Перейти до змісту

Шенгенська віза


SvitlikOM

Рекомендовані повідомлення

В кожного посольства своє маркування віз. В Словацькому наприклад: A, B, C, D.

На що документи подавав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, В, С, В - це тип візи. А мене цікавить "ціль видачі" ( є там такий пунктик в самому кінці). Візу відкривала не я, а відкрили її мені на роботі. Тип візи "С", мультивіза. Тепер мене цікавить, чи зможу я скористатись візою для не робочої поїздки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можешь.

нтолько виза имеет 2 срока.

1. общий срок действия.

2. количество дней, которые можешь провести за границей.

в этих рамках - катайся на здоровье

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, В, С, В - це тип візи. А мене цікавить "ціль видачі" ( є там такий пунктик в самому кінці). Візу відкривала не я, а відкрили її мені на роботі. Тип візи "С", мультивіза. Тепер мене цікавить, чи зможу я скористатись візою для не робочої поїздки.
Зможеш. Кому яке діло на кордоні куди ти їдеш. Питання в обмеженні візи. Знаю поляки видають 2 типа візи: тільки на польщу і на весь шенген. Можливо втому консульстві де відкривалася віза також є такі обмеження. Ну і звичайно коридор самої візи описаний Шурою.

Ну і звичайшо що в шенген можна в'їжджати з тої країни яка видала дану візу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і звичайшо що в шенген можна в'їжджати з тої країни яка видала дану візу.

это для первого въезда. иначе данное посольство может больше шенгена не дать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорити не буду.

Знаю тільки що наші працівники як їздять в шенген то завжди їздять через ту країну яка видала візу, хоча можна було б вїхати туди куди треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо віза видавалась через консульство Польщі, чи зможу я поїхати, скажімо, до Чехії (через Польщу). Як по візі дізнатись чи вона лише для Польщі, чи поширюється на інші країни Шенгенської зони? Чи має значення на чому перетинати кордон (автомобіль, автобус) і де перетинати (Устилуг, Ягодин)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как и где пересекать границу - нет разницы. хоть в аэропорту.

а вот по поводу куда ты можешь ехать - лучше позвони в консульство.

http://www.offer.org.ua/news/20082515107.html

про 05 ничего не сказано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо віза видавалась через консульство Польщі, чи зможу я поїхати, скажімо, до Чехії (через Польщу). Як по візі дізнатись чи вона лише для Польщі, чи поширюється на інші країни Шенгенської зони? Чи має значення на чому перетинати кордон (автомобіль, автобус) і де перетинати (Устилуг, Ягодин)?
это для первого въезда. иначе данное посольство может больше шенгена не дать.

А на чому особливого значення не має. Я, наприклад, коли відкривав шенген то подавав документи на машину, а перетинав пішим ходом, головне щоб піший перехід був на кордоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

польська національна віза та шенгенська мають різний зовнішній вигляд, тому переплутати їх неможливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На визах пишется, какая это виза у нас Panstwa Schengen (в самой верхней строчке). У нас cel wydania - 04 (экономическая деятельность)., 05 - не встречал.

польська національна віза та шенгенська мають різний зовнішній вигляд, тому переплутати їх неможливо

Визуально разницы в них нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, В, С, В - це тип візи. А мене цікавить "ціль видачі" ( є там такий пунктик в самому кінці). Візу відкривала не я, а відкрили її мені на роботі. Тип візи "С", мультивіза. Тепер мене цікавить, чи зможу я скористатись візою для не робочої поїздки.

http://www.dipinfo.ru/gk/poland/visapoland

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C - Краткосрочные визы на временное пребывание

Выдаются максимум на 3 месяца пребывания на протяжении 6 месяцев, для граждан Украины сроком до 5 лет.

С/01 - туристическая

С/02 - посещения

С/03 - участие в спортивных мероприятиях

С/04 –хозяйственная деятельность

С/05 - культурная деятельность или участие в конференциях

С/06 - служебные поездки представителей государственных органов или международных организаций

С/07 - участие в процессе предоставления убежища

С/08 - работа

С/09 - наука, обучение, тренинги, за исключением работы

С/10 – временное убежище

С/11 - причины, о которых идет речь в ст. 33 Закона об иностранцах

С/12 - пребывание несовершеннолетнего лица, о котором идет речь в ст. 34 Закона об иностранцах

С/14 - другая цель, не указанная выше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 типа візи: тільки на польщу

зараз імхо дуже рідко їх видають

Визуально разницы в них нет

абсолютно вірно, бачив 2 так що можу стверджувати на 100%

різниця тільки в написі ШЕНГЕН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 типа візи: тільки на польщу

зараз імхо дуже рідко їх видають

Визуально разницы в них нет

абсолютно вірно, бачив 2 так що можу стверджувати на 100%

різниця тільки в написі ШЕНГЕН

:D а у меня обе в паспорте есть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

польська національна віза та шенгенська мають різний зовнішній вигляд, тому переплутати їх неможливо

Визуально разницы в них нет

забираю слова назад, просто мав колись німецький шенген, з польськими візами там мало спільного, тому вирішив що так воно і лишилось

мета поїздки зазначена у візах:

1) "01" - туристична віза

2) "02" - гостьова віза

3) "03" - віза для участі у спортивних заходах

4) "04" - віза з метою ведення господарської діяльності

5) "05" - віза з метою ведення культурної діяльності та участь в міжнародних конференціях

6) "06" - віза видана для виконання службових завдань для представників органів іноземних держав, а також міжнародної організації

7) "07" - віза з метою виконання робіт залежних від пір року

8) "08" - робоча віза

9) "09" - навчальна віза для здобуття вищої освіти 1, 2, 3-го ступенів

10) "10" - наукова віза

11) "11" - віза з метою користання з часової охорони

12) "16" - віза з метою участі у справі про надання статусу біженця

13) "18" - віза для найближчих членів родин репатріантів

14) "19" - віза з метою реалізації дозволу на тимчасове або постійне проживання

15) "20" - віза для осіб котрі мають карту поляка

16) "21" - репатріаційна віза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радий за тебе , а якщо в мене жодної немає я лузер? :)

В моих постах есть хотя бы намёк на это?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто про що, а я знову за порадою. Ситуація така, вчора повернулися з Польщі колеги по роботі. Люди, які їздили вже не перший раз, ніяких проблем з цим ніколи не мали, завжди переїжджали кордон через "зелений" коридор. А цього разу простояли в загальній черзі більше чотирьох годин. Кажуть, ставлення жахливе і з нашого і, особливо, з польського боку. Зараз поляки вимагають мати при собі оригінал запрошення, а польські прикордонники мати лист підтвердження від організації, яка запрошує. Хтось щось чув про це? Тепер, власне, сама проблемка. Робоча поїздка у мене запланована аж на травень. Відповідно і усі документи (запрошення) готувались на травень. Але віза уже відкрита і можливість поїхати є. Чи зможу з'їздити без запрошення, якщо в візі стоїть ціль поїздки ("05" - віза з метою ведення культурної діяльності та участь в міжнародних конференціях)? Чи не виникне потім проблем з робочою поїздкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SvitlikOM хтось тобі нарозказував жахів.

Ставлення жахливе бо наші туди караванами возять контрабасік. Тепер по суті питання, якщо у тебе шенгенка мультівіза (не разова) то сідай і спокійно їдь. Ніхто, ні митники ні погранци, не мають права тебе вернути. Факт наявності візи означає що ти пройшов всі процедури, всі твої документи перевірені і ти можеш перетинати кордон. У тебе є дозвіл і вони зобов'язані тебе пропустити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня польская виза открыта до июня месяца и я могу находится на территории Польши 50 дней, чем можно заняться чтобы виза не пропадала, если путешествовать то одному скучно будет, да и дорогое это занятие - может как-то подзаработать можно... =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 SvitlikOM

при перетині польського кордону раджу мати запрошення та усі документи до нього, те що у вас стоїть віза у паспорті не означає що вас пропустять, був неодноразово свідком того, коли людей вертали на Україну при відсутності згаданих документів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...