Перейти до змісту

Неділя №4 Сезон 2010


kmd

Рекомендовані повідомлення

для проспавших, и выпавших из инета (коим сам являюсь :rolleyes: )

дабы не насиживать геморой в домашних стенах,

есть предложение прокататься.

14-00 у входа в парк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 243
  • Створено
  • Остання відповідь

Незважаючи на погоду, ми таки поїхали в Пересіку. До Кременця маслали під добрим дощиком і вітром в мордяку, після Кременця дощик трохи поменшав і вітер став зустрічно боковим. В Кременці подумали, що повертатись нема сенсу, один фіг вже мокрі, тож нічого втрачати. Закрутили в Пересіку за прибл. 4 години. В Купичиві закупились їжею і поїхїали далі грунтом до Пересіки. Грунтовка всипана щебенем, проте вкатана. Є колії по яких впринципі норм їхати на приспущений колесах. Десь там я і проколовся, але до озера з проколом доїхав.

Зайшли на пірс, засунули ноги в воду, повикручували шкарпетки))) і пішли з байками до лісу. З добру годину мучились з вогнищем, бо в лісі все мокре було, а у нас окрім сірників ніц не було. Коли вже забили на багаття і сіли обідати, воно як не дивно, почало горіти. Погріли ноги, посушили речі, попоїли і пішли мити байки від болота. Вимились, збортували колесо і поїхали назад. З озера виїхали десь о 17 годині. Вдома я був о пів на дев"яту напів трупом. :0123:

Парочка фото, знятих на моб. телефон, а то ще не повірите, що ми такі памороки: :P

post-4472-1277750296,28_thumb.jpgpost-4472-1277750315,18_thumb.jpgpost-4472-1277750366,12_thumb.jpg post-4472-1277750330,68_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собираюсь завтра ехать грунтами, далеко и долго. Концепция такая - минимум асфальта. Вплоть до того, шо через асфальт будем переносить велы в руках. :blink: Прогноз позволяет.

Буду на 9.00 в парке, а старт от Фуршета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдем на озеро з координатами 50.738574, 25.541925 купатись, якщо є бажаючі, приєднуйтесь.

(050) 3сім826пять3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лето.... Иква...

Ныряли, плескались и дурачились. Кувшинки по всей водной глади, тонкий аромат полевых цветов.

Палящее соднце, обжигающее кожу, утопание в расплавленном асфальте и сильный боковой ветер, 85км за день.

воскресный отдых удался!

post-3205-1278921426,95_thumb.jpg

post-3205-1278921437,71_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди б то завтра поїхати?

Може на Базальтове озеро? Тільки треба щоб хтось карту взяв, я по пам'яті туди не доїду :)

В будь-якому випадку, в парк на 9:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож колечко?

Рівне Дубно Луцьк 170 км...

Як будуть думки? Тільки виїхати треба в 8...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди б то завтра поїхати?

Може на Базальтове озеро? Тільки треба щоб хтось карту взяв, я по пам'яті туди не доїду :)

В будь-якому випадку, в парк на 9:00.

Да місце справді класне....особливо радує дорога, коли звертати з траси на ліво за копмлексом Скольмо (є класні куски через ліс, прохолодно і красиво :) ), доречі карєрів там є декілька відповідно і таких затоплених природних озер також, мені найбільше сподобалось те що зправа по дорозі..людей не так багато...пляжики менші і затишні...той хто зїздить точно не пошкодує... :ok: вода просто супер...як на мене то краща як на Світязі...і відстань на порядок доступніша для мтб... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не знаю, що тобі сказати... якщо чесно.

Є ще темка проїхатись з рівненчанами... http://www.rivelo.com.ua/forum/viewtopic.php?f=3&t=1059

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю бажання завтра теж кудись зїздити...на рахунок далекої відстані ненаю..особливо не катався...але якщо група буде то моно їхати...

Якщо хтось кудись їде завтра маякніть в скайп пліз..

Skype

kozaksirko

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так вирішено - БАЗАЛЬТОВЕ.

Треб толком розібратися де воно, щоб я зміг ЖПС-сом прокласти трек.

З.І. Ніби роздуплився з ЖПС... Завтра побачимо.. куди нас заведе цей Сусанін.. )))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так вирішено - БАЗАЛЬТОВЕ.

Треб толком розібратися де воно, щоб я зміг ЖПС-сом прокласти трек.

З.І. Ніби роздуплився з ЖПС... Завтра побачимо.. куди нас заведе цей Сусанін.. )))))))))))

дорога на базальтове

post-1923-1279402276,57_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємної всім покатушки...!!!! був там два роки тому...щиро заздрю вам білою заздрістю.... :) Класне місце...класний відпочинок...і місцеві не напрягають.... ;):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в парку де саме? головна алея?

Щонеділі збираємось на лавочках біля фонтанів, що при вході в парк. Час збору зазвичай оголошується тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В 9 старт. Ніяких чекань і очікувань. До жари маємо доїхати.

тому в парку бути 8:30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2kmd

если поедешь на "подарках", расскажи как все прошло - интересно же :smile3: в плане сиденья тоже, если ты его уже поставил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зміг я приїхати....

А так хотілось...

Батьки напрягли іншою роботою....

Нічого наступного разу зато точно буду... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїхали біля 9ї ранку, одразу відчули палючі промені сонця, та спеку. Хоча, їхати можна було, вітерець таки обдував. На рівненській трасі одразу зупинились, купили та захавали диню :)

Далі котилось нормально, Лєкс з Кмд розсікали на шосерах попереду, ми за ними. Крейсерська була біля 30км/год.

Десь перед Дерном я протягнув руку щоб дістати флягу, опустив очі, і несподівано в'їхав Лєксу в колесо. Я сильно похитнувся на ровері, ледве втримав руля одною рукою, мало не впав...

Далі їхали майже без пригод. Періодично зупинялись в населених пунктах щоб поновити запаси води.

Маршрут був такий: Луцьк - Дерно - Клевань - Деражне - Бечаль - Ставок - Базальтове.

Віка трималась нормально, лише останні 10 км почала трохи відставати та жалітись на те, що не звикла їздити в контактах :)

На місце приїхали о пів на другу. 91 км від дому. Середня швидкість вийшла біля 26 км/год.

Знайшли непогане місце і гайда купатись. Вода була була дуже чистою та теплою. Накупались, перекусили, повалялись в затінку...

Назад виїхали біля 17ї години. Після такого відпочинку їхати зовсім не хотілось. Віка почала ще більше відставати.

Останні кілька км до Клевані навіть я трохи видохся, на гірочці не зміг втримати темп kmd. Але якось дотягнули. В Клевані перекусили, заправились Пепсі-Колою і поїхали далі.

За Клеванню нас зустрів Володя і Odna і вже разом з ними ми їхали в Луцьк.

Ітого на спідометрі 175км, середня 25,5. Я дуже задоволений покатушкою, думаю, ще не раз повернусь туди :)

Фото на пікасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...