Перейти до змісту

Жіночі питання і проблеми.


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Хочу розпитати в шановного нашого жіноцтва, які ж саме сучасні питання-проблеми є зараз актуальними.

От собі накидала кілька:

1. Гендерна рівність. В будь-яку контору зайдеш - в кабінетах жінки працюють, а начальником чоловіка ставлять. Тобто чоловіку легше і скоріш кар'єру зробити в нашій країні.

2. Жіноче безробіття. Жінці знайти роботу досить тяжко. Особливо по спеціальності і добре оплачувальну.

3. Виховання дітей і підлітків.

4. Насильство в сім'ї.

Додайте ще щось з того, що хвилює і цікавить вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 )Брехня.

2) ага, бо жінка може несподівано для всіх вийти заміж і піти в декрет. І шукай заміну, вчи по новому...

3) Проблема на всі віки

4) Залежить від виховання самих батьків

Соррі, що в жіночий будуарчик вліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про гендерну рівність, чи то пак нерівність, чоловік написав - брехня. Дуже показово. :) Ви хочете сказати, що такої проблеми у нас неіснує? І що в міністрах у нас жіноцтва повно, чи в адміністраціях і.п.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про гендерну рівність, чи то пак нерівність, чоловік написав - брехня. Дуже показово. :) Ви хочете сказати, що такої проблеми у нас неіснує? І що в міністрах у нас жіноцтва повно, чи в адміністраціях і.п.?

У нас в банку директор - жінка, замдиректора - жінка, ГБ - жінка. До реорганізації нашого управління 10 років начупр була - жінка, керувала 9 мужиками? Це теж брехня? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала назву теми, подумала, невже про колготки, манікюри, прокладки і т.д. А ні...Так і знала, що пункт №1 стане головним питанням.

Добав пункт: всі чоловіки сво... для гостроти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І банк певно комерційний?

Так, але, зрештою, яка різниця? Це - факт і часткова відповідь на перше і друге запитання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І банк певно комерційний?

Так, але, зрештою, яка різниця? Це - факт і часткова відповідь на перше і друге запитання :)

Різниця в тому, що комерційні підприємства, все таки в першу чергу дивляться на вигоду і тому там жінкам зробити кар'єру легше. А в державно-чиновничих установах дивляться на стать. Мужик, котрий є начальником, ставить собі замом мужика.І так по ланцюжку.Там якраз і прослідковується статева(гендерна) нерівність. Подивіться в обласні адміністрації хоч одного керовніка поставили жінку? Чи в районні? І так майже у всіх державних установах. Хоча, можу привітати зав. відділом міськвно, мабуть вперше у нашому місті, призначили жінку. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. на рахунок першої позиції спорити не буду.

2. тут я цілком не погоджуюсь. Беруть того хто кращий спеціаліст.

3. ну це вже така ваша доля, хоча нормальні чоловіки розділяють цю нішу з жінками

4. якщо чоловік піднімає руки на жінку, то це вже не чоловік. Бо справжній чоловік ніколи такого не зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я спостерігаю в державних установах, як тими начальниками-чоловіками маніпулюють жінки-заступники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось у нас на держ. підприємстві більшість жіноцтва займають керівні посади, я б сказала що це є не дуже добре :_37: .А у нашому відділі немає ще начальника, тому всі сподіваємся, що це буде чоловік, тільки аби не жінка :blink:. Просто вже переконалися у керівництві жінок.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Для мене гендерна рівність зовсім не проблема. Тим більше не жіноча. Хай керує той, у кого це краще виходить. А то мучся з пмс, клімаксами і т.д. керівника.Я погоджуюсь бути слабшою ( але от ніхто поки не погоджується бути опікуном ;) , тому й виходить як виходить.

2. Роботу можна знайти ЗАВЖДИ. Було б бажання, руки-ноги. Можу стверджувати з власного досвіду виживання.

3. До виховання дітей, підлітків додати догляд і виховання чоловіка (займає не менше сил, часу і нервів і терпіння : )

4. Насильство в сім"ю. Да, проблема. Особливо, коли вагові категорії різні :)

І, да. Про колготи. По-моєму одна з найглобальніших проблем ! Отут і гендерна нерівність і несправедливісь, і потрачені кошти і нерви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я спостерігаю в державних установах, як тими начальниками-чоловіками маніпулюють жінки-заступники.

це точно :D , у нас жінка-начальник одного відділу маніпулює і заступником директора і директором та на всі відділи "перекидує" роботу свого.. і саме, що цікаво, всі нарікають і проклинають її( за спиною) але таки нічього незмінюється :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І, да. Про колготи. По-моєму одна з найглобальніших проблем ! Отут і гендерна нерівність і несправедливісь, і потрачені кошти і нерви.

Ну колготки з предмету необхідності перетворились в предмет бажання. Жінки масово перевдягнулись в брюки,і старі і молоді, а деякі з них і не вилазять. Так що одягають їх по причині бажаю-небажаю, ну або дрес-код вимагає.

Та й одягають їх не лише жінки. Деякі чоловіки теж не гребують цією частиною одягу. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми витрачаємо набагато більше часу на вихід в люди (манікюр, педикюр, зачіска.....і з цим нічого не поробиш :)).

Дуже часто ображає, що чоловікам здається, що від природи вони розумніші. Щось неправильно скажеш і вже ліплять клеймо: "блондинка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Гендерна рівність. В будь-яку контору зайдеш - в кабінетах жінки працюють, а начальником чоловіка ставлять. Тобто чоловіку легше і скоріш кар'єру зробити в нашій країні.

2. Жіноче безробіття. Жінці знайти роботу досить тяжко. Особливо по спеціальності і добре оплачувальну.

3. Виховання дітей і підлітків.

4. Насильство в сім'ї.

1. Хоч я і за гендерну рівність, але на рахунок хто кращий начальник можу посперечатись. Не в професійному плані (тут я думаю і чоловіки і жінки на рівних умовах), а з точки зору відношення до підлеглих. Жінки легше піддаються таким штукам як жіноча заздрість, поганий настрій, і навіть коли в сім"ї негаразди - то бувають ситуації, коли жінка відіграється на підлеглих чи колегах.

2. Не важко. Головне бажання. Роботу коли це дійсно потрібно можна знайти будь-яку.. хай навіть не дуже високооплачувану, але коли жінка хоче дійсно працювати і розумна - то вона досягне успіху і на будь-якій посаді.

3. Це природньо і нікуди від цього не дінешся. Багато залежить від виховання самих батьків. Тобто якщо в когось з батьків чи в обох бракує цього самого виховання - то чому він чи вона може навчити свою дитину?!

4. Абсолютно неприпустима річ в сім"ї. Якби це трапилось в моїй сім"ї - то це б був останній її день. Хоча, знаю таких жінок, які не тільки проти такого, але ще і терплять такі речі. Причому навіть звинувачують себе в такому - мовляв "зарвалась" до чоловіка. Це взагалі нонсенс.. в голові не вкладається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки в своїх вчинках і рішеннях набагато частіше керуються емоціями, а не здоровим глуздом, ніж чоловіки. Тобто фраза "людина настрою" в значно більшій мірі стосується жінок. Ну і "сторонніх" факторів, які непередбачувано впливають на цей самий настрій, в жінок більше -- ПМС, ніготь зламала, затяжка на панчохах і т.д. :). Саме тому з жінок часто получаються гірші керівники, ніж з чоловіків. Крім того, в багатьох жінок є правило "має бути так як я сказала, бо я жінка, а з жінками сперечатись підло, це вияв гендерної нерівності".

Взагалі, що стосується гендерної нерівності, основна проблема в цьому питанні в тому, що воно взагалі підіймається. Чим більше з'являється "борців за рівність", тим до більших маразмів ми доходимо. Борці за рівноправність доходять до того, що скоро чоловіки будуть зобов'язані ставитись до жінок, як до чоловіків, інакше на них подаватимуть в суд. Відкрив жінці двері -- в суд, пропустив вперед -- в суд, подав руку при виході з транспорту -- в суд, запропонував допомогти з важкою роботою -- в суд і т.д. і т.п.

Я розумію і підтримую, що жінки мають таке ж право на посаду чи освіту, як і чоловіки. Але ж жінка повинна лишатись жінкою, а не ставати мужланом.

А ще я дивуюсь, чому досі ніхто не організував громадську організацію "Гламурні блондинки проти фемінізму" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію і підтримую, що жінки мають таке ж право на посаду чи освіту, як і чоловіки. Але ж жінка повинна лишатись жінкою, а не ставати мужланом.

ага, а потім такі жінки дивуються - а чому до мене так відностяться чоловіки?? не бачать в мені жінку... відповідно можуть і заматюкатись в присутності, і двері перед носом зачинити ;) а хто винен? самі ж жінки, які спочатку прагнуть такої рівності, а потім з нею ж борються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина кілька років займала керівну посаду. Попередній мужчина справлявся гірше. Але - мужчина ніколи не стане і не буде стервою, якою ПОВИННА стати жінка-керівник! Хтось посміє заперечити?

Так от.

1. Гендерна рівність. В будь-яку контору зайдеш - в кабінетах жінки працюють, а начальником чоловіка ставлять. Тобто чоловіку легше і скоріш кар'єру зробити в нашій країні.

2. Жіноче безробіття. Жінці знайти роботу досить тяжко. Особливо по спеціальності і добре оплачувальну.

3. Виховання дітей і підлітків.

4. Насильство в сім'ї.

1. Жінки працювали завжди і скрізь. Єдиний недолік жінки-підлеглого - на неї не зовсім зручно матюкатися.. Етикет, бачте...

2. я писав вище. Хоча лише лінива жінка не буде шукати роботи. Буде в'язати шарфики/шкарпетки на замовлення. Вона ж як тая пташка - мусить сімейне кубло берегти.

3. Почніть виховуватися самі - а потім заводьте дітей, щоб мати кого виховувати. Все, що накапостили діти - провина батьків! Завагітніла "не в тему" викинула дитину - батьків під суд, бо вони дитину не змогли виховати достатньо. Не пояснили що існують протизаплідні засоби. І що не вб'ють вони її, навіть тоді, коли вона їм маленьке щастя так неочікувано підкинула. А порадіють. Ну хєр з ним з чоловіком, ну і немає. Зате щастя є. Он плаче лежить, ціцьку хоче. Не заляали б дитину - не пішла б викидати...аборти робити..

4. читаємо пункт 3. (тісно переплітається із вихованням самих батьків, "ага - мене в дитинстві лупцювали - значить я тож маю так робити!")

Борці за рівноправність доходять до того, що скоро чоловіки будуть зобов'язані ставитись до жінок, як до чоловіків, інакше на них подаватимуть в суд. Відкрив жінці двері -- в суд, пропустив вперед -- в суд, подав руку при виході з транспорту -- в суд, запропонував допомогти з важкою роботою -- в суд і т.д. і т.п.

Так і є в США та в Європі. Доходить до того, що жінки навіть пісяти стоячи теж мають право!

Подав руку при виході із автобуса - сексуальне домагання!! І докажи жінці-судді, що ти такий вихований, що для тебе це НОРМА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читала,думала змовчу,проте останнє повідомлення,то вже верх цинізму...То жінка чомусь ПОВИННА бути стервом на керівній посаді,а чоловіки на керівних посадах у нас, то просто ангели Господні??? Та 80% мужиків "біля керма",то бикоття рідкісне,що може собі дозволити за 5 точку жінку мацнути(бо ж,бач,субординація),і підлеглих у власних потребах використати(лампочку в хаті закрутити і т.д і т.п)...Бо у нас менталітет такий,що жінка повинна з колискою в одній руці,з торбами в другій і з памперсами в зубах ледь не капці чоловіку подавати,як собака.І,до речі,шановний Zheny@,не "ціцьки",а груди,може,на ваш погляд,то й фемінізм(бо у вас все дещо гіперболізовано,як от подати руку при виході з автобуса....ха-ха...яка рука?? у нас в маршрутках чоловіки не завдають собі клопоту встати,коли стоїть жінка,навіть,коли жінка вагітна)а ви..фемінізм Не там копаєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читала,думала змовчу,проте останнє повідомлення,то вже верх цинізму...То жінка чомусь ПОВИННА бути стервом на керівній посаді,а чоловіки на керівних посадах у нас, то просто ангели Господні??? Та 80% мужиків "біля керма",то бикоття рідкісне,що може собі дозволити за 5 точку жінку мацнути(бо ж,бач,субординація),і підлеглих у власних потребах використати(лампочку в хаті закрутити і т.д і т.п)...Бо у нас менталітет такий,що жінка повинна з колискою в одній руці,з торбами в другій і з памперсами в зубах ледь не капці чоловіку подавати,як собака.І,до речі,шановний Zheny@,не "ціцьки",а груди,може,на ваш погляд,то й фемінізм(бо у вас все дещо гіперболізовано,як от подати руку при виході з автобуса....ха-ха...яка рука?? у нас в маршрутках чоловіки не завдають собі клопоту встати,коли стоїть жінка,навіть,коли жінка вагітна)а ви..фемінізм Не там копаєте

Типовий приклад феміністичного настрою! :lol:

ви займаєте керівну посаду і ви не Стерва? - Щиро співчуваю. Або ж боїтеся зізнатися, чи себе такої не вважаєте.

Про бидло - тема окрема. Такий вже у нас народ - Із грязі да в князі.

Я плачу зарплату, і я вирішую де працювати моїм підлеглим. Чи на моєму підприємстві, чи у мене на дачі. Не подобається - вільний. Або ж варіант - я пропоную, і додатково оплачую.

"Мацнути" за сідницю - ну, якщо немає що дома мацати - то це проблеми із пункту 2 (бидло). Або ж об'єкт мацання не проти і(чи) веде себе "належним чином".

Не знаю, в кого який менталітет. Я і дітей гляжу і по памперси ходжу і їх же і міняю, і їсти готую, і прибираю. (коли вдома).

Як ціцьки не називай - суть не міняється.

Я з дитинства навчений руку подавати. Хоч чоловікові привітатися, хоч жінці виходячи із транспорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Типовий приклад стереотипного мислення..На жаль,валим все на менталітет та народ,а потім будете розповідати про правильне виховання дітей?? І я не переходила на особистості,я не збиралася проводити короткий екскурс в своє особисте життя,що і як у вашій родині мене мало цікавить,я пишу те,що бачу..Перш ніж звинувачувати когось у феміністичних настроях,роздивіться навколо,у нас не той рівень розвитку суспільства,щоб балакати про високі матерії,то не вартує нічого,пуста балаканина..Ви ,як я подивлюся,з претензією на інтелігентність? отож повинні знати яка різниця між розмовною та літературною мовою.Про ваші "так звані" аргументи,типу-я плачу,де скажу,там і буде працювати,то існує така річ,як трудове законодавство,де чітко усе зазначено,існують такі нормативні документи,як трудові угоди(колективні,чи індивідуальні),не знаю,на яких засадах грунтується ваша підприємницька діяльність.Про об"єкт мацання,то як би він(об"єкт) себе не вів,НІХТО не має права порушувати її особистий простір(тим більше фізичний контакт),то у гвалтівників теж така відмазка,вона мене спровокувала..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Ви ,як я подивлюся,з претензією на інтелігентність?

ні - я хам.

Ми дивимося на проблему із двох різних сторін - так і повинно бути.

Я, для прикладу, був керівником, і підлеглим. І знаю як керувати і як це коли тобою керують.

.Про ваші "так звані" аргументи,типу-я плачу,де скажу,там і буде працювати,то існує така річ,як трудове законодавство,де чітко усе зазначено,існують такі нормативні документи,як трудові угоди(колективні,чи індивідуальні),не знаю,на яких засадах грунтується ваша підприємницька діяльність.

при умові, що людина згідна на трудовий договір і всі чесні відрахування у всі фонди. Зачасту, людина обирає 1500 грн у конверті, аніж 1000 чистими на руки враховуючи усі видатки і податки. Така діяльність - у всіх. Легше всім. І підприємцю немає зайвого геморою, і працівнику - більше грошей. І електрику - один фіг де крутити дроти - чи на роботі, чи у мене на дачі, Однаково отримає ЗП.

.Про об"єкт мацання,то як би він(об"єкт) себе не вів,НІХТО не має права порушувати її особистий простір(тим більше фізичний контакт),то у гвалтівників теж така відмазка,вона мене спровокувала..

Це не кожен знає, про інтимну зону. І втручання у неї. Зачасту, дівчатка заради утриматися на роботі, та отримати прибавку до ЗП - самі провокують "мацання". І замість того, щоб дотримуватися ділового стилю чи дрес-коду, приходять у надвідвертих спідничках та блузках. Спонукаючи свого керівника до протиправних (аморальних) дій. (Не всі, за всіх не розписуюся).

Жінки, із своїм бажанням самоствердитися і не відставати від чоловіків, починають робити те, що їм робити не слід. Вони починають забувати про те - що вони жінки.

Я вітаю жіночі бажання бути успішною і т.д. Є одиниці успішних жінок (Великих жінок - Тетчер. Княгиня Ольга. тигрЮля Тимошенко). На їхню цілеспрямованість варто рівнятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертаючись до теми-так,жінка повинна бути жінкою.проте,як правило,життєві обставини складаються так,що ціла купа жіночних рис та ознак втрачаються нами під впливом незалежних від нас факторів.І справа не в тому,що ми того хочемо..Подивіться на наше сьогодення,середньостатистична жінка-чоловік випиває,грошей не вистачає,діти,робота,кухня,очікування з/п,отримує з/п-не знає які дірки заліпити...Це не лірика,це будні і вони далекі від таких красивих і розумних слів як фемінізм та гендерна рівність..Добре дивитися голівудські стрічки і мріяти так само, задерши ноги,засмагати на яхті та пити коктейлі)))Та більшість наших жіночок "мали на увазі" ту самореалізацію,вони настільки втомлені,що бажають лише одного-просто відпочити......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...