Перейти до змісту

Фобії


talja

Рекомендовані повідомлення

Незнаю як назвати цю фобію, боюсь за майбутнє своє і своєї сімї. Страшно коли ціни ростуть як гриби а зарплати ні, страшно коли в країні безлад і хаус, страшно що тебе чи твоїх рідних можуть вбити (збити авто , застрелити..) хтось із депутатсько-прокурорських синків чи працівників органів і їх ніяк непокарають. Боюсь жити в Україні

Це не фобія.Це самосвідомість і турбота.Дуже корисна якість :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Незнаю як назвати цю фобію, боюсь за майбутнє своє і своєї сімї. Страшно коли ціни ростуть як гриби а зарплати ні, страшно коли в країні безлад і хаус, страшно що тебе чи твоїх рідних можуть вбити (збити авто , застрелити..) хтось із депутатсько-прокурорських синків чи працівників органів і їх ніяк непокарають. Боюсь жити в Україні

+1

Правда ще стоматолог мабуть напрягає... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

безпорадності, коли не можеш нічого зробити бо від тебе нічого не залежить

Аналогічно

І ще іноді боюся своєї надмірної активності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була така тема, там і моя відповідь, щоб не повторюватись   :)  

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/25798/page__view__findpost__p__244188

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол в тому, що уколів я не боюся зовсім, і самого процесу проколювання пальця теж, а от коли починають давити, щоб кров витікала, то тоді я можу знепритомніти :(

то я не один такий! як тільки починають трубкою пальця мучити - все, без дуже пахучого спирту не обійтись :) Мало того що перед кабінетом від нервів кров з пальця втікає десь подальше, так ще і тітка з трубкой намагається чим поскоріше крові натянути...

Але останніх років 5, ця фобія не турбує мене - корупція в медицині дозволяє або купувати купити весь медогляд, або заплатити за галочку про аналіз крові :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лише одного боюсь - втрати дорогих і близьких людей.......лише при думці стає мотошно.а більш нічого, вроді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не те, що би боюсь, але дуже не люблю натовпи, або точніше сказати, не люблю знаходитись в гущі людей. З"являється відчуття, що задихаюсь, починає крутитись голова. А якщо все це ще й в приміщенні, а не на вулиці, то взагалі мука.

А, і ще змій панічно боюсь, хоч в природі я їх, дякувати Богу, ніколи не бачила. Цій фобії років 20 тому посприяв фільм "Закляття долини змій".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам себе процитую. І повторюся, мабуть.

Арахнофобія, ніктофобія. А так ніби все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офидофобия. Вроді і з висоти дивитись страшнувато, але є бажання з парашута пригнуту тому думаю Акрофобия несильно лякає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене, зазвичай, фобії проявляються під впливом канабінолу ...

а так, хіба шо висоти троха боюсь ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в обморок шльопаюсь кожен раз, як кров з пальця здаю . І хоч ти лусни - по-іншому ніяк :_37: То я зразу в горизонтальному вже положенні медсестрі пальчик протягую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь Бабая і стоматолога  :0086:

мдя... бабай - дійсно страшне дєло :D

я боюся висоти, причому видертись можу будь-куди, а от з поверненням на землю - проблємс )))

ну ще крові... але тільки коли коли вже поранення якесь троха серйозне, коли кровяри багато ) а з пальця - то не страшно :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Больше всего Пржевальский боялся двух вещей: того, что Циолковский прославиться, и Бабая(с)Жизнь Замєчатєльних Людєй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я змій боюсь \брр\ і особо "вгодованих" павуків. А ще боюсь стрибати\падати з висоти. Хоча на висоті почуваюсь спокійно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Боюсь чужих ран, навіть якщо бачу незначний поріз, але з кров’ю - мурашки по шкірі, і це при тому що до своїх ран абсолютно "безразлічний", бували і глибокі і не дуже - пофіг. А в когось палець порізаний і вже жутковато. Відать не бути мені маняком-потрошителем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нелюблю павуків ..... точніше троха боюсь (арахнофобія) давлю зразу чим попало ))) останнім часом позбавляюсь від цього хоча ще страхи троха залишились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я боюсь фіолетового кольору. В поєднанні з іншими кольорами він ніби нейтральний, але якщо фіолет переважає, я уникаю таких речей всіма можливими способами. Якось мені недобре стає і навіть лячно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от шо згадав:

В дитинстві коли я багато плакав чи навпаки сміявся, то мені казали: не скандаль, а то ПУП розвяжеться!!!!

так от: я до років 10 панічно боявся того що в мене пуп розвяжеться і все вилізе назовні :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...