Перейти до змісту

Кличко - Чемберс


TUBORG

Рекомендовані повідомлення

Мені здається,що на Володю чекає дуже важкий поєдинок.Хотілося б помилитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається,що на Володю чекає дуже важкий поєдинок.Хотілося б помилитись.

Як на мене, то Чемберс не той супротивник, від якого треба чекати великих проблем.

Хей, хоч і тріпло ще те, був би набагато небезпечнішим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чемберс швидкий. Хай як,але Кличку не варто недооцінювати свого противника. Колись Льюіс недооцінив Рахмана...

Болію за Кличка,переможе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки я дізнаюся про бій Кличків в останні години, і так завжди ;)

Ні, я також такий. А коли бій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю Кличко преможе... він навряд недооцінює свого суперника, тому підготується як слід та й наваляє тому нігеру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наконец то полноценный нокаут, а то технические уже надоели.

И Тиль Швайгер с украинским флажком порадывал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чемберс в куток вже залітав без свідомості, ще й + правий аперкот вже майже на підлозі. Володя — просто красавчік!

А тренер Едді просто заманав за весь бій: “Воц ап, мен? Гет ап енд файт. Мув йо хед! Едді! Едді! Ворк! Ворк!”. Замучив блін :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дууже неприємний суперник! Але тим і цікаво! Та і фінал прямо як у кіно - на останніх секундах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володя молодець (хоча мені за нього більш стрьомно, ніж за Віталія). Радує, що Володя став застосовувати маленькі хітрощі - вісне на супернику (той його тягає і втрачає силу), грамотно іде в клінч (вибираючи для цього потрібний момент). Але мало робить ударів по корпусу, практично весь час націлений на голову. З Л'юїсом таке б не пройшло.

Загалом бій порадував і суперник досить сильний. Чемберс доволі непростий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не розумію, що то за непростий суперник: підняв руки в глухий захист і свалює від атак в сторону, кожен боксер хто буде так робити буде непростий для людини вмотивованої перемогти нокаутом а не по очках. Непростий суперник - це той хто тебе хоче завалити а не відбігати дванадцять раундів а потім кричати який я крутий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не встиг подивитися ....... :huh: Можливо хтось записав трансляцію. Викладіть на фтп пліз. з мене +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бій був супер, і нокаут за 10 секунд до завершення, неочікувано так, я думав буде по балам... Молодець Володя. Якраз випили все пиво, а то боялись шо в перших раундах доб'є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...