Перейти до змісту

Гіпер.NET від UMC


Рекомендовані повідомлення

Украинский оператор мобильной связи UMC предлагает удобный мобильный доступ к Интернету, который стоит всего 5 грн. с НДС в сутки для пользователей услуги "Гипер.NET"!

Главное преимущество новой услуги это её стоимость –5 грн. в сутки независимо от объема переданных/полученных данных и времени пользования.

Чтобы начать пользоваться услугой "Гипер.NET", пользователю необходимо:

  • иметь мобильный терминал с поддержкой технологии GPRS и/или EDGE, подключенный к персональному компьютеру (ПК) или карманному ПК. При этом некоторые новые модели терминалов (смартфоны) позволяют иметь доступ к ресурсам Интернета и работать с электронной почтой без подключения к ПК или карманному ПК;
  • активировать услугу "Гипер.NET" для Вашего мобильного номера.
  • Контрактные абоненты могут активировать услугу, позвонив по номеру 111 (с мобильного UMC бесплатно в Украине, круглосуточно) или в любом магазине UMC. Абонентам SIM-SIM и JEANS достаточно отправить бесплатный SMS на номер 1040007 или USSD-запрос: набрать на своем телефоне *109*217# и нажать кнопку вызова.
  • создать в устройстве доступа или смартфоне новое Dial-Up-соединение с параметрами удаленного доступа к сети ("Удаленный доступ к сети", Dial-up Networking);
  • настроить соответствующее программное обеспечение (Web-браузер, почтовый клиент и т.д.).

С счета абонента будет удержано 5 грн. с НДС только в случае использования услуги на протяжении календарных суток. Активация услуги бесплатна.

взято з стрічки новин сайту www.mobile-review.com

Відповідної інформації на сайті UMC я поки не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на практике ктото проверял скорость?

в ГПРС скорость, обычно, никакая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А УМЗшного ЕДЖА в Луцьку немає. В містах, де УМЗ встановив підтримку ЕДЖ, на телефоні висвітлює слово ЕДЖ поряд з назвою оператора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если у кого-то в телефоне нет EDGE, то нечего его ловить ;) я обратил внимание что EDGE у UMC присутствует еще в августе, после покупки телефона с его поддержкой, работает довольно шустро, так что завтра обязательно испытаю сабжевую услугу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація з оф. сайту УМЗ:

Сьогодні послуги на базі технології EDGE надаються в Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Кіровограді, Львові, Луганську, Полтаві, Одесі, Миколаєві, Херсоні та Сімферополі.

Про наявність EDGE-покриття Ви зможете довідатися з допомогою послуги Cell Broadcast (канал 050). Коли Ви будете перебувати в зоні EDGE-покриття, на екрані телефону – поруч із кодом області – буде відображено напис EDGE.

У мене телефон підтримує EDGE, але в Луцьку його немає. Навіть на моєму старому телефоні, який EDGE не підтримував, відображалось слово "EDGE", коли я перебував у Львові чи Києві.
завтра обязательно испытаю сабжевую услугу

Обовязково відпишись про швидкість прийому/передачі. Так як ЕДЖ вмикається автоматично (замість ГПРС), можна буде розпізнати тільки за швидкістю зєднання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер я уявляю як будуть кидати на 5 грн СМСки які по приході зразу врубають ЖПРС.

Думаю більшість знає про що я, коли приходить якийсь смс - дивишся, а твій телефон уже треба відключати від жпрса.

Хоча для тих хто буде регулярно користуватись інтернетом не грає ролі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так поняв, що якщо логінитись на анлім о 23 годині, то сидіти можна буде лише до 00, а це аж ціла година, що може бути нге вигідним. Вот з еджом було б круто. Кароч все що тра, то це телефон з його пітримкою, який буде юзатись тільки як модем і весь час качати. Тогди буде щастьйо (швидкість бцльша за діалап і анлімка заодно за 150 гривень в місяць :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно насколько быстро у них сдохнет канал с таким анлимом :) btw, на обычных абонентах это нововведение отразится не в лучшую сторону, imho, так как скорость рискует серьезно упасть.. разве что анлимитчиков задвинут на отдельный канал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, сьогодні на протязі дня кілька разів бачив EDGE в роботі на своєму Nokia E50 (оператор -- life). Що саме цікаве -- перехід від GPRS до EDGE і назад відбувається без переконекта. Схоже просто, що далеко не всі базові станції підтримують EDGE.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер я уявляю як будуть кидати на 5 грн СМСки які по приході зразу врубають ЖПРС.

Думаю більшість знає про що я, коли приходить якийсь смс - дивишся, а твій телефон уже треба відключати від жпрса.

Хоча для тих хто буде регулярно користуватись інтернетом не грає ролі.

Якщо я правильно зрозумів, у тебе увімкнено відправка/отримання СМС-повідомлень як пакетні дані, тобто через ГПРС. Необхідно відключити цю опцію і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я правильно зрозумів, у тебе увімкнено відправка/отримання СМС-повідомлень як пакетні дані, тобто через ГПРС.

я точно не впевнений, але думаю що ні, бо приходить куча СМСок звичайним способом, а десь з періодичністю раз на 1-2 місяці непонятно звідки прилазить якась лабуда, телефон сигналізує що впала СМСка а насправді на екрані повним ходом юзається ЖПРС і менюшка пропонує вибирати чи ні, тицяєш на відміну і тоді телефон показує заставку вирубання ЖПРС-послуги, як обично бувало після використання ВАПа чи ЖПРСа.

і головне що в мене труба не який сь там смартфон, я думаю що то або вже реклама мега навязчива на основі якихось там скриптів чи яви, чи хуже того якийсь аналог чирвяка який заставляє телефон лізти у вап...

шо хіба нікому такої байди ніколи не падало на телефон?

може хтось порадить якийсь фаєрвол для мобільного? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підозрюю що насправді тобі впала не СМСка, а ММСка, і телефон лізе через жопорез її загружати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично, я зараз сиджу в інеті через гіпер-інет... www.umc.ua/hyper А практично не знаю, того що на юмс мені сказали, що послуга тестується. Завтра дасться чути, коли з мене зніме не 5 гривень, а десь так 40... :D Якщо так буде - то я не в гіпернеті, а в жопі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо точка доступу в профайлі - hyper.net, а строка ініціалізації модема - AT+CGDCONT=1,"IP","hyper.net", то мають зняти 5! якшо по дефолту - umc.ua , то зніме по самі помідори! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо нормально! Зняло вчора десь 8 (бо щей не гіпер-нетом юзався), і сьогодні десь 5 з копійками схавало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto:

кстати вариант с профилями задуман очень правильно. есть возможность работать и через обычный edge/gprs и через гипернет. свобода выбора так сказать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да.. хорошо решили!

захтел посидеть пару часиков в нете - юзай Гипер.нет, а если почту принять, в аське парой слов кинуть - юзай дефолтный umc.net.gprs

за это респект ЮМСи! :blink:

ЗЫ хотя мне конечно по-барабану ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що, є "їжак" в ЮМС в Луцьку чи нема? В мене телефон не підтримує. До того інет від ЮМС був непоганий, хоча трішки дорогуватий. "Їжак" точно є не на всіх БС лайфа в нашому місті, але якість його далека від ідеальної. В Києві спостерігав по 050 каналу слово "EDGE" - факт. Сам оператор може активізувати на Вашому телефоні GPRS лише при прийомі ММС, за що Ви не платитимете зайвих грошей. Опція "СМС через GPRS" в наших операторів не працює, хоча її можна виставляти. Жодного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ,профили телефон исползует только под вапом

я тел 10 перепробовал и ни все без настроек

в режиме модема - эт ниНада

скажу честно - самый шустрый и безглючный модем

в моторах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно...

кто зайдет в нет без строки инициализации модема - от меня получит слаткую канфету :blink:

ЗЫ это типа в компе писать надо AT+CGblablabla,"hyper.net" или "www.umc.ua"

PPS правильно: без профайла нет инета! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...