Перейти до змісту

Розвиваючі книги.


dzyoba

Рекомендовані повідомлення

І той, хто хотів заробити, не шукав собі книг "Как заработать миллиард ничего не делая". А працював.Крутився. Старався. Помилявся, знаходив вихід і знову працював.

Той, хто працював, той і далі працює.

А той, що заодно ще й шукав розумні ефективні ідеї, зокрема в книжках, вже може собі дозволити і не працювати стільки,

бо вже бізнес працює на нього!

P.S. Таке враження, що ти оправдовуєш своє бажання не читати.

P.S.S. І якщо ти витратиш кілька десятків годин на кілька корисних книг, і не подивишся десяток фільмів, то ти як мінімум нічого не програєш, а як максимум багато що для себе візьмеш.

А хто сказав, що я НЕ ЧИТАЮ, і не маю бажання читати?

А мені, нічого не заважає читати і дивитися, а потім порівнювати.

І чому ти вирішив, що ці книжки, що ти назвав у першому пості - розвиваючі?

Хоча так - у мене розвили. Розвили стійке небажання їх читати.

Ти, як той менеджер із Тянши/Гербалайф/Амвей/Н'ювейс (потрібне підкреслити) - тобі нав'язали, і сказали - так класно і це правильно. Існує думка твоя і неправильна.

Кожен обрав в житті своє і розвивається. А хтось не обрав - і лише шукає.

І шкода, як він піде по хибному шляху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
Той, хто працював, той і далі працює.

А той, що заодно ще й шукав розумні ефективні ідеї, зокрема в книжках, вже може собі дозволити і не працювати стільки,

бо вже бізнес працює на нього!

*поперхнулся поп-корном*

- А у вас есть автомобиль?

- Нет.

- А вот если бы вы прочитали эту книгу, у вас уже было бы Феррари!!!

- Удивительно... Спасибо, что предупредили! А то очень не охота расставаться со своим самолетом. И уж тем более никогда не позволю сыну поменять Роллс-Ройс на Феррари!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вообще, дорогие мои, развивающие книги - это Жюль Верн, Булгаков, Шевченко, Хэмингуэй, Достоевский, даже Айзек Азимов с Артуром Конан-Дойлем. И Урсула ле Гуин. И , конечно, Антуан де Сент-Экзюпери. Да еще сотни... тысячи их!

И вообще. Книги - они развивающие.

А все эти ваши "Искусство повернуть мир(даже если у мира центр тяжести)" и "Наука показать лоху, что он глупее тебя(хотя все наоборот, раз ты такое читаешь)" с фантиками о том, что автор книги заработал миллион миллиард, и ты сможешь - это не развитие, это х@йня.

Перечитайте 451 по фаренгейту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РЕСПЕКТ!!!

за Бредбері ... за усіх вище згаданих авторів... і за тих не згаданих, але, без сумніву, не менш достойних!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто сказав, що я НЕ ЧИТАЮ, і не маю бажання читати?

А мені, нічого не заважає читати і дивитися, а потім порівнювати.

І чому ти вирішив, що ці книжки, що ти назвав у першому пості - розвиваючі?

Хоча так - у мене розвили. Розвили стійке небажання їх читати.

Ти, як той менеджер із Тянши/Гербалайф/Амвей/Н'ювейс (потрібне підкреслити) - тобі нав'язали, і сказали - так класно і це правильно. Існує думка твоя і неправильна.

Кожен обрав в житті своє і розвивається. А хтось не обрав - і лише шукає.

І шкода, як він піде по хибному шляху.

По-перше:

Подивись уважно, хто топікстартер.

Людина створила тему, щоб поділитися досвідом з іншими. А ти прийшов і почав все лайном обливати і вирішив що тобі тут щось навязують.

По-друге:

Як можна казати, що всі книжки по самопсихології погані, всі автори погані?

Книжки різні, причому дуже різні.

І говорити про всіх відразу, це не є коректно.

Якщо тобі не сподобався певний автор чи книжка, то можна обговорити.

А коли ти всіх гребеш під одну гребінку, це значить, що ти в даному питанні абсолютно нерозбирашся.

По-трете:

Як можна взагалі говорити не про книгу, а про цілу нішу книг, не читавши жодної з них.

Як ти можеш дати реальну оцінку, не читавши?

То просто курам сміх :-)))

Тут немає про що далі говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вообще, дорогие мои, развивающие книги - это Жюль Верн, Булгаков, Шевченко, Хэмингуэй, Достоевский, даже Айзек Азимов с Артуром Конан-Дойлем. И Урсула ле Гуин. И , конечно, Антуан де Сент-Экзюпери. Да еще сотни... тысячи их!

И вообще. Книги - они развивающие.

А все эти ваши "Искусство повернуть мир(даже если у мира центр тяжести)" и "Наука показать лоху, что он глупее тебя(хотя все наоборот, раз ты такое читаешь)" с фантиками о том, что автор книги заработал миллион миллиард, и ты сможешь - это не развитие, это х@йня.

Перечитайте 451 по фаренгейту.

То ти в Рея Бредбері навчився матюки через пост писати?

Чи в Булкагова?

Чи ти просто в сторінки з цих книжок косячок забивав?

Чи в тебе просто не вистачає слів щоб висловити свою думку?

Теж, але не бачу змісту продовжувати розмову, звиняй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бог свидетель - ни одного косяка из Бредбери не сделал!

А вообще -продолжай. Тебя плющит больше, чем меня. Интересно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya - ти лопух!! Тобі до Di ср*ти і ср*ти!!!

"Ти менеджер среднего звена - ты не работаешь "под" - ты работаешь "на"! ©С.Шнуров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ти просто в сторінки з цих книжок косячок забивав?

Ми коли розбирали стареньку хату бабці нашли на горищі повне зібрання праць Леніна 50-х. Молодий дурний був, треба було залишити для історії.

Але штахетки з того папіру були ріспектні, бумага тліла повільніше чим тютюнова....

Про шо це я, а...

ronya тобі там в книжці якийсь гуру поставив задачу навязати чтіво діючим бізнесменам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@

Вам обом бажано культури підучитись!

По бізнесу і психології - ви вже специ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya тобі там в книжці якийсь гуру поставив задачу навязати чтіво діючим бізнесменам?

Ні, просто не люблю, якщо люди судять про щось, спираючись виключно на свій вік і на кількість плюсіків, а не на факти.

А ідея в тебе цікава, + 1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya - ти, доречі, не заперечив свою належність до вищеописаних мною пірамід, і тому, вважаю, що ти - один із зазомбованих манагерів, що вішають різну лапшу на вуха громадян. Обіцяючи їм ультрамегасуперпуперзаробітки.

Суперечку з тобою продовжувати немає доцільності. Я для себе висновки зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю твоїх мотивів, але твоє агресивне намагання проштовшнути парочку книжок комусь для прочитання виглядає не найкращим чином. не всім треба їх читати - одним не варто бо самі дійшли до цього, іншим не варто бо ще не доросли до такого, а треті прочитали і забули. ти прочитав, взяв щось собі - молодець, нам назву дав і автома, дякую, далі відійди у сторону і насолоджуйся життям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, хлопці!!! годі вже сперечатися...

я думаю, що тема себе вже вичерпала (принаймні тут на форумі). топікстартер свою роботу виконав - книжки пропіарив.

і кожен з нас свої висновки зробив.

той, хто вміє думати, аналізувати, співставляти і робити висновки самостійно - буде це робити й надалі...

хто не вміє - буде сподіватися, що досвіду йому дадуть оті новомодні книжки...

успіхів нам усім на обраних шляхах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya - ти, доречі, не заперечив свою належність до вищеописаних мною пірамід, і тому, вважаю, що ти - один із зазомбованих манагерів, що вішають різну лапшу на вуха громадян. Обіцяючи їм ультрамегасуперпуперзаробітки.

Суперечку з тобою продовжувати немає доцільності. Я для себе висновки зробив.

В принципі тему ми закрили, але бачу в тебе залишилися деякі нез"ясовані питання, тому спростую:

Я до ніяких пірамід і до менеджерів причетності не маю і не мав, я приватний підприємець, займаюся власною справою.

Деякі ідеї, почерпнуті з вищезгаданих книг, допомогли мені зрозуміти деякі важливі моменти.

Тому щиро хотів порадити їх і іншим.

Але, я так розумію, вийшло, трохи нав"язливо.

Якщо когось образив, звиняйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп

Caprichos сперичатись то наше улюблене заннятя. Дехто жує попкорн при тому, дехто бере участь. Але факт того що це підвищує інтерес до борди є незаперечним. А улюблене лакомство "читак" то схватка між старожилами. Покури популярні теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю твоїх мотивів, але твоє агресивне намагання проштовшнути парочку книжок комусь для прочитання виглядає не найкращим чином. не всім треба їх читати - одним не варто бо самі дійшли до цього, іншим не варто бо ще не доросли до такого, а треті прочитали і забули. ти прочитав, взяв щось собі - молодець, нам назву дав і автома, дякую, далі відійди у сторону і насолоджуйся життям

не бачу я ніякої агресії з боку ronya..

на мою думку він пише правду!

посудіть самі:

щоб школяреві провести дослід з фізики , він спершу читає фізику, вивчає її, а то помилково його може вбити при досліді!

бухгалтер , щоб розпочати займатись роботою повинен постійно читати книги по бухгалтерії і нові закони , щоб бути в курсі .

бізнесмен , або людина , яка хоче займатися бізнесом, повинна навчитися бізнесу. і тут є 2 варіанти ,або в неї є друзі знайомі родичі , які можуть навчити, або 2 варіант це книги....

вельмишановні бізнесмени ,які пишуть тут, що ви мжете сказати , що я з 0 строю свій бізнес завдячуючи книгам ( це в першу чергу), тому що вони дали мені впевненість, саме вони а не люди , які мене оточували ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю, знаю я улюблене заняття наших форумчан - посперечатися

але здається мені, що ми тут вже просто переливаємо з пустого в порожнє

а це вже не по темі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вельмишановні бізнесмени ,які пишуть тут, що ви мжете сказати , що я з 0 строю свій бізнес завдячуючи книгам ( це в першу чергу), тому що вони дали мені впевненість, саме вони а не люди , які мене оточували ....

Останній раз чесслово.

Ми можемо сказати шо ти Маладєц з великої букви "М", книги тобі в поміч, а як знайдеш книги де описується:

"7 методів послати контролюючі органи в напрямку [вирізано цензурою] з барабаном в руках"

"14 варіантів зменшити податковий тиск, і утиск по виплаті податків наперед"

"33 способи заблокувати конкурентний товар з Китаю на митниці"

"Помічні ритауальні танці з бубном для отримання ліцензій, дозволів, сертифікатів і рішень"

то пиши в приват зразу всім хто тут сперичався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вельмишановні бізнесмени ,які пишуть тут, що ви мжете сказати , що я з 0 строю свій бізнес завдячуючи книгам ( це в першу чергу), тому що вони дали мені впевненість, саме вони а не люди , які мене оточували ....

Останній раз чесслово.

Ми можемо сказати шо ти Маладєц з великої букви "М", книги тобі в поміч, а як знайдеш книги де описується:

"7 методів послати контролюючі органи в напрямку [вирізано цензурою] з барабаном в руках"

"14 варіантів зменшити податковий тиск, і утиск по виплаті податків наперед"

"33 способи заблокувати конкурентний товар з Китаю на митниці"

"Помічні ритауальні танці з бубном для отримання ліцензій, дозволів, сертифікатів і рішень"

то пиши в приват зразу всім хто тут сперичався.

це вже залежить від тебе і від держави, так що спершу подумай а потім пиши....

на рахунок 1 книги думаю пояснювати не треба.

2- найми класного бухгалтера , він тобі поможе

3- іди працювати в митницю....

4- запшись на акторське мистецтво + танці

я висловив свої твердження, кому потрібно , той і сам в приват напише , а когось переконувати...толку????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Закрийте тему будь ласка.

З якого це дива? Те що ти створив тему не означає, що по твому призову її закриють. Участь в дискусії брав не ти один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...