Перейти до змісту

Фобії


talja

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

З висотою: коли перехиляєшся з висоти і дивишся вниз - я боюсь не самої висоти, а того що захочеться стрибнути, дивне якесь таке відчуття, ніби тебе тягне донизу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я нечего не боюсь и еще нету не каких неприятных ощущений от всяких там писклявых звуков, типа пенопластом по стеклу(извините если кого даже в текс. форме это задело, мне это не понятно =))

единственное что, мне плохо сидеть без дела, или стоять без дела, напр. в транспорте, если начинаю уходить в состояние что нечего не замечаешь - смотришь в окно и думаешь о чем то своем, так что можешь пропустить остановку, знаете так бывает(транс или как это называется - надеюсь я понятно объяснил) то начинает крутиться голова и если долго сидеть(стоять) то бывает и до холодного пота, то же самое когда стою в очередях, х.з. что за фобия, и столько таких как я?

приходится с этим бороться, стишки вспоминать, складывать случайные числа :unsure: , вообщем чем небуть забивать себе голову... у кого еще такое?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато людей бояться самотності і тому часто проводять все життя з випадковими супутниками :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не в образу нікому - але нічого не бояться або хворі або дурні (С) не пам"ятаю хто

можливо ви просто не стикалися ще з тим, чого можете боятися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найдивніші фобії

Дуже часто наша невинна пристрасть переростає в маніакальну залежність. Причому набуває досить дивних форм. Наприклад, таке безневинне й корисне заняття, як читання книжок, може неабияк зіпсувати життя. А залежність від засмаги й ліків згубно позначається на здоров’ї, попереджає pravda.ru.

ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ЧИТАННЯ

Психіатр Гарольд Левінсон у своїй кар’єрі зіткнувся з однією з найдивніших проблем — нездоровою любов’ю до читання. До подібної схильності може призвести захворювання внутрішнього вуха, внаслідок якого людина втрачає здатність сконцентруватися, в неї з’являються тривожність, безпричинний страх і навіть фобії.

Однак після того як люди одужують, вони починають читати запоєм, бо тепер процес стає дуже простим і легким і приносить їм величезне задоволення. «Залежні від читання люди перестають спати, оскільки проводять за книжкою практично весь час. Багато хто навіть кидає роботу», — говорить лікар Левінсон.

ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД МУЗИКИ

Ентоні слухає свій Ipod практично цілодобово — на роботі й коли вдома дивиться телевізор. Бос і колеги спокійно ставляться до такого дивацтва Ентоні, однак його дівчина вже думає, що музика для молодої людини важливіша за стосунки.

ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ЗАСМАГИ

Бронзова засмага — це, безумовно, гарно, однак усе добре в міру. Танорексія — так називається залежність від загару. Нав’язлива потреба бути засмаглим призводить до того, що люди витрачають останні гроші на відвідування солярію й автозагари.

Найбільше до танорексії схильні представниці жіночої статі молодого віку, для яких наслідки надмірного захоплення штучним сонцем можуть стати плачевними.

ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД КРАПЕЛЬ

Діти, як відомо, лікуватися не люблять і всіляко намагаються уникнути гірчичників, пігулок від кашлю й інших ліків. Із дорослими ж ситуація трохи інакша. Дехто так звикає до ліків, що користується ними навіть коли лікувати вже нічого.

«Я вподобала краплі в ніс близько семи років тому», — розповідає 33-річна Катаріна. Жінка почала вживати ліки, коли застудилася, але первинний ефект був настільки істотним, що Катаріна продовжила застосовувати краплі й після того, як одужала.

Тепер якщо Катаріна перестає закапувати ніс, то його одразу «закладає». Щоб позбутися залежності, лікарі рекомендували жінці негайно припинити користуватися краплями, однак поки зі своєю пристрастю Катаріна впоратися не може.

ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД МОРОЗИВА

Навряд чи вдасться знайти людину, яка не любить морозива. Комусь найбільше до вподоби шоколадне, комусь вершкове, а от 51-річна Сьюзен обожнює фруктове без цукру, причому настільки, що з’їдає 12 штук на день. Після чотирьох років такого безмірного вживання морозива, Сьюзан дізналася, що її залежність — явна ознака анемії, хвороби, що характеризується зменшенням кількості еритроцитів або зниженням вмісту гемоглобіну в крові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З висотою: коли перехиляєшся з висоти і дивишся вниз - я боюсь не самої висоти, а того що захочеться стрибнути, дивне якесь таке відчуття, ніби тебе тягне донизу...

ага є таке, а от як пояснити це самовбивче бажання :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З висотою: коли перехиляєшся з висоти і дивишся вниз - я боюсь не самої висоти, а того що захочеться стрибнути, дивне якесь таке відчуття, ніби тебе тягне донизу...

ага є таке, а от як пояснити це самовбивче бажання :unsure:

думаю или человеческим любопытством или как объяснял Андрей Курпатов в какой-то своей книге, не помню в какой книге, что человечество развилось до такого уровня как сейчас, когда уже нечего не угрожает, не хищники, не войны и реально инстинкт сохранения просто "от скуки" начинает пугать сознание какими-то воображаемыми картинами, типа что-то случится с кем-то, "я утюг не выключил - хата горит...", "сейчас с окна на меня бросят кирпич...", "меня кто-то проследует...", "сейчас прыгну..." и т.д. реально во время войны, или точнее, просто настоящей борьбы человека за свое существование такого не бывает и человек себя чувствует более реально, на реальных страхах и инстинктах, а не на воображаемых

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... дивне якесь таке відчуття, ніби тебе тягне донизу...

в мене таке відчуття на воді.. коли тебе все тягне пливсти далі від берега, але не на всіх водойах так(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь висоти...і глибини дуже боюсь!

і трошки побоююсь великих собак :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я панічно боюсь висоти і здавати кров з пальця :_08:

повністю аналогічно! :)

колись, як був трохи молодший з воєнкомата часто посилали на всякі медогляди в лікарню, приходилось корішам пиво ставити, щоб за мене кров з пальця здали :) Я так собі думаю, що це мене далеко в дитинстві (що я навіть не пам'ятаю) невдало зводили на таку процедуру, і з того часу я її боюсь :) А може в мене якась кровофобія... Хоча по друзям і близьким бачу, що багато людей крові бояться (не кров з пальця здавати, а самого виду крові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я панічно боюсь висоти і здавати кров з пальця :_08:

повністю аналогічно! :)

колись, як був трохи молодший з воєнкомата часто посилали на всякі медогляди в лікарню, приходилось корішам пиво ставити, щоб за мене кров з пальця здали :) Я так собі думаю, що це мене далеко в дитинстві (що я навіть не пам'ятаю) невдало зводили на таку процедуру, і з того часу я її боюсь :) А може в мене якась кровофобія... Хоча по друзям і близьким бачу, що багато людей крові бояться (не кров з пальця здавати, а самого виду крові)

блін в мене так само)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висоти, глибини, мишей, собак, коней і... першою виявити труп (найбільша фобія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висоти. Причому в умовах міста набагато більше, в горах якось не так страшно :). Лякає не сама висота а факт того, що можна впасти, якщо високо, але знаєш що ризик впасти мінімальний (перила, пристрахований(то якщо альпінізмом страдаю)) то боязні висоти немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висоти, глибини, мишей, собак, коней і... першою виявити труп (найбільша фобія).

ааа если ктото уже труп находил-уже не страшно???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висоти, глибини, мишей, собак, коней і... першою виявити труп (найбільша фобія).

ааа если ктото уже труп находил-уже не страшно???

не страшно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол в тому, що уколів я не боюся зовсім, і самого процесу проколювання пальця теж, а от коли починають давити, щоб кров витікала, то тоді я можу знепритомніти :(

Як не парадоксально, то візитів до стоматолога не боюсь, вони мені, можна сказати навіть подобаються :), а от кров з пальця, то біда....я не уявляю собі, що буде, коли завагітнію, і прийдеться по кілька разів і з пальця, і з вени здавати кров.

До речі, ще дуже боюся народжувати :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як назвати цю фобію, боюсь за майбутнє своє і своєї сімї. Страшно коли ціни ростуть як гриби а зарплати ні, страшно коли в країні безлад і хаус, страшно що тебе чи твоїх рідних можуть вбити (збити авто , застрелити..) хтось із депутатсько-прокурорських синків чи працівників органів і їх ніяк непокарають. Боюсь жити в Україні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...