Перейти до змісту

Розвиваючі книги.


dzyoba

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
Книга - це інструмент, яким потрібно вміти користуватися. І бажання повинно бути. Не можна прочитати книгу, і стати, прямо, ГУРУ-всевміючим-і-всезнаючим.

Це буде схожим на мавпування: повторюєш одне й теж, сам не розуміючи що повторюєш. Чиста механіка.

Огидно дивитися на тих менеджерів "начитаних" науськаних і запрограмоованих. Йому сказали на тренінгу розумному, що "располагающая поза и улыбка" і він так і зробив. Але ж йому до тями не приходить, що я ці завчені "фокуси" знаю і без нього. Бо я практик, а не теоретик. І точно бачу, де щирість, а де завчена поза.

Тому розвиватися потрібно не з книжок, а з себе.

Правильно кажеш - інструмент!

Але асоціювати книги по психології з менеджерами, я б не став.

Це як автомат - можна вбивати, а можна і вітчизну захищати!

Так і книги - додаткова можливість отримати досвід від інших людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно кажеш - інструмент!

Але асоціювати книги по психології з менеджерами, я б не став.

Це як автомат - можна вбивати, а можна і вітчизну захищати!

Так і книги - додаткова можливість отримати досвід від інших людей.

Будь-яка сучасна книжка по менедженту - побудована на психології покупця і продавця. (продовжувати?)

А захищати Вітчизну із автоматом - то не вбивати? Нє? Точно? Від захисту Вітчизни не вмирають??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад, розкажи як можна змінити реальність розлученої жінки із 2-річною дитиною на руках, котра живе з мамою яка вважає її винуватою у проблемах свого особистого життя? - що треба робити використовуючи описані тобою книги заради досягнення фінансової стабільності та особистої гармонії

То вже буде не досвід, а надумана ситуація.

ситуація не надумана, а реальна, лише трішки неправильно написав - це мама звинувачує доцю у тому що віддала їй все своє життя і не займалась своїм бо тато їх кинув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-яка сучасна книжка по менедженту - побудована на психології покупця і продавця. (продовжувати?)

Багато чого побудоване на психології. І що?

А захищати Вітчизну із автоматом - то не вбивати? Нє? Точно? Від захисту Вітчизни не вмирають??

Можна робити зло - терористи чи бандити вбивають невинних людей.

А можна робити добро - захистити сотіні невинних людей від бандитів і терористів.

Так і книги - одному можуть бути без толку, а іншому в толк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а щось реальніше слабо було написати, да?

Ну, с вашими идеями и всем остальным - написал самое реальное, отображающее мою точку зрения.

Если бы я верил вашим книгам - так до сих пор бы и читал. А так - взгляну со стороны :)

ЗЫ вы дайте эти книжки почитать любому предпринимателю с действующим бизнесом, вот тогдв посмеемся вместе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ вы дайте эти книжки почитать любому предпринимателю с действующим бизнесом, вот тогдв посмеемся вместе :)

Тоді може і бізнес в нього нарешті вгору піде :-)

А той, котрий ще немає, то може нарешті і створить свій!

Але то треба ще й по бізнесу читати, а не тільки по психології.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а щось реальніше слабо було написати, да?

Ну, с вашими идеями и всем остальным - написал самое реальное, отображающее мою точку зрения.

Если бы я верил вашим книгам - так до сих пор бы и читал. А так - взгляну со стороны :)

ЗЫ вы дайте эти книжки почитать любому предпринимателю с действующим бизнесом, вот тогдв посмеемся вместе :)

проблема у тому лише хто які цілі ставить при читанні і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо книгарень - останні два роки з телефону прочитав і продовжую читати близько сотні книжок А5 формату 200-300 сторінок у друкованому варіанті.   причому це не дитячього типу аля " стань високоефективним", а з глибоким аналітично практичним наповненням, дял прикладу "Транссерфінг Реальності" Зеланда, "Диагностика Карми" Лазарева,  "Зов Вечности"  Н. Санта

Як я і обіцяв, виклав Трансерфінг реальності Зеланда в аудіоформаті:

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=52599

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ вы дайте эти книжки почитать любому предпринимателю с действующим бизнесом, вот тогдв посмеемся вместе :)

Тоді може і бізнес в нього нарешті вгору піде :-)

А той, котрий ще немає, то може нарешті і створить свій!

Але то треба ще й по бізнесу читати, а не тільки по психології.

Тот, у которого нет, у того и не будет. И менеджером хорошим он не станет. И даже работником хорошим, тоже нет. Он никем не станет, пока не пошлет ваши книги и не займется работой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он никем не станет, пока не пошлет ваши книги и не займется работой.

Скажи чесно, ти хоть щось читав з того, про що говориш.

Якщо так, то озвуч автора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу честно: я с 1997 года прочитал больше, чем ты сможешь тут пропагандировать. Не помогло.

Читать еще и твоих аффторов - увольте. К сожалению, эзотерика влилась в наш мир позже, чем я заработал свой капитал, поэтому ничего сказать по этому поводу не могу. Я, извините, просто работал и заработал... Как там чего в развитии личных качеств - неведомо нам. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу честно: я с 1997 года прочитал больше, чем ты сможешь тут пропагандировать. Не помогло.

Читать еще и твоих аффторов - увольте. К сожалению, эзотерика влилась в наш мир позже, чем я заработал свой капитал, поэтому ничего сказать по этому поводу не могу. Я, извините, просто работал и заработал... Как там чего в развитии личных качеств - неведомо нам. :(

Це добре, що ти створив сам свій бізнес.

Але назви хоча б кілька авторів, яких ти читав по саморозвитку та бізнесу (мова про ізотерику не йде, вона в іншому топіку).

Мені навіть цікаво, що читали підприємці в той час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відверто, раціональне зерно в тих книгах є, але вони писані в основному західними авторами (є і російські автори, але суть не в тому), а реалії українського ринку кардинально різняться від умов розвитку бізнесу на заході. Скільки людей - стільки думок. Черняк, власник ТМ "Хортиця" і вдало купленого перед кризою "Шустов'а", носиться з тими книгами як, пробачте, дурень з писаною трубою. Усі менеджери середнього звена і вище повинні здати екзамени по деяких з них. Інші навпаки бачать в тих книгах засалені штампи, сфера реалізації яких надзвичайно вузька.

Але тут я погоджуюсь з Ді.

По-перше: "Опыт-сын ошибок трудных".

По-друге: зверніть увагу на те - де ми живемо і робимо бізнес.

По-третє: подобається - читай, я завжди говорю: побудуєш імперію суто на законах і принципах описаних в тих книгах - дзвони, я перший приїду з ящиком "Відбірного" і пожму руку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Э.Хэмингуэй

С. Дилэни

А. Дидок

Я розумію, що ці автори також хороші і несуть хороші думки.

Але їхні твори важко віднести до категорії книг по бізнесу чи саморозвитку.

Тому, раджу для початку почитати наприклад того ж Трейсі, Зіглара чи наприклад Траута.

І тоді висловити реальну думку, як людини, яка прочитала і знає про що говорить, і яка може адекватно сказати,

а не просто виражає не підкріплену упереджену думку.

Я можу і тобі запропонувати есперимент: Давай ти прочитаєш книгу Зіглара і якщо залишишся незадоволеним, я поверну тобі гроші.

І глянемо, що ти скажеш, як власник бізнесу: чи є в цих книгах користь чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу честно: я с 1997 года прочитал больше, чем ты сможешь тут пропагандировать. Не помогло.

Читать еще и твоих аффторов - увольте. К сожалению, эзотерика влилась в наш мир позже, чем я заработал свой капитал, поэтому ничего сказать по этому поводу не могу. Я, извините, просто работал и заработал... Как там чего в развитии личных качеств - неведомо нам. :(

езотерика у нашому світі зявилась набагато раніше ніж ти думаєш, і ти використовував знання описані у подібних книжках інтуітивно, неусвідомлено робив те до чого іншим треба прочитати багато тексту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мався на увазі не світ, а наше (пост СРСР суспільство, зокрема Українське)

І той, хто хотів заробити, не шукав собі книг "Как заработать миллиард ничего не делая". А працював.Крутився. Старався. Помилявся, знаходив вихід і знову працював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І той, хто хотів заробити, не шукав собі книг "Как заработать миллиард ничего не делая". А працював.Крутився. Старався. Помилявся, знаходив вихід і знову працював.

Той, хто працював, той і далі працює.

А той, що заодно ще й шукав розумні ефективні ідеї, зокрема в книжках, вже може собі дозволити і не працювати стільки,

бо вже бізнес працює на нього!

P.S. Таке враження, що ти оправдовуєш своє бажання не читати.

P.S.S. І якщо ти витратиш кілька десятків годин на кілька корисних книг, і не подивишся десяток фільмів, то ти як мінімум нічого не програєш, а як максимум багато що для себе візьмеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому нема "Камасутри" в списку? бєспрєдєл якийсь, люди століттям удосконалювали техніки для розвитку і тут навіть словом не згадають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому нема "Камасутри" в списку? бєспрєдєл якийсь, люди століттям удосконалювали техніки для розвитку і тут навіть словом не згадають!

влучно..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...