Перейти до змісту

Шенгенська віза


SvitlikOM

Рекомендовані повідомлення

Хто про що, а я знову за порадою. Ситуація така, вчора повернулися з Польщі колеги по роботі. Люди, які їздили вже не перший раз, ніяких проблем з цим ніколи не мали, завжди переїжджали кордон через "зелений" коридор. А цього разу простояли в загальній черзі більше чотирьох годин. Кажуть, ставлення жахливе і з нашого і, особливо, з польського боку. Зараз поляки вимагають мати при собі оригінал запрошення, а польські прикордонники мати лист підтвердження від організації, яка запрошує. Хтось щось чув про це? Тепер, власне, сама проблемка. Робоча поїздка у мене запланована аж на травень. Відповідно і усі документи (запрошення) готувались на травень. Але віза уже відкрита і можливість поїхати є. Чи зможу з'їздити без запрошення, якщо в візі стоїть ціль поїздки ("05" - віза з метою ведення культурної діяльності та участь в міжнародних конференціях)? Чи не виникне потім проблем з робочою поїздкою?

Учитывая тип твоей визы. имеют полное право требовать от тебя документов подтверждающих ведення культурної діяльності та участь в міжнародних конференціях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher, Masik яка буде причина повернення? Навіть керівник зміни не має права оскаржити видану візу. Це документ вищої інстанції. Якщо, звичайно, перетинаючи кордон людина не порушила митні правила. Шо ви людину лякаєте в пусту. Якщо вони вимагають документів значить хочуть балабас, польські митники недалеко від наших втікли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher, Masik яка буде причина повернення? Навіть керівник зміни не має права оскаржити видану візу. Це документ вищої інстанції. Якщо, звичайно, перетинаючи кордон людина не порушила митні правила. Шо ви людину лякаєте в пусту. Якщо вони вимагають документів значить хочуть балабас, польські митники недалеко від наших втікли.

Поляки хабарів не беруть, тим більше їхні прикордонники які перевіряють паспорти (принаймні з цим не зустрівся), митникам паспорт не потрібен, вони його вимагають коли когось зловлять з "контрабасом". Перевірка запрошень та ін. це звичайна перевірка документів і на мою думку це все правильно. Це обмежує вїзд наших громадян, які їдуть до Польщі займатись далеко не самим легальним бізнесом. Додаткові документи вимагаються не тільки в поляків, така практика присутня і в інших країнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віза в паспорті, це ще не означає що вас 100% пустять у країну, на кордоні можуть і розвернути, причин можуть найти мУльйон :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спорити не буду. Бо у нас дві різні позиції.

Щодо хабарів то ти помиляєшся, в приват можу написати хто і за що бере, якщо цікавить. Щодо перевірки документів. Основна стадія контролю, перевірка документів і тепе здійснюється в консульстві. Вони приймають рішення. А митники, виходить, контролюють рішення консула? Абсурд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже не один паспорт зїздив, і не раз бачив як прикордоники вертали людей. Наприклад в англійському посольстві так і говорять, те що ви отримали візу не дає вам сто процентної гарантії що ви перетнете кордон обєднаного королівства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio давай не будемо мірятись паспортами та рівняти перетин кордону Великобританії (одна з найсуворіших країн) і Польщі. Адже чоловік писав саме про цю країну. Повторюю якщо суб'єкт який перетинає кордон не схожий на гастарбайтера, тіпочка з сємками який обмотався блоками цигарок, або на іншого підозрілого елемента то він спокійно переїде кордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польща між іншим Євросоюз, тому і повводили візи ітд. До 2004 року всі їздили без проблем за наявності прожиткового мінімуму в парусот долларів. Більше 10 років тому як їхав у Німеччину процедура перетину німецького кордону виглядала подібно як зараз польського. То чому тепер дивуватись...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio давай не будемо мірятись паспортами та рівняти перетин кордону Великобританії (одна з найсуворіших країн) і Польщі. Адже чоловік писав саме про цю країну. Повторюю якщо суб'єкт який перетинає кордон не схожий на гастарбайтера, тіпочка з сємками який обмотався блоками цигарок, або на іншого підозрілого елемента то він спокійно переїде кордон.

Пересекая кордон, не раз меня шмонали тллько за то, что не верят в то, что я совсем ничего не везу (сигареты, алкоголь)! Вожу с собой копию контракта с поляками, раз 3 приходилось показывать, после чего чемненько извинялись, улыбались и желали счастливого пути!

searcher, Masik яка буде причина повернення? Навіть керівник зміни не має права оскаржити видану візу. Це документ вищої інстанції. Якщо, звичайно, перетинаючи кордон людина не порушила митні правила. Шо ви людину лякаєте в пусту. Якщо вони вимагають документів значить хочуть балабас, польські митники недалеко від наших втікли.

Поляки хабарів не беруть, тим більше їхні прикордонники які перевіряють паспорти (принаймні з цим не зустрівся), митникам паспорт не потрібен, вони його вимагають коли когось зловлять з "контрабасом". Перевірка запрошень та ін. це звичайна перевірка документів і на мою думку це все правильно. Це обмежує вїзд наших громадян, які їдуть до Польщі займатись далеко не самим легальним бізнесом. Додаткові документи вимагаються не тільки в поляків, така практика присутня і в інших країнах.

Не смеши, все наши контрабасисты кладут от 50 до ....... злотых в бардачок до прохождения таможенного осмотра (пограничникам пофиг, они только на предмет нелегалов смотрят), сумма зависит от того, что везёшь и сколько! Видел своими глазами! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто про що, а я знову за порадою. Ситуація така, вчора повернулися з Польщі колеги по роботі. Люди, які їздили вже не перший раз, ніяких проблем з цим ніколи не мали, завжди переїжджали кордон через "зелений" коридор. А цього разу простояли в загальній черзі більше чотирьох годин. Кажуть, ставлення жахливе і з нашого і, особливо, з польського боку. Зараз поляки вимагають мати при собі оригінал запрошення, а польські прикордонники мати лист підтвердження від організації, яка запрошує. Хтось щось чув про це? Тепер, власне, сама проблемка. Робоча поїздка у мене запланована аж на травень. Відповідно і усі документи (запрошення) готувались на травень. Але віза уже відкрита і можливість поїхати є. Чи зможу з'їздити без запрошення, якщо в візі стоїть ціль поїздки ("05" - віза з метою ведення культурної діяльності та участь в міжнародних конференціях)? Чи не виникне потім проблем з робочою поїздкою?

"Зелёный" отличается от "красного" тем, что по "красному" идут машины с товаром, который попадает под декларирование и растаможку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Подскажете сайт польского консульства в Луцке? Где-то был записан, потерялся <_<

И еще одно, у меня была открыта шенгенка на 15 дней единоразового въезда, сейчас собираюсь делать снова визу, тоже по приглашению (цель - "відвідини"). Мне откроют такую же одноразовую визу на 15 дней, или какая вторая шенгенка должна быть у меня?

И правда ли, что уже занимать очередь в консульстве на подачу документов можно через ихний сайт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подскажете сайт польского консульства в Луцке? Где-то был записан, потерялся <_<

И еще одно, у меня была открыта шенгенка на 15 дней единоразового въезда, сейчас собираюсь делать снова визу, тоже по приглашению (цель - "відвідини"). Мне откроют такую же одноразовую визу на 15 дней, или какая вторая шенгенка должна быть у меня?

И правда ли, что уже занимать очередь в консульстве на подачу документов можно через ихний сайт?

http://www.luckkg.polemb.net/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив недавно у Польшу, так поляки вивели нас з черги і годину пудрили мозги і чуть-чуть не анулювали візу... не повірили шо запрошення є справжнім, вимагали ше і інші папери (те шо в консульстві уже все перевірено і дано візу консулом їх не дуже колише)... через годину і таможеннік нарешті перезвонили по номеру на контракті до поляка який давав запрошення шоб підтвердив запрошення, і тільки тоді пропустили... і то, задавав дуже хитрі питаннячка...

В общім, дєла оказується такі... в Луцьку є куча контор які пропонують за матеріальну допомогу допомогти відкрити шенгенську візу, тобто самі займаються усіма паперами, достають запрошення... так вот, Поляки на таможні уже розкусили шо велика частка таких запрошень - липові! Особливо для тих, кому в таких фірмах, шоб відкрити Шенгенську візу, пропонують спрочатку просто відкрити одноразову Польску візу по запрошенню і разок перетнути кордон, а потім після цього як у вашому паспорті уже є польска віза і хоча би один штампик перетину польского кордону, уже набагато легше відкрити Шенгенську візу... Так шо, думаю, перед тим як звертатись до таких фірм, спочатку стоїть пошукати і попитатись у тих хто уже відкривав собі таку візу у цій конторі і таким макаром уже їздив до польші чі шенгена... тобто, воно того коштує, шоб спочатку взнати від людей які уже користувалися їхніми послугами, на скільки "нормальні" контракти і запрошення дає ця чі інша конторка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В общім, дєла оказується такі... в Луцьку є куча контор які пропонують за матеріальну допомогу допомогти відкрити шенгенську візу, тобто самі займаються усіма паперами, достають запрошення... так вот, Поляки на таможні уже розкусили шо велика частка таких запрошень - липові! Особливо для тих, кому в таких фірмах, шоб відкрити Шенгенську візу, пропонують спрочатку просто відкрити одноразову Польску візу по запрошенню і разок перетнути кордон, а потім після цього як у вашому паспорті уже є польска віза і хоча би один штампик перетину польского кордону, уже набагато легше відкрити Шенгенську візу... Так шо, думаю, перед тим як звертатись до таких фірм, спочатку стоїть пошукати і попитатись у тих хто уже відкривав собі таку візу у цій конторі і таким макаром уже їздив до польші чі шенгена... тобто, воно того коштує, шоб спочатку взнати від людей які уже користувалися їхніми послугами, на скільки "нормальні" контракти і запрошення дає ця чі інша конторка...

ПІДКАЖІТЬ плз

Хочу їхати в Італію (просто до подружки в гості на кілька днів)

Паспорт роблю вперше. Цікавить: чи можуть мені зразу зробити першу ж візу через Польщу на Італію, чи треба робити італійську візу?

Хто може допомогти у виготовленні візи?(в приват)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду пробовать через недельку-вторую открывать шенгенку по приглашению из Польши. Интересно, откроют ли :rolleyes:

В прошлом году проблем не было с этим.

Кстати, как лучше занимать очередь в консульство, по интернету или по старинке? Как лучше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго вечора!!

От сижу перечитую ваші повідомлення - і саму мене цікавить - в мене стоїть віза Шенген польська (раніше була шенгенка німецька і пару польських віз), з метою поїздки 04, запрошення маю тільки копію, оскільки воно було виписане на 5х осіб, тому всім видали копію. Планую поїхати - але на даний час саме не по справам, а так - погуляти. Підкажіть будь ласка, що саме може цікавить прикордонників по запрошенню, які пиатння можуть задавати??

буду вдячна за Ваші відповіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Доброго вечора, мені здається, будуть вимагати оригінал запрошення і всі інші супровідні документи з вашої фірми... копія навряд пройде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора, мені здається, будуть вимагати оригінал запрошення і всі інші супровідні документи з вашої фірми... копія навряд пройде.

По- моему тот кому вы только что помогли советом, уже три раза сьездил и вернулся назад, с момента написания своего сообщения. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зроблю шенгенські візи на півроку і на рік. робиться віза близько тижня без присутності отримувача.особа ,яка бажає зробити візу надає закордонний паспорт і буквально 3 фотокартки 3*4, по бажанню водійські права. гроші сплачуються після того коли віза отримана! за додатковою інформацією писати в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба в таких процесах не треба писати доручення?

(моєму працедавцю видати не хотіли без моєї присутності, а тут все зробити від 2 особи.....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від Вас більше нічого не потребується крім зазначених документів. все інше мої проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є деякі зміни в нумерації цілей видання

http://www.vcg.com.u...alnikh-viz.html

В мене попередня віза D 24, а діюча D 23. Мабуть Ваша інформація застаріла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...