Перейти до змісту

Фобії


talja

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Собак маленьких...такс, пікінесів... бррррррр :(

согласен-чем меньше собака тем меньше мозг и тем больше комплекс неполноценности

Эти звери непредсказуемы как поток нейтрино

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ляльок зі здоровенними очима, клоунів, а найбільше тісного замкнутого простору з якого не можна вибратись, коли повітря мало.Нападає дикий жах, якому потім, коли виберусь таки, не можу знайти пояснення, руки трястись починають і все таке. Доходить до того , що така сама реакція, якщо навіть бачу по телевізору щось подібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ляльок зі здоровенними очима, клоунів, а найбільше тісного замкнутого простору з якого не можна вибратись, коли повітря мало.Нападає дикий жах, якому потім, коли виберусь таки, не можу знайти пояснення, руки трястись починають і все таке. Доходить до того , що така сама реакція, якщо навіть бачу по телевізору щось подібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А я боюсь фіолетового кольору. В поєднанні з іншими кольорами він ніби нейтральний, але якщо фіолет переважає, я уникаю таких речей всіма можливими способами. Якось мені недобре стає і навіть лячно.

фіолетовий колір — колір психічно хворих :smile3:

це десь у якомусь науковому дослідженні розказували...

особисто я боюсь не вспіти зробити все що задумав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фіолетовий колір — колір психічно хворих

Как все запущено (с) :lol:

Чи то малось на увазі

фіолетовий колір — колір психічно хворих

наукових дослідників

Мені цей колір дуже подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь втрати, боюсь, що щось станеться з дорогими мені людьми...

Але таке у всіх, напевно.

А ще боюсь всього, що пов"язане з темою духів - фільми, книги тощо.... Просто аж холодна стаю, від кожного шороху волосся дибом стає... бррррр :blink:

Від павука чи зміюки можна втікти, а от від духів ні :rolleyes: . І що це за фобія? Чи може це вже не фобія, а шизофренія? :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...