Перейти до змісту

Неділя №4 Сезон 2010


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 243
  • Створено
  • Остання відповідь

ДАААААААААААААА !!! 180 км від хати до хати.

Проїхались чудово. Щоденні покатушки на 60-90 км дають реальний. В той час коли народ сопів, я їхав з рівним диханням тільки водичку попивав регулярно. Стояли з КМД попереду.. і не жужали особо. Група підібралася .. хороша.. і навіть Віка не жужала.. особливо назад.. вже навіть жужать.. не могла. )))))))) Їхали весело.... і з новими кілометрами термометр накручував градуси... показник дійшов до 40... але обдув сприяв охолодеженню + був просто шикарний етап... коли ми їхали серед лісу в тіньку. Зважився... 88 кг в одязі, + каска, + контакти. ))))

Вдалося протестувати ЖПС.. відпрацював на ура.. вів чітко, завчасно попереджував про повороти... Асфальт був більш-менш, і лише 300 останніх метрів пролягали грунтовкою.. шосери без проблем пройшли і ось воно озеро.. Дійсно.. дуже гарне, вода прозора .. єдина проблема.. це до нього підійти. Оскільки це карєр.. "берега" обривисті..і є тільки кілька місць де це можна зробити. Знайшли місце, спустились, переодяглися і .. ось вона довгоочікувана прохолода і прозора бірюзова вода... МММММММММММММ кайф.... !!! наплававшись.. перекусили ... прилягли, пробували кімарнути.. не дуже вийшло.. так як весь час згадували прикольні історії... і ржали... )))))))))) Потім пішли ще купатися.. обсохли, зібралися і поїхали назад. Ноги крутили хоч і не так як зранку, але за 2-3 км я вже ніяких проблем не відчував. Проїхали кільки км і Віка почала реально відставати.. на питьання в чому справа відповіла, що болить бік.. Діагноз стандартний... дихала ротом. Прийшлось брати її на буксир. )))) Потім взагалі прийшлося зупинитися. Чуть постояли, комарі запарили.. пацани поїхали в Клевань.. щоб не прогавити Вовку і Танюшку, а я лишився з нею... і по чуть покрутили. Приїхали, хавнули ... і погнали до кордону областей. Зустрілись з Вовчиком і Таньою.. стали всі групкою і поїхали. Їхалось просто чудово. Дерно.. перекус. погнали далі. Вїхавши на териториторію Луцького району і проїхавши метрві 300 почався всім відомий підйом біля бару де постійно борщ їмо.. мені щось видалось мало навантаження, був добре розігрітий, регулярно пив,.. то я вирішив той підйом виїхати на ногах.. )))) Виїхав ... ривок на горку.. все ок.. і почалося.. Догнав мене КМД... і ні.. щоб спокійно їхати.. цуко.. попер з гори.. ще один ривок.. я вже в нього на колесі... кільки секунд відпочинку... ще один ривок.. пролітаю біля КМД на шв за 55.. ))) Далі проїхались вже спокійно... залишається до знаку "Луцьк" біля 300 метрів.. знову ривок... кілька різких ривків в різні боки з одночасним прискоренням... ледь збагрив КМД )))) І я фінішую.. !!! ))))

Даля ще були справи, приїхав додому десь в початок першої ночі. Повечеряв, покормив звірів.. випив бутилочку пивка.. в в люлю...

Дякую всім за класну покатушку. Віка молодець.. Танюшці дуже сподобався фокус з дзвіночком... Віка натискає, звук "ДЗІІІНЬ" !!!... переша пара скидає темп. )))))) Ярик чайнота.... в групі не вміє їздити взагалі.. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех! Молодюги!

А я на Світязі два вихідні мучився...

Поки доберешся до тієї глибини, шоб знайти на дні холодну водичу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті знайшла час поділитися враженнями.

Зранку після поїздки згадався старий добрий анекдот:

«Собирается стая лебедей к перелету в теплые края, к ним подходит ворона и начинает уговаривать:

- Возьмите меня с собой, ну возьмите...

- Ворона, ты что, ты видишь какие у нас большие крылья, ты не осилишь такой путь…

- Вы не понимаете, я сильная, я смогу, вот увидите.....

Согласились. И вот они все летят день, летят второй... Долетают лебеди до места дислокации, вороны нет...

Ждут 10 минут, полчаса, час, на горизонте появляется маленькая точка, долетает Ворона!!!! Падает клювом в песок, пытается отдышаться...

Лебеди с изумлением обступают ее...

- Ворона, ты действительно сильная, смелая птица!!!!

Ворона переводя дух: - Да сильная, да смелая, но е%%%я…….» :D

Це, жарт, звісно. :lol:

Враження лише позитивні. Якщо маєш хоббі, яке справді цікаве тобі, воно затягує. Викладаєшся повністю, не шкодуючи ні часу, ні сил.

Поїздки на такі відстані потребують підготовки: і фізичної витривалості, і вміння перебувати в групі, і розуміння свого організму («велосипедист должен есть много, но часто» :D ).

Все це важливо. Якраз такі покатушки дають можливість цьому вчитися.

Трішки ніяково було від того, що в дорозі інші змушені чекати/їхати повільніше, ніж могли б. Величезний респект та подяка хлопцям за моральну підтримку та допомогу на підйомах. :ok:

А озеро варте прикладених зусиль. Опису вже було достатньо. Одним словом: краса! :g15: Тим паче в таку спеку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ворона переводя дух: - Да сильная, да смелая, но е%%%я…….» :D

тут кожен другий - "е%%%й……" :D

Такс, лосятник в неділю буде в горах оживати/похмелятись після марафону...а що будемо робити ми?

Хто може/хоче потягнути 28 середню по асфальту кудись хз куди, аби подалі і з гірками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кто хоче купатись і кататись

на 9.00 в парку біля фонтанів, в планах три пеньки, валятись, купатись...... більш нічого не хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто хоче купатись і кататись

на 9.00 в парку біля фонтанів, в планах три пеньки, валятись, купатись...... більш нічого не хочеться

От же ж. А ми ще в 12 ночі мали надію, що ти сів на дизель до Львову...наївні :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихідні на носі, хто куди планує поїхати?

Є пропозиція поїхати десь в Хрінники....недалеко десь 30 км туди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а что, есть варианты с ночевкой? я бы не против выехать после обеда в субботу с тем, чтобы вернуться в воскресенье днем. тогда можно ехать на 50 и дальше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль немає спорядження для ночівлі :sq_ye: і досвіду поки також.

А на деньок можна було б кудись крутнути, а то нажаль поки немає знайомих велосипедистів для більш дальніх поїздок за Луцьк :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я не вижу смысла в обычном кручении 45 в одну сторону, а потом обратно, причем по жаре. это по времени минимум 4 часа в хорошем темпе с несколькими передышками. ты получаешь кайф от такого отдыха? :smile3:

вот выехать после обеда, когда жара уже идет на убыль, да разложиться где-нить с палаточкой вощле воды - это тема :ok2: а на следующий день обратно. может соберем коллективчик, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, від такого відпочинку кайф не отримую), а ще в таку жару)

Я більш люблю по закаулкам-переулкам ніж по прямій.

А з палаткою біля водички :smile-zachot:, але як писав - немає спорядження(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чего не хватает-то? если палатки, то есть запасная 1-2 местная, если сам повезешь - одолжу без проблем. ну и там одеяло, подушку, это уже сам :smile3:

кстати, еще желающие есть проехаться 40-50 км куда-нить в лес к воде с ночевкой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, немає палатки.

Але по даним метеорологів - наближається фронт із грозою, їхати на ніч не дуже бажано! :0025:

На Gismeteo також щось неприємне показують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю сумку на багажник..тому палатку везти не проблема плюс рюкзав 23 літра.....

Звоніть якщо що на телефон.... 095-750-68-64

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б завтра проїхався кудись не дуже далеко, можна до водоймища, можна просто в ліс - подрімати в затінку під деревами.

Буду на 9 в парку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо недалеко то можна в Гаразджу на "Воєнне", але їхати через Струмівку і через ліс. Аби дощику не було :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И шо, после бурного празднования нихто никуда не едет?

И все же место встречи и время- не меняется! Есть кто-нибудь "уже не спящий"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...