ ЦСКА (Москва) Дмитро Хомуха з цього приводу додає, що рясні голи українця Олександа Алієва у російській прем’єр-лізі – це «заслуга», насамперед, Jabulani. Наче й бачить страж воріт траєкторію польоту сфери, готується його відбити, однак в останній момент пропускає прикрий гол поміж рук. Джанлуїджі Буффон, Ікер Касільяс, Жуліо Сезар у бейсбольних секціях майстерність ніколи не шліфували, тому і їх обурення зрозуміле. 

Теоретично видовищність матчів від хаотичного руху адідасівської новинки має тільки зростати – нейтральні вболівальники (наприклад, більшість українських) від цього тільки радіють. Тільки от статистика свідчить про протилежне. «Дивним» м’ячем Tricolor у Франції було забито 171 гол, Ferenova на азійських полях залітала у ворота 161 раз, а німецький Teamgiest – лише 147. Щороку футбол стає все більш прагматичним, тож кому, як не Jabulani, його пожвавлювати.

До-речі, висловився про цей м'яч і Мессі: http://sport.tochka....bulani-nezachet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інфу)

Хоча мені здається, що гравці всетаки звикнуть до нового м’яча :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аргентина розкатує Пд.Корею по полі. Вже рахунок 4:1 при тому є перший хет-трик на чемпіонаті... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх жаль небуло змоги глянути :(

Потрібно буде запис качнути :)

Ну голи вже можна глянути:

http://www.dynamo.kiev.ua/comp/worldcup/10/match1703/video/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От блін, а я не побачив матчу Аргентина-Пн.Корея. Мабуть цікавий матч був, якщо у всіх такі відгуки.

Нігерія виграє 1:0 в греків. Мда, і тепер думаєш, чого Україна не попала ЧС? Бо рас2,3,4дяї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нігерія виграє 1:0 в греків.

А не виграла :D

Дійсно цікава гра в 2-гому таймі :)

Ждем францію і її друге дихання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адьйо, Франція!!!

Я особисто вболівав не проти Франції, а проти Доменека. Бо після його приходу на посаду гол.тренера зб.Франції, ця збірна скотилася гірше нема куди.

Мексиканці відіграли на 5+, з великим бажанням виграти матч. Гарний захист, супер контратаки. До речі, мексиканці захищались досить класично. Рафа Маркес - справжній лідер команди. А Перес (воротар) трошки невпевнений в собі, не тільки на виходах, а взагалі.

Французи грали розхлябано, атаки одноманітні (навіси в чужу штрафну), іноді!!! через фланги. Більше через фланги стали грати французи після виходу Вальбуена. Чого не випустив Доменек нападника Сіссе? Цей гравець з нестандартним мисленням, досить забивний (за сезон 2009/2010 в Панатінаікосі забив 23 м'ячі у 28 матчах, коефіцієнт - 0,82, це багато), в гарній формі. Я не розумію логіки Доменека. Жиньяк взагалі ніякої погоди не зробив у нападі. На Анрі зараз сильно розраховувати не можна. Одним словом - ганьба Доменеку, а не гравцям збірної. Доменеку, який не зміг прищепити гравцям психологію переможців, або щось їм розтлумачити, чи розкрепостити їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже цікаво, яким буде мяч на Євро-2012?!?!?

Що нового придумають розробники мячів??? Чи буде він більш непередбачуваним для воротарів???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже цікаво, яким буде мяч на Євро-2012?!?!?

Що нового придумають розробники мячів??? Чи буде він більш непередбачуваним для воротарів???

Враховуючи те, що розробки Jabulani велись кілька років, мабуть і цей уже "в розробці". Може вже і в аеродинамічній трубі вже продувають. :-) Хоча враховуючи економічну кризу і кризу зокрема Adidas (падіння доходів на 60%), можливий варіант - перекрасять цей Jabulani, "наріжуть" в іншому напрямку боріздки...

А взагалі то біля 90 компаній мають патент ФІФА на виробництво м'ячів.

І мабуть точно новий м'яч буде з синтетичних матеріалів а не з натуральної шкіри, як і Jabulani. Почалась ера "пласмасових" м'ячів.  :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прощавайте французи,Уругвай з Мексикою калатнуть нічейку (95%) навіть пару рублів поставлю:).Без настрою грали,командою їх назвати не можу.А мексиканці з ЮАР так добре не грали а тут виклались на всю катушку:sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Німці поступаються вже з рахунком 1:0 <_<

38 минута ГООООЛ!!! Сербия тут же наказывает немцев. Красич успел от лицевой подать на Жигича, никола сбросил под удар Йовановичу, и Милан с пары метров протолкнул мяч в ворота!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...