Перейти до змісту

Неділя №4 Сезон 2010


kmd

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні класно катнули на шосерах.. :smile-zachot:

Завтра буду на 9 в парку.. хочу так саму катнути на байку. :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 243
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Я буду на телефоні.

І буду старатись брати трубку :)

Це якщо щось комусь треба буде підказати.

Якщо знайду час то намалюю де то воно є той воротнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поеду как и планировал, после полудня. звонить буду kmd на киевстар. куда вы ломитесь с самого срання - для меня загадка, темнеет только в 10 вечера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

я поеду как и планировал, после полудня. звонить буду kmd на киевстар. куда вы ломитесь с самого срання - для меня загадка, темнеет только в 10 вечера

Едем на то место, где твою днюху праздвновали. :)

У тебя временные рамки сдвинуты. Для меня 9 утра это уже нормальный рабочий день. Поэтому и на покатушку 9 утра тоже супер.

Больше времени поганять, больше времени отдохнуть, больше времени на путь назад, больше времени отдохнуть дома. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Едем на то место, где твою днюху праздвновали. :)

да, я там пару бутеров прикопал - может найдем :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... я мабуть теж буду )))

на 10 до колібріса

супер, якраз треба вантажем поділитись ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перво-наперво, огромное спасибо Di, kmd, Skodery, Андрюхе за помощь и создание сингл-спида :_24: Доехали домой нормально, по дороге чуток попали под ливень; была поражена, как легко Comanche Tomahawk "идет" по трассе.

Всех благодарю за чудесную компанию и великолепно проведенный день :g17:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даааааааааааа.. !!!

Вчора була просто суперпокатушка... :smile-zachot:

Зранку зібралися в парку, поїхали до Фуршету... там закупилися... і погнали.

Тільки вїхали на грунт, зразу сосіс показав свою роботу. Щеплення з грунтом відмінне, ухаби і трячуска проходиться впевнено, можна тримати високу швидкість на тих ділянках де хардтейл розтрясає так, що аж контакти відклацуються... ))) На асфальті теж люкс... завдяки платформенному амортизатору майже немає розкачки, при русі вгору на ногах теж стабільний. :smile-zachot:

В хорошій компанії їхалось класно, ми швиденько провалили 47 км з середньою під 25 км/год і приїхали в Воротнів... поки туди, поки сюди.. приїхала інша група, всі подіставали з рююкзаків свої запаси, поснідали класно і зайнялися активним відпочинком на природі.. ))) Хтось грав у Фрізбі, хтось спортивно рубався в карти, а хтось дрихнув на карематі аж похрапував.. масаж теж рулить. ))) Потім полізли купатися.. :g05: вода ляля.. класно поплавали.. :ok:

Подзвонив Андрюха і сказав, що в Луцьку злива.. народ поховав свої байки під навіс, але дощ пройшов стороною. :ok2: ше трохи повалялися і почали збиратися. По дорозі з озера в Коті зрізало "півня" я з частиною групи чекав зверху а пацани зробили їй сінглспід ))) і ми поїхали далі. Частина групи поїхала по трасі, а друга частина лісом.. де нас накрив класний теплий весняний дощ, хмар не було і сонце райдугою грало на краплинах. :g15: Одів швиденько куртку і покрітили далі. Дощ був короткочасний, Шкодер повернувся за дівчатами, які так і старалися звернути в перший ліпший поворот.., сам по ходу заблудився.. )) але побачив мене на гірці, повернувся і забрав їх, а я поки чекав посушив шмотки на сонці. Преїхали в знайомий кабачок над трасою, попили там пивка з сосісками, які залишились, поговорили про плани, майбутні і бувалі походи, нарозказувались новачкам старшилок...)))), прикольних ситуації.. і розвалили. Хто по домах.. хто мити вели. Дякую Дімці за таку можливість.. Помились.. ще посиділи і по ночі вже порозбредались по домах.

Дякую всім, класно провів неділю. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, Lexx вже все гарненько розказав. Відпочинок дійсно був вдалим, цікавим, а головне з пригодами :) В мене на спині знову крила загорілі - сонечко нас стороною не обійшло, дякую йому :0074:

marko, масаж за мною (подвійний), не встигла, поки грілась під сонцем після купання ти вже втік...

Дівчата новенькі тримались гарно, молодці! Мити вел до Шкодера вже не поїхала, бо там би і заснула )) якраз вистачило сил добратись додому, душ-ванна і спала, як вбита. Всій компашці дякую!

P.s. Тіна, а фото буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б сказала ми класно повалялись на сонці з масажами (Міла, Шкодер і Ді- :_23:) і періодичними занурюваннями вводу :0021: . Сосиски ми таки не доїли, моя кішки вже доїдає :0046:.

І ще!!!!!!!!!!!!!!! Нам з Тіньою бібікав лімузиннннн :0038:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу сосіс показав свою роботу

ем..люди добрі, а може мені все ж хтось роз'яснить нормально - шо то таке той сосіс? :blush: (таку фразу вже пропонували - СОСИС - м. франц. РУКАв, кишка, начиненная горючим веществом, для поджога брандера на море. сосиска ж. колбаса, чиненая свиная или иная кишка; не копченая, свежая колбаса. жареные сосиски с капустой. сосисочный мастер, колбасник.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самое яркое впечатление на покатушке - это, конечно же, грибной дождь в лесу! такой красоты я еще не видел ни разу, тем более когда мчишь через солнечный ливень на байке :ok2: спасибо Di, который первым показал, что из озера можно выбраться живым и здоровым - его опытом не преминули воспользоваться остальные участники, причем кто-то плавал в велопамперсе, кто-то вообще "дикарем" :smile3: и респекты всем, кто решил провести этот выходной в нашей замечательной компании.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Покатушка була супер, масаж, компанія, все на вищому рівні :ok2:.

Коли вже виїжджали з marko і TreNeR то шось мені захотілося газу дати, ви вибачайте якшо шо, шо так собі поїхав, та й спочатку як туди добиралися в групі не дуже тримався, енергії було багато захотілося попедалити.

Вже по дорозі назад бачив Тіну, але вже коли вона проїхала мене, то навіть не привітався. Після тої поїздки трохи відпочив, потім ще поїхав на Чернишевського і назад, і відчув що сил вже малувато, але всерівно крутив як має бути :)

Вел це сила !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашлось тут одно фото, на котором Лекс как бы говорит нам : "все вы дураки и не лечитесь, один я сижу красивый на новом сосисе" :smile3:

lexxxx.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сосіс (двопідвіс) це велосипед з передньою амортизаційною вилкою і задньою амортизаційною підвіскою... в мене вона 4-ричажна наприклад.

Ось приклад..

http://www.fahrrad-xxl.de/produktbild/829/restposten/carver-drift-301-2008

Шкода.. Свого завтикав вчора відфоткати.

2 Шкодер..

Після тої кількості всушеного... те, що я хотів сказати на форумі писати нізя.. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за чудову компанію. Давно я на сінглспіді не їздив, сьогодні все болить так крутити педалі.

Викладаю трохи фоток:

Збір біля колібріса, всього виїхало 11 чоловік, разом з велотатом ;)

dsc0008m.jpg

dsc0010nx.jpg

Перша зупинка в лісі. Гарно + купа живності з величезним бажанням тобою поживитися.

dsc0014yy.jpg

Друга зупинка на кінцевій в Гаразджі. Банда поїхала поповнити запаси питної води, повертаються.

dsc0031fh.jpg

dsc0032vl.jpg

dsc0033lv.jpg

Прибуття на місце дислокації, нас вже чекають :)

dsc0035fs.jpg

dsc0037tw.jpg

Решта фоток тут

Вирване заднє перекидло фоткати не було коли.

В кабачок ми приїхали раніше всіх, але оскільки трохи змокли під дощем, чекати не стали, поїхали додому сохнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж поділюся враженнями :) Як новачок.

Проїзд до та з місця призначення... це було щось. Залишивши позаду галасливе місто, їхали під спів пташок, вдихаючи свіжий запах лісу. Тримаючи темп команди, все рівно вдалося насолодитися красою природи і першими велокроками по лісових доріжках. Дякувати Di, який не забував за новачків.

Назад було складніше, фактично без досвіду, а це ще й по калюжах і мокрому грунту. Хоч і нелегко місцями було, та уваги на це не зверталося. Теплий дощ лише додав цікавості, трохи змокли (згадалася відсутність необхідного спорядження велосипедиста), треба було докладати зусиль. Та дощик був короткочасний і навіть прикрасив маленьку подорож.

Mila99, раді, що не підвели решти. Справді, намагалися трималися на рівні. Поради протягом всього шляху допомагали правильно їхати, Сotja з самого початку давала підказки.

А який азарт був від того, що почуваєш себе впевнено у такій команді! За що справді всім вдячна. Особливо Lexx, якби він нас з Тіною і Shkoder не зачекав, напевно довелося б трішки поблукати лісом-полем. :ok:

Розповіді бувалих дуже потрібні новачкам. Страшилками трохи полякали. Але цікаво послухати різні історії, ситуації, з них є чого повчитися, перейняти досвід. Та й стільки отриманого за день позитиву переважило. А вимитий велосипед після такої подорожі - неочікувана приємність ще та! :smile-zachot:

Сам відпочинок вдався на славу. Спокійно, невимушено провели час на природі. Навчилася Фрізбі. ;)

Дякую всій компанії за приємний день і позитивні емоції. І за організацію такої поїздки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...