Перейти до змісту

Forum Upgrade 2


t0rik

Рекомендовані повідомлення

заберіть плз зверху панель... :lopata:

"Модерирование: 0 активные жалобы"

Чим вона заважає? Інша справа, не зрозуміле її призначення. Як і хто кому і що "Допомог" :)

post-3410-1269543548,61_thumb.jpg

post-3410-1269543548,61_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя логіка підказує що це фішка для модераторів...

report.png

клац сюди, відправляєш скаргу і модери реагують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субєктивно форум став повільніше завантажувати сторінки навіть без фото та графіки (крім lo-fi, яким просто не користуюсь) без інших змін з мого боку, що могли б вплинути на швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Будем тюнить.

Пока собираю статистику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна зробити, щоб прикріпленні зображення відкривались в новому вікні як раніше?

підтримую, так як зараз гарно, але дуже незручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна зробити, щоб прикріпленні зображення відкривались в новому вікні як раніше?

підтримую, так як зараз гарно, але дуже незручно

аха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця фігня часто глючить і не завантажується, що дуже заважає.

Хороша позиція адміністрації. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок зображень, якщо зробити закриття просто по кліку на зображення, думаю, всі питання відпадуть(звичайно, якщо це можливо). Або зробити так, щоб зображення грузилось в обмеженому розширенні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розділ "Луцька тусовка / Lutsk Internet community" - підрозділ "Пошук/замовлення". Пропоную видалити підрозділ, так як є тематичні розділи форума в яких є підрозділи пошуку, або ж відредагувати опис вищезгаданого підрозділу (В даному форумі постяться замовлення/пошук музики,програм, фільмів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне нравится клубничный джем.

Можна кнопку "ответить" сделать красной с черными точечками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть що це значить?

183d4c39.jpg

Де взялась ця цензура?

Когда оценку ставишь, можно прокоментировать её. Наверное это видишь только ты, бо я вижу только +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда оценку ставишь, можно прокоментировать её. Наверное это видишь только ты, бо я вижу только +1

Спасибо, понял. Просто поменялась система репутации и я думал что ставится просто плюсик, без автора и коментариев, ну точно не так как было раньше... и я уже подумал что у меня или на борде глюки ... или с темой что то сделали...

2 Di: Я тебя или кого то обидел или зацепил? Или уже спрашивать нельзя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання: чи можна зробити так, щоб у вікні редагування повідомлень Ctrl+End переводило курсор в кінець поста, ну а Ctrl+Home - на початок?

І ще помітив, що коли часом заходиш в раніше прочитані багатосторінкові теми, то замість того, щоб завантажити сторінку, на якій знаходяться нові, ще непрочитані повідомлення - форум відкриває першу сторінку теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому як клацаєш на головній сторінці по темі... то перекидає не на останні пости, а на першу сторінку ?( :(

PS вже норм, я хз :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

у меня сегодня хоть и ДР, но кнопко бан вполне работает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу, що пишу? Чому???Це скрін, того що видно на екрані!

Все зрозуміло - мій Maxthon 2.5.11, як браузер, не хоче співпрацювати з новою версією форума. На Файрфоксі все впорядку з написанням повідомлень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...