Перейти до змісту

Януковича ледь не знесло вітром


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

плохо что без звука,

там было бы наверное - ";№)(%?№")(%? йолко "_%№;*?)"(;№?%"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

плохо что без звука,

там было бы наверное - ";№)(%?№")(%? йолко "_%№;*?)"(;№?%"

Нє, звук якраз є - музика грає (духовий оркестр, матів не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звук с "петлички" нужно писать было

p.s. а ТВ молчит что-то....

или хоть какой то канал набрался смелости?

p.p.s. СавикШустрик показал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю - це все януком, з самого початку готувалось, бо всі дії точно розраховані: тільки коли янук відступив на задану кількість кроків і наклонив голову (дав сигнал почати) як вінок зразу хвать. Питання, для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю - це все януком, з самого початку готувалось, бо всі дії точно розраховані: тільки коли янук відступив на задану кількість кроків і наклонив голову (дав сигнал почати) як вінок зразу хвать. Питання, для чого?

да случайно это 100%, смешно даже думать что подстроили, как? какойнить вояка из кустов за ниточку дернул, ну и для чего?

часто в любых мелочах пытаються найти какое-нибуть лукавство...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю - це все януком, з самого початку готувалось, бо всі дії точно розраховані: тільки коли янук відступив на задану кількість кроків і наклонив голову (дав сигнал почати) як вінок зразу хвать. Питання, для чого?

Думаєш Янукович свідомо оздоровлює націю сміхом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю - це все януком, з самого початку готувалось, бо всі дії точно розраховані: тільки коли янук відступив на задану кількість кроків і наклонив голову (дав сигнал почати) як вінок зразу хвать. Питання, для чого?

Думаєш Янукович свідомо оздоровлює націю сміхом?

ага, а потом на личном блоге Януковича: "Смотрите, клево я все подстроил? хотел чтобы на Диму тоже полетело, но ребята помешали!" =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне відео з Карпатським монстром:

рожа в янука після тервінкоакту ржачнюща

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на Медведева , перевелись на Русі богатирі, дає про себе знати монгольска кров :D (метр з шапкою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гиги :lol: "Бівіс і Бадхет на покладанні вінків". Два дурбецела. Ай які ж вони обоє кумедні... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на місці мєдвєдєва задумався, бо виглядає. що то путін по його душу приходив, тільки янука трохи задів.

я знав, що вони клоуни, але що вони в цирк об'єднались - це новина. Чекаємо наступних номерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре шо на Медаедева не впало а то ще б прибило :D . Потім комісії всякі понаїхалиб, день трауру в Росії і т.д. і т.п. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Медведева служба безопасности запрещает фоткать рядом с Яныком. Разве что лица и то, когда медвед - на табуретке, заботливо поднесенной охраной.

203399_image_large.jpg

То це вже він виходить на табуреточці?

бліін, так він же удвічі дрібніший за Яника!! То шо Яник вже не може йому в пику дати?! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре шо на Медаедева не впало а то ще б прибило :D . Потім комісії всякі понаїхалиб, день трауру в Росії і т.д. і т.п. ;)

post-1130-1274123175,08_thumb.gif

:P

post-1130-1274123175,08_thumb.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо, рєально прикольний Президент, він наповня нашу жизнь  йумором:) а то попередній був какой-то нудний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре шо на Медаедева не впало а то ще б прибило :D . Потім комісії всякі понаїхалиб, день трауру в Росії і т.д. і т.п. ;)

post-1130-1274123175,08_thumb.gif

:P

не +1 а +100 :smile-zachot::smile-zachot::smile-zachot::smile-zachot::D:D:D (плачу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто, как телепортация в к\ф Звездный Врата, да у нас не президент а Копперфильд :jeer:

а как вам это:

28928.jpg

0858a3ff10be.jpg

post-295-1274123510,97_thumb.gif

post-295-1274123510,97_thumb.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну что же-ожидаем вето на венки,как особо опасное оружые дальнего действия с ветрозажигательним механизмом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішла волна народной творчості   :D

Від себе додам - ну ж дибіл, він напевно пісяє теж проти вітру і не дивиться, куди бризки летять   :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...