Перейти до змісту

Фобії


talja

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

гиппопотомонстросескиппедалофобия

Як вам така фобія? ;)

Я не боюсь, але не виговорю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гиппопотомонстросескиппедалофобия

Як вам така фобія? ;)

А это не заразно?Воздушно-форумним путем не передасца??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гиппопотомонстросескиппедалофобия

Як вам така фобія?  ;)

А это не заразно?Воздушно-форумним путем не передасца??

Уже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь Бабая і стоматолога   :0086:

мдя... бабай - дійсно страшне дєло  :D

я боюся висоти, причому видертись можу будь-куди, а от з поверненням на землю - проблємс )))

ну ще крові... але тільки коли коли вже поранення якесь троха серйозне, коли кровяри багато ) а з пальця - то не страшно   :g05:

та сама фінгя. Одного разу ходили в похід, в Новостав, там, можливо хтось знає-бачив, є дерево без кори, обнімали його 10дорослих чоловік, так ось, в стовбур дерева вбито скоби, щоб можна було альпінізмом позайматися. Так я з геройським виразом як тарзан видерлася, а назад мене тренер скидав, бо я кігтями в стовбур вцепилася. Хоча висоти не боюся, наоборот подобається, а от в той момент чогось злізти звідти я не могла... :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще панічно боюся павуків... чоловік постійно найде десь маленьке, безобідне, і суне під ніс, так в мене "інфаркт" потом стається. Завжди казалося, що коли спиш, вони залазять тобі в вухо, і відкладають там яйця, а потім з відти павученятка вилазять. Доречі фільм Арахнофобія дивилася з "пузирьом" валерянки-корвалола.

Ще дуже боюся зміїв, якісь вони бридкі і страшні. І ще боюся в один прекрасний день непрокинутися, і ще самотності, тобто, коли нікого не буде взагалі. А все остальне впринципі можна пережити. Крім стоматологів :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кто чего боится - то с тем и случится." І як то не боятись нічого, щоб страх не забирав половину життя? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я боюсь павуків та гусениць.

Раніше боявся висоти, але декілька разів, змушуючи себе постояти по пів годинки на Києвському мосту Кохання і поспоглядати картину внизупроїзджаючих автівок страх якось пройшов. Тепер висоти я не боюсь. Хм? Можливо так потрібно зробити і з гусеницями та павуками? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В мене фобія до павуків... До всяких інших букашок в мене проста відраза....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панически боюсь пауков и темноту.

Ну и летать на самолёте... (целый полёт на адреналине).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Не люблю павуків, і недавно зрозумів що боюсь висоти (після атракціону одного)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В мене часто буває напад "панічних атак"

Це відчуття страху і тривоги без будь яких причин.

Частішає пульс, починається розлад шлунку, ну і звісно страх....

Доречі: Може хтось порадить хорошого психотерепевта?

Буду дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ужасно боюсь темноты, высоты

и одиночества.....от которого можно сойти с ума....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боюсь багато чого і кого, але найбільше - tolik_lt :sq_ye:

Ужасно боюсь темноты, высоты

и одиночества.....от которого можно сойти с ума....

хтось казав, шо його називають "Кисою" :smile3: Яке адіночєство? Не ображайте свою половину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боюсь багато чого і кого, але найбільше - tolik_lt :sq_ye:

Ужасно боюсь темноты, высоты

и одиночества.....от которого можно сойти с ума....

хтось казав, шо його називають "Кисою" :smile3: Яке адіночєство? Не ображайте свою половину

Да, согласна , но бывает и такое...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раньше в детстве пауков тоже боялся. Сейчас нет и даже жену избавил от этой фобии. Очень интересные и совершенно безобидные существа (в нашей местности опасных пауков просто нет). :)

По одной из легенд, когда Иисуса Христа распинали на кресте, то римляне решили поглумиться над ним и содрали с него одежды. И как только они это сделали, то сразу ослепли. А когда через несколько минут снова обрели зрение, то увидели, что на Иисусе другая одежда, ему ее соткали пауки. И с тех пор пауки заслужили право жить в домах людей, а убить паука - семь лет счастья не видать. Оттуда и примета: паук в доме - счастье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раньше в детстве пауков тоже боялся. Сейчас нет и даже жену избавил от этой фобии. Очень интересные и совершенно безобидные существа (в нашей местности опасных пауков просто нет). :)

По одной из легенд, когда Иисуса Христа распинали на кресте, то римляне решили поглумиться над ним и содрали с него одежды. И как только они это сделали, то сразу ослепли. А когда через несколько минут снова обрели зрение, то увидели, что на Иисусе другая одежда, ему ее соткали пауки. И с тех пор пауки заслужили право жить в домах людей, а убить паука - семь лет счастья не видать. Оттуда и примета: паук в доме - счастье.

Я до них даже на метер не підхожу. Вже не говорю про те щоб його вбити :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitamin4ik, Иногда бывает утром встречаю на дне ванной паучка. Раньше наверное просто включил бы душ и смыл, убил бы другими словами. Сейчас не могу. Достану и в форточку его. А если на улице холодная пора - куда-нибудь под ванну. Пусть живет. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю одного дивакуватого чоловіка, що входить і виходить з дверей лише задом і всю свою сім"ю так примушує ходити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...