Перейти до змісту

Forum Upgrade 2


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Потрібно. Якраз збираються гроші на мод з галереєю.

тут реквізити.

Еще нужно: 0 USD. (t0rik)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik дуже радий за пристальну увагу.

По-перше, той нік належить іншій людині.

По-друге, для всіх комерційних модераторів доступ в ті гілки закритий. При чому, вже давно.

Перевіряй інформацію, перш ніж звинувачувати.

Еще нужно: 0 USD. (t0rik)

Це на загальну ліцензію. Я писав про мод "Галерея".

Станом на вчора необхідної суми ще не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Майбутні власники ресурсу думаю самі мають гроші на підтримку форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майбутні власники ресурсу думаю самі мають гроші на підтримку форуму.

Тоді до чого напис "Деньги: 0 грн."? Він ж добавлений не заради прикраси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно. Якраз збираються гроші на мод з галереєю.

тут реквізити

Уже заходив до Торіка:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно. Якраз збираються гроші на мод з галереєю.

тут реквізити

Уже заходив до Торіка:)

дык, этих денег уж давно нету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі якось дивно виходить.

"Меценати" допомогли форуму купити ліцензійну версію і раптом форум міняє власника.

З'являється напис який наштовхує на неприємні роздуми. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если не не изменяет мой склероз эти "деньги что сверху" это сколько на счету у отдельного пользователя

если на счету что то "будет" - то можно будет их тратить на "платные подписки"

НЕ паникуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если не не изменяет мой склероз эти "деньги что сверху" это сколько на счету у отдельного пользователя

если на счету что то "будет" - то можно будет их тратить на "платные подписки"

НЕ паникуйте

Yarchik зря бы не говорил:

А що значить біля логіна напис
Деньги: 0 грн.
? :)

Форум скоро може змінити власника, і стати платним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форум скоро може змінити власника, і стати платним... - тупиковая ветвь развития.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь нікого не дивують платні смайлики, подарунки, статус "невидимки" на Однокласниках, але всі раптом не розуміють, для чого можуть знадобитись гроші на борді... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь нікого не дивують платні смайлики, подарунки, статус "невидимки" на Однокласниках, але всі раптом не розуміють, для чого можуть знадобитись гроші на борді... :)

Однокласники - це одне.

Борда, я думаю, маю дещо інший статус ;)

Я в однокласники не заходив би (якби був там зареганий), для того щоб подивитись останні новини з життя міста,куплю-продам.Тут інше. ІМХО звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так за "подивитись останні новини з життя міста" може і не будуть гроші братись, а от за ексклюзивні смайли, за анімовані аватари, за підписи в повідомленнях, за можливість відправки анонімних ПМ, за можливість правити власні пости в будь-який момент -- чому б і ні, це ж вже "навороти", а не "базова комплектація" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу унікальний колір нікнейма! Скільки? Чим купляти - опишіть процедуру!

Чи традиційно носити kmd у тумбочку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неплатив не за один сайт. Но за боард якшо потребуєься то зрадістю, за достойний форум можна і заплатити 50 чи 100грн то не є великі такі гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, потрібно почекати, поки це все запрацює, тоді нас всіх поставлять до відома -- як, куди і скільки.

Судячи з посту 255, напевно все вирішують майбутні нові власники ресурсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, потрібно почекати, поки це все запрацює, тоді нас всіх поставлять до відома -- як, куди і скільки.

Все буде набагато швидше, зовсім скоро. Залишилися формальності. Теперішня адміністрація буде трошки довше - поки не відладять нову версію форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь нікого не дивують платні смайлики, подарунки, статус "невидимки" на Однокласниках, але всі раптом не розуміють, для чого можуть знадобитись гроші на борді... :)

Мабуть варто було б порівняти к-ть користувачів борди та однокласників, з неодмінним аналізом адекватності їх позиціювання.

Переважній більшості користувачів ресурсу board.lutsk.ua, які є свідомими дорослими людьми, не потрібні "платні смайліки" та "круті статуси". Їх цікавить спілкування та можливість отримати інформацію. На даний момент найкращий луцький ресурс для цього - це борда. Звичайно в першу чергу це досягнення адміністрації. Саме адміністрації вирішувати як далі розвивати ресурс і аналізувати, якими будуть наслідки нововведень. Якщо зараз створюються платні розділи, вішається платна реклама і громада помагає ресурсу, то поява напису "Деньги: 0 грн." дещо бентежить. У випадку відтоку користувачів виділених пунктів або ж не буде або ж вони втратять свою актуальність, а відповідно з часом зникнуть.

ОБС каже, що Однокласнікі вже не рулять. ВКонтакте - куль.

Не погано було б почути коментарі адміністрації про плани розвитку ресурсу - це заспокоїло б самих вразливих, власне наприклад мене :)

Ну так за "подивитись останні новини з життя міста" може і не будуть гроші братись, а от за ексклюзивні смайли, за анімовані аватари, за підписи в повідомленнях, за можливість відправки анонімних ПМ, за можливість правити власні пости в будь-який момент -- чому б і ні, це ж вже "навороти", а не "базова комплектація" :)

Пам'ятаю як заради зменшення трафіку, який спалюють юзери, усіх заставили порізати аватари. Поправити власні пости в будь-який час взагалі зведе на нівець конструктив дискусії. Приватне хамство в ПМ - но комент (а для чого інакше приховувати свій нік?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Не погано було б почути коментарі адміністрації про плани розвитку ресурсу - це заспокоїло б самих вразливих, власне наприклад мене :)

Борда окрім своєї головної функції буде інструментом бізнесу. Як прямим (заробіток на окремих функціях), так і побічним (заробіток від реклами і т.п.). Збережеться безкоштовний доступ - але лише для одного скіну, наповненого рекламою. За інші скіни треба буде платити - там і реклами менше буде. Ну і багато чого ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи я сам не зовсім зрозумів про гроші і нових власників. Схоже, на фоні купівлі офіційного двіжка знайшлись і покупці на борду?

так, кількість користувачів борди значно менша, ніж на однокласниках. Ну що ж поробиш, доведеться власникам борди їздити на якихось Шевроле Авео, а не на Феррарі :)

Я так думаю що з нами полюбе радитись ніхто не буде, зроблять як вважатимуть за потрібне :(

Якщо "верхи" вважають, що борда може приносити прибутки, то вони обов'язково спробують це втілити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...