Перейти до змісту

Розвиваючі книги.


dzyoba

Рекомендовані повідомлення

Я зараз читаю Стивен р.Кови "Семь навыков высокоэфективных людей".

корисна дуже книга для загального розвитку.

Також дуже класна Брайана Трейси "Достижения максимума"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

dzyoba яку б ти книгу не читав - ти все одно отримуєш досвід. Я прочитав багато фантастики (Стругацьких та по мотивах сталкера) і зрозумів, що таке дружба, життя та його сенс.

А ці ваші "розвиваючі" книги - повний "брєд". Людина повинна вміти виховувати сама себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не нав"язую свою думку...

Я Пропоную кому цікаво про що ці книги пишіть в ПМ.

Фантастику я теж полюбляю, але зараз читаю авторів: Джим Рон, Бодо Шефер, Роберт Кийосаки, Алан Пиз, Дейл Карнегі, Брайан Трейси...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль зараз дуже мало людей читають книги, все замінив інтернет, телефони і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто казав, що мало людей читає книги??? ой, яка хибна думка...

та ніякий інтернет чи телефон не замінить книжку, не дасть того збагачення, яке дає нам книга.

і не варто, я вважаю, судити про всіх людей беручи до уваги лише якийсь певний круг знайомих.

в розділі є тема "Хто зараз що читає" - варто було б заглянути туди, перш ніж робити такі поспішні висновки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто казав, що мало людей читає книги??? ой, яка хибна думка...

та ніякий інтернет чи телефон не замінить книжку, не дасть того збагачення, яке дає нам книга.

і не варто, я вважаю, судити про всіх людей беручи до уваги лише якийсь певний круг знайомих.

в розділі є тема "Хто зараз що читає" - варто було б заглянути туди, перш ніж робити такі поспішні висновки!

це не поспішні висновки -це реальність...

розділ я цей дивився і хочу сказати багато людей лишало мінімум по 2 повідомлення.

я говорю більше за молодь до 18 років....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме це я й мала на увазі - Ви взяли до уваги лише дуууже вузьке коло знайомих ( молодь до 18 років) і зробили висновки.

озирніться довкола, придивіться добре - Ви здивуєтеся як багато людей читає, при цьому читає такі твори, які по достоїнству можна віднести до важкої артилерії світової літератури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dzyoba молодий чоловіче, фізично мені 13 років, але все-таки я презираю своїх однолітків тупими вчинками та діями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dzyoba яку б ти книгу не читав - ти все одно отримуєш досвід. Я прочитав багато фантастики (Стругацьких та по мотивах сталкера) і зрозумів, що таке дружба, життя та його сенс.

А ці ваші "розвиваючі" книги - повний "брєд". Людина повинна вміти виховувати сама себе.

В тому то і суть, щоб ти отримав корисний досвід, який тобі не раз знадобиться в житті.

А виховувати сам себе, ти зможеш коли сформуєшся як особистість.

Бо зараз тебе виховує вся та інформація, яка пропускається через тебе.

І дай Боже щоб вона була для тебе корисною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме це я й мала на увазі - Ви взяли до уваги лише дуууже вузьке коло знайомих ( молодь до 18 років) і зробили висновки.

озирніться довкола, придивіться добре - Ви здивуєтеся як багато людей читає, при цьому читає такі твори, які по достоїнству можна віднести до важкої артилерії світової літератури.

наведу приклад у нашому місті було 2 книгарні, але останніх років 3 лишилась 1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме це я й мала на увазі - Ви взяли до уваги лише дуууже вузьке коло знайомих ( молодь до 18 років) і зробили висновки.

озирніться довкола, придивіться добре - Ви здивуєтеся як багато людей читає, при цьому читає такі твори, які по достоїнству можна віднести до важкої артилерії світової літератури.

наведу приклад у нашому місті було 2 книгарні, але останніх років 3 лишилась 1.

Я, наприклад, вже давно купую книги через Інтернет.

В книгарнях малий вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а бібліотеки і книжкові магазини ще ж ніхто не відміняв.

було б бажання читати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вернемось до теми посту!

тут зібрались ті що читають!

так що обговорювати інших не треба....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз читаю Стивен р.Кови "Семь навыков высокоэфективных людей".

корисна дуже книга для загального розвитку.

Також дуже класна Брайана Трейси "Достижения максимума"

А що, перепрошую, вони розвивають?? Як на мене - чистої води НЛП та розводяняк для тупоголових піндосів.

Купи книжку як розбагатіти. Так там же нічого про це не сказано! Ну так от на таких я ви, я і розбагатів!

Для розвитку - не потрібно читати спеціалізованої літератури (її тупо не існує) - читаючи взагалі - всього багато, Людина розвивається!

(я не кажу про спецлітературу для розвитку того чи іншого навику, вдосконалення і т.д. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз читаю Стивен р.Кови "Семь навыков высокоэфективных людей".

корисна дуже книга для загального розвитку.

Також дуже класна Брайана Трейси "Достижения максимума"

А що, перепрошую, вони розвивають?? Як на мене - чистої води НЛП та розводяняк для тупоголових піндосів.

Купи книжку як розбагатіти. Так там же нічого про це не сказано! Ну так от на таких я ви, я і розбагатів!

Для розвитку - не потрібно читати спеціалізованої літератури (її тупо не існує) - читаючи взагалі - всього багато, Людина розвивається!

(я не кажу про спецлітературу для розвитку того чи іншого навику, вдосконалення і т.д. )

Про що я і толковав в 2 пості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер, тобі самому ще розвиватися і розвиватися..

Тому бери книжку "Українська мова" за 6 клас, та розвивайся!

Я зараз читаю Стивен р.Кови "Семь навыков высокоэфективных людей".

корисна дуже книга для загального розвитку.

Також дуже класна Брайана Трейси "Достижения максимума"

Я зараз читаю Стивен р.Кови "Семь навыков высокоэффективных людей".

Корисна дуже книга для загального розвитку.

Також, дуже класна Брайана Трейси "Достижения максимума"

Далі продовжувати сенсу не бачу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз читаю Стивен р.Кови "Семь навыков высокоэфективных людей".

корисна дуже книга для загального розвитку.

Також дуже класна Брайана Трейси "Достижения максимума"

А що, перепрошую, вони розвивають?? Як на мене - чистої води НЛП та розводяняк для тупоголових піндосів.

Купи книжку як розбагатіти. Так там же нічого про це не сказано! Ну так от на таких я ви, я і розбагатів!

Для розвитку - не потрібно читати спеціалізованої літератури (її тупо не існує) - читаючи взагалі - всього багато, Людина розвивається!

(я не кажу про спецлітературу для розвитку того чи іншого навику, вдосконалення і т.д. )

В тому і суть, що зараз дуже багато книжкового хламу.

Написані, щоб заробити грошей - не більше.

Але є книги, написані унікальними людьми для людей. В який вони діляться власним унікальним досвідом. І в них стільки корисних думок та ідей, що сам не завжди до них не дойдеш.

Тому дуже важливо, читати книги, які хтось вже прочитав і може порекомендувати.

І йому буде не соромно тобі дивитися в потім в очі.

Для цього автор і створив топік. Щоб обговорити реальні книги, а не макулатуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз читаю Стивен р.Кови "Семь навыков высокоэфективных людей".

корисна дуже книга для загального розвитку.

Також дуже класна Брайана Трейси "Достижения максимума"

А що, перепрошую, вони розвивають?? Як на мене - чистої води НЛП та розводяняк для тупоголових піндосів.

Купи книжку як розбагатіти. Так там же нічого про це не сказано! Ну так от на таких я ви, я і розбагатів!

Для розвитку - не потрібно читати спеціалізованої літератури (її тупо не існує) - читаючи взагалі - всього багато, Людина розвивається!

(я не кажу про спецлітературу для розвитку того чи іншого навику, вдосконалення і т.д. )

я вітаю з тим , що ти на таких як я розбагатів...(на вашу думку)

Кожен читає своє, що йому подобається, а накручувати свою думку не треба, я сам розберусь!!

То якщо ви сильно розбагатіли, то можете написати книгу "історія успіху"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, зараз читаю Зиг Зиглар "До встречи на вершине".

Книжка - просто супер. Я в шоці.

Кілька років збирав крупинка по крупинці цікаві ідеї, а тут все готове, як на блюдечку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вважаю таку літературу розвиваючою. Автори таких книжок хороші психологи, вони заробляють гроші, зомбуючи людей, які "кидаються" на їхні розрекламовані книжки.

і ніякий спеціаліст з розвитку потенційних можливостей людини(типу Трейсі) не навчить, як стати успішним.

читайте далі, це Ваше право... успіхів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз читаю Стивен р.Кови "Семь навыков высокоэфективных людей".

корисна дуже книга для загального розвитку.

Також дуже класна Брайана Трейси "Достижения максимума"

А що, перепрошую, вони розвивають?? Як на мене - чистої води НЛП та розводяняк для тупоголових піндосів.

Купи книжку як розбагатіти. Так там же нічого про це не сказано! Ну так от на таких я ви, я і розбагатів!

Для розвитку - не потрібно читати спеціалізованої літератури (її тупо не існує) - читаючи взагалі - всього багато, Людина розвивається!

(я не кажу про спецлітературу для розвитку того чи іншого навику, вдосконалення і т.д. )

В тому і суть, що зараз дуже багато книжкового хламу.

Написані, щоб заробити грошей - не більше.

Але є книги, написані унікальними людьми для людей. В який вони діляться власним унікальним досвідом. І в них стільки корисних думок та ідей, що сам не завжди до них не дойдеш.

Тому дуже важливо, читати книги, які хтось вже прочитав і може порекомендувати.

І йому буде не соромно тобі дивитися в потім в очі.

Для цього автор і створив топік. Щоб обговорити реальні книги, а не макулатуру.

+100!!

саме ці дві книги я і рекомендую!

я не вважаю таку літературу розвиваючою. Автори таких книжок хороші психологи, вони заробляють гроші, зомбуючи людей, які "кидаються" на їхні розрекламовані книжки.

і ніякий спеціаліст з розвитку потенційних можливостей людини(типу Трейсі) не навчить, як стати успішним.

читайте далі, це Ваше право... успіхів

давайте проведем експеремент , прочитайте книгу Трейсі , яку я рекомендував і тоді напишите вашу думку, ОК?

Буде дуже цікаво послухати, тільки об"єктивну думку....

Я, наприклад, зараз читаю Зиг Зиглар "До встречи на вершине".

Книжка - просто супер. Я в шоці.

Кілька років збирав крупинка по крупинці цікаві ідеї, а тут все готове, як на блюдечку.

мені теж цей автор подобається, але цю книгу ще не читав...

дякую почитаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вітаю з тим , що ти на таких як я розбагатів...(на вашу думку)

Кожен читає своє, що йому подобається, а накручувати свою думку не треба, я сам розберусь!!

То якщо ви сильно розбагатіли, то можете написати книгу "історія успіху"!

Це, для твого відома - анекдот. Я трішечки іншим заробляю на життя. І щодо вищевказаних (у першому пості) книг - я думку висловив.

Я рекомендую Булгакова "Мастер и Маргарита". Багато речей можна зрозуміти і подивитися на життя зовсім по-іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж цей автор подобається, але цю книгу ще не читав...

дякую почитаю!

А ти що читав цього автора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж цей автор подобається, але цю книгу ще не читав...

дякую почитаю!

А ти що читав цього автора?

Читав "Искусство продаж"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...