Перейти до змісту

Корзина для перевезення тварин


Olesya

Рекомендовані повідомлення

Агов, люди, хто може позичити корзину для перевезення кота з пункту А в пункт Б?:rolleyes: Кіт не маленький, кілограм 6-7.

Поверну в середу-четвер.

Якщо хтось має лишню і бажає продати, то куплю (за розумну ціну, звичайно)

Хелп мі, пліз:g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Є в Епіцентрі, але на ціну не глянула. Я собі так і не купила. Поки я шукала корзину, виявилось, що можна спокійно обійтись звичайною дорожньою сумкою. Тільки не застібати наглухо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в Епіцентрі, але на ціну не глянула. Я собі так і не купила. Поки я шукала корзину, виявилось, що можна спокійно обійтись звичайною дорожньою сумкою. Тільки не застібати наглухо.

Дякую!

Про сумку вже також думала :)

Як котик переніс поїздку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як котик переніс поїздку?

Спочатку трохи нервував, але загалом - спокійно проспав всю дорогу. Коли їздив без сумки у мене на колінах, було значно гірше, Стрес ще той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя кицька, тільки заносив в машину, одразу мочилася - кошики і сумки не варіант) А пластвасових в Епіцентрі не бачив. На варшавці є такі з дверцями, там котику не страшно буде і ніхто не сяде на нього ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила в ветаптеці краплі "Антистрес". Думаєш варто спробувати?

Тільки з валерянкою не перепутай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може креатив - "перепрофілювати" стару плетену корзину, або гламурно розфарбувати/обклеїти .... просту картонну коробку. Зараз їх стільки різновидів. В картоні дуже легко робити отвори. І викинути буде нешкода після використання (нащо має займати місце).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила в ветаптеці краплі "Антистрес". Думаєш варто спробувати?

Ну, я би не пробувала, шкода тварину хімією поїти. Як показав досвід, ніхто від поїздки не вмер :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є пластиковий кошик типу цього:

storage-basket-picnic-plastic-793384-origin.jpg

Моє котеня в ньому мені привезли. Середніх розмірів кіт буде почуватись в ньому більш-менш комфортно. Якщо комусь потрібно -- позичу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя кицька, тільки заносив в машину, одразу мочилася - кошики і сумки не варіант) А пластвасових в Епіцентрі не бачив. На варшавці є такі з дверцями, там котику не страшно буде і ніхто не сяде на нього ;)

Колись возив чужого кота в авто, дали спочатку все облазити, обнюхати, їздив спокійно, вибрав собі місце під заднім склом і сам туди залазив при кожній поїздці. В туалет міг сходити тільки під час довгої поїздки і то ще кошеням, а дорослим тільки один раз, коли я сам з ним залишився в авто, посеред міста, і я побоявся його випустити на вулицю, щоб не втік, не витримав гад. :) Легкий запах ще досі відчувається в жару. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от жеш специфика форума.

Олеся про корзинку спрашивала, в итоге имеем душещипательную историю про кота и седушки.

:D

Да-да, Гетто. Олеся вже й забула про цю тему. Тепер потреба у Лілечки, але ж нащо читати, правда ж? ;) Специфіка форуму.

п.с. І про "седушки" ні слова не було. А якщо вже точно, то гумовий килимок.

п.с.2 Можливо не до кінця довів свою думку, хотів донести до Лілечки, що кіт набагато спокійніше сприймає переїзд, якщо не закривати його в клітці, не обмежувати його свободу. Ну але я не знаю чи є в неї така можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехило котяра на гумовый кылымок "сходив" , шо до сих пор в жару штыняет :D

Зав'язуй свій словесний ... Різницю між "штиняє" і "легкий запах" відчуваєш? Спеціально для тебе:

это сложилось исторически. Кошачий род произошел из краев, где был жаркий сухой климат ( да и сейчас добрая часть семейства кошачих проживает большей частью на жарких континетах), соответственно с водой всегда были проблемы. Так как надо было береч жидкость в организме, в моче она выходила по минимуму.

Получается, что моча кошек очень концентрирована, оттуда и такой сильный запах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто пішов лише читати форум до понеділка. Проведе вихідні на природі.

nickel, місце, де котик помочився, можна помити оцтом, або розчином. Або хлоркою/"Доместосом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могу одолжить простенькую корзину, для кота средних размеров подойдет, своего черного вожу в ней.

Пы.Сы. от запаха мочи домашних животных есть куча средств. Уксус не поможет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила в ветаптеці краплі "Антистрес". Думаєш варто спробувати?

cat_bayunm.jpgбезопаснее и лучше...говорят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...