Перейти до змісту

Розвиваючі книги.


dzyoba

Рекомендовані повідомлення

Але є книги, написані унікальними людьми для людей. В який вони діляться власним унікальним досвідом. І в них стільки корисних думок та ідей, що сам не завжди до них не дойдеш.

Тому дуже важливо, читати книги, які хтось вже прочитав і може порекомендувати.

І йому буде не соромно тобі дивитися в потім в очі.

Для цього автор і створив топік. Щоб обговорити реальні книги, а не макулатуру.

Унікальність людей полягає не в тому щоб написати якусь там книжку, а  в тому  щоб знайти те що буде тебе розвивати - книжок тьма, багато їх читали і що??? і нічого? від одного прочитання книги розуму, знань, мудрості не прибавиться. це як з фільмом "Секрет" недавно питали мене чи бачив я його - тіпа ульотний фільм - не бачив, почав дивитись  хватило на перші 10-15 хв. - зрозумів що сам все це розказати можу іншим і розказую, а для когось цей фільм шедевр розумової діяльності і ключ до чогось нового. кожному своє

Щодо книгарень - останні два роки з телефону прочитав і продовжую читати близько сотні книжок А5 формату 200-300 сторінок у друкованому варіанті.   причому це не дитячього типу аля " стань високоефективним", а з глибоким аналітично практичним наповненням, дял прикладу "Транссерфінг Реальності" Зеланда, "Диагностика Карми" Лазарева,  "Зов Вечности"  Н. Санта

але повторюсь це все фігня - поки не почнеш як мінімум 15-30 хв в день займатись самовдосконаленням - інакше це лише пуста трата часу і краще прочитати одну книгу і працювати по ній над собою щодня по 20 хв ніж прочитати 20 книг і нічого  не робити 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
давайте проведем експеремент , прочитайте книгу Трейсі , яку я рекомендував і тоді напишите вашу думку, ОК?

Буде дуже цікаво послухати, тільки об"єктивну думку....

щодо даної пропозиції  - вже скачав, зараз подивлюсь і за кілька днів дам аналіз, але б я радив читати щось ближче по духу для нас - ці автори з іншим мисленням, логікою і духом і тому багато речей у нас не проканають бо слов"яни інші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Унікальність людей полягає не в тому щоб написати якусь там книжку, а  в тому  щоб знайти те що буде тебе розвивати - книжок тьма, багато їх читали і що??? і нічого? від одного прочитання книги розуму, знань, мудрості не прибавиться. це як з фільмом "Секрет" недавно питали мене чи бачив я його - тіпа ульотний фільм - не бачив, почав дивитись  хватило на перші 10-15 хв. - зрозумів що сам все це розказати можу іншим і розказую, а для когось цей фільм шедевр розумової діяльності і ключ до чогось нового. кожному своє

Щодо книгарень - останні два роки з телефону прочитав і продовжую читати близько сотні книжок А5 формату 200-300 сторінок у друкованому варіанті.   причому це не дитячього типу аля " стань високоефективним", а з глибоким аналітично практичним наповненням, дял прикладу "Транссерфінг Реальності" Зеланда, "Диагностика Карми" Лазарева,  "Зов Вечности"  Н. Санта

але повторюсь це все фігня - поки не почнеш як мінімум 15-30 хв в день займатись самовдосконаленням - інакше це лише пуста трата часу і краще прочитати одну книгу і працювати по ній над собою щодня по 20 хв ніж прочитати 20 книг і нічого  не робити 

В тому ж то і суть, щоб щось змінити, треба щось робити.

А зрозуміти, що треба робити, якраз і допомагають ідеї, почерпнуті з книг.

Тому я вважаю, читати треба, треба і ще раз треба.

А книги, що ти назвав то все є ізотерика.

І звісно, після Трансферінга Зеланда - фільм Секрет, то казка для діток.

Трансферінг Реальності - то і є Секрет, але більш глибоко.

P.S. А за кілька, днів ти може й нічого і не помітиш.

А результати отримаєш через кілька років, правильно прийнявши важливе рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому ж то і суть, щоб щось змінити, треба щось робити.

А зрозуміти, що треба робити, якраз і допомагають ідеї, почерпнуті з книг.

Тому я вважаю, читати треба, треба і ще раз треба.

А книги, що ти назвав то все є ізотерика.

І звісно, після Трансферінга Зеланда - фільм Секрет, то казка для діток.

Трансферінг Реальності - то і є Секрет, але більш глибоко.

P.S. А за кілька, днів ти може й нічого і не помітиш.

А результати отримаєш через кілька років, правильно прийнявши важливе рішення.

Езотерика - це приховані і таємні знання, що збираються різними народами протягом століть. Езотерика - це пізнання самого себе і таїнств навколишнього світу.  

сюди можна віднести і  багато чого з релігії

щодо результатів, не повіриш - інодівони з"являються вже через годину.  у кожного свій рівень - одним треба тиждень, іншим місяць щоб щось отримати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Езотерика - це приховані і таємні знання, що збираються різними народами протягом століть. Езотерика - це пізнання самого себе і таїнств навколишнього світу.  

сюди можна віднести і  багато чого з релігії

щодо результатів, не повіриш - інодівони з"являються вже через годину.  у кожного свій рівень - одним треба тиждень, іншим місяць щоб щось отримати 

Що ж тут вірити?

Ясно що деколи їх можна примінити через 5 хвилин, а деколи знадобляться не зразу, а через деякий час.

Тут діло не в рівні, а в тому коли буде нагода їх примінити на практиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут нагода примінити на практиці - мова йде про те що треба себе змінювати, розвиватись і т.д. і тоді буде реакція ззовні - світ буде мінятись під тебе і  будуть результати. ти очевидно думаєш що прочитавши певний абзац, отримаєш певні знання як продати товар і тоді будеш чекати коли тобі випаде нагода продати так як у книжчці-  ні, в реальності трішки все не так і суть таких книжок бачу ти не зловив до кінця. ці книжки це не набір інструментів котрі можна використовувати коли випаде нагода - це набір інструментів по зміні особистості, а це може бути при стабільній роботі над собою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут нагода примінити на практиці - мова йде про те що треба себе змінювати, розвиватись і т.д. і тоді буде реакція ззовні - світ буде мінятись під тебе і  будуть результати. ти очевидно думаєш що прочитавши певний абзац, отримаєш певні знання як продати товар і тоді будеш чекати коли тобі випаде нагода продати так як у книжчці-  ні, в реальності трішки все не так і суть таких книжок бачу ти не зловив до кінця. ці книжки це не набір інструментів котрі можна використовувати коли випаде нагода - це набір інструментів по зміні особистості, а це може бути при стабільній роботі над собою

Якщо ти уважніше придивишся, то зрозумієш - Змінювати себе, розвиватись, працювати над собою - це і є вже практика.

І не суть важливо, отримав ти ці знання з ізотеричної літератури чи з літератури по саморозвитку.

Головне, щоб знання отриманні були тобі корисні і ти зумів застосувати їх на практиці (читай змінити себе).

Ми говоримо про одне в те ж.

Розкажи краще про свої результати після прочитання того ж самого Зеланда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте проведем експеремент , прочитайте книгу Трейсі , яку я рекомендував і тоді напишите вашу думку, ОК?

Буде дуже цікаво послухати, тільки об"єктивну думку....

експеримент проводити не будемо, бо книжку "Досягнення максимуму" я читала. Саме тому і висловлюю сумнів щодо того,чи можна називати книги такого типу аж надто розвиваючими.Пригадується, що під час читання постійно мала відчуття, що я на сеансі у Кашпіровського і мене тупо зомбують. Загальні фрази. А ще по роботі досить часто доводиться досить часто зустрічатися з молодими людьми (в основному менеджери), які проходили тренінги, то ось всі їхні слова та дії - тупе повторення того, що вони почули на тренінгах, чи прочитали в отаких книжках. Я не вважаю це розвитком особистості.

тому і змінювати свою думку не буду, своє ставлення до таких книг я вже висловила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеш дізнатись про результати - можемо поспілкуватись по телефону, скажу коротко - це все  і багато іншого реально працює - питання лише у вірі в написане і  впровадженні у життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеш дізнатись про результати - можемо поспілкуватись по телефону, скажу коротко - це все  і багато іншого реально працює - питання лише у вірі в написане і  впровадженні у життя

Як на мене, проблема в тому, що дуже багато людей, зокрема на даному форумі, сприймають літературу по самопізнанню та саморозвитку в штики.

Я то знаю, що багато чого працює.

А от як зацікавити людей, хоча б спробувати?

P.S. Я сьогодні створю топік і закину книги Зеланда в аудіоформаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте проведем експеремент , прочитайте книгу Трейсі , яку я рекомендував і тоді напишите вашу думку, ОК?

Буде дуже цікаво послухати, тільки об"єктивну думку....

експеримент проводити не будемо, бо книжку "Досягнення максимуму" я читала. Саме тому і висловлюю сумнів щодо того,чи можна називати книги такого типу аж надто розвиваючими.Пригадується, що під час читання постійно мала відчуття, що я на сеансі у Кашпіровського і мене тупо зомбують. Загальні фрази. А ще по роботі досить часто доводиться досить часто зустрічатися з молодими людьми (в основному менеджери), які проходили тренінги, то ось всі їхні слова та дії - тупе повторення того, що вони почули на тренінгах, чи прочитали в отаких книжках. Я не вважаю це розвитком особистості.

тому і змінювати свою думку не буду, своє ставлення до таких книг я вже висловила.

А давай зробимо так.

Ти придбаєш книгу Зиг Зиглар "До встречи на вершине" і прочитаєш.

Якщо вона тобі не сподобається і ти не будеш задоволена, скажеш мені і я поверну тобі гроші назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте проведем експеремент , прочитайте книгу Трейсі , яку я рекомендував і тоді напишите вашу думку, ОК?

Буде дуже цікаво послухати, тільки об"єктивну думку....

експеримент проводити не будемо, бо книжку "Досягнення максимуму" я читала. Саме тому і висловлюю сумнів щодо того,чи можна називати книги такого типу аж надто розвиваючими.Пригадується, що під час читання постійно мала відчуття, що я на сеансі у Кашпіровського і мене тупо зомбують. Загальні фрази. А ще по роботі досить часто доводиться досить часто зустрічатися з молодими людьми (в основному менеджери), які проходили тренінги, то ось всі їхні слова та дії - тупе повторення того, що вони почули на тренінгах, чи прочитали в отаких книжках. Я не вважаю це розвитком особистості.

тому і змінювати свою думку не буду, своє ставлення до таких книг я вже висловила.

1. Аж надто розвиваючою я не називав, але там порушується вирішення багатьох проблем, ну якщо ти уважно читала...

2. На сеансі Кашпіровського була? Я не був і не можу нічого сказати, хоча чув багато про нього.

3. Заміть молодими людьми!!! Навіщо придумувати велосипед, якщо він і до нас ридуманий! Ази менеджменту , управління, постановки і досягнення цілей молода людина черпає з цих книжок, семінарів, а потім під час практики дещо відкидає і підлаштовує під свій смак і вміння, так що в цих людей є майбутнє , тому що вони хочуть розвиватися, ходять на тренінги, спілкуються між собою........

4. Саме на суперечностях і породжується істина.

харош піарити книги - щось з досвіду розкажи

що саме тебе цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад, розкажи як можна змінити  реальність розлученої жінки із 2-річною дитиною на руках, котра живе з мамою яка вважає її винуватою у проблемах свого особистого життя?  - що треба робити використовуючи  описані тобою книги заради досягнення фінансової стабільності та особистої гармонії

розкажи мені також будь ласка ефективним у чому ти хочеш  стати і що саме хочеш у собі розвинути завдяки читанню подібних книжок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміть молодими людьми!!! Навіщо придумувати велосипед, якщо він і до нас ридуманий! Ази менеджменту , управління, постановки і досягнення цілей молода людина черпає з цих книжок, семінарів, а потім під час практики дещо відкидає і підлаштовує під свій смак і вміння, так що в цих людей є майбутнє , тому що вони хочуть розвиватися, ходять на тренінги, спілкуються між собою........

дуже мало чого беруть молоді люди з тих книжок корисного, не черпають, не відкидають, і не підлаштовують під себе. В більшості випадків - це просто повторення всього того, на що їх запрограмували.

Людина розвивається не тоді, коли їй щось навіюють, а тоді, коли вона сама до всього доходить.

Хочете розвиватися - почитайте "Сіддхартха" Г. Гессе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад, розкажи як можна змінити  реальність розлученої жінки із 2-річною дитиною на руках, котра живе з мамою яка вважає її винуватою у проблемах свого особистого життя?  - що треба робити використовуючи  описані тобою книги заради досягнення фінансової стабільності та особистої гармонії

розкажи мені також будь ласка ефективним у чому ти хочеш  стати і що саме хочеш у собі розвинути завдяки читанню подібних книжок

1. то треба говорити з тією жінкою, бо більше всього що причини в ній!в ЖІНОК ІНШІ ЦІННОСТІ НІЖ У ЧОЛОВІКІВ.

2. мислення , ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад, розкажи як можна змінити  реальність розлученої жінки із 2-річною дитиною на руках, котра живе з мамою яка вважає її винуватою у проблемах свого особистого життя?  - що треба робити використовуючи  описані тобою книги заради досягнення фінансової стабільності та особистої гармонії

То вже буде не досвід, а надумана ситуація.

А взагалі, якщо дівчина вважає маму або ще когось винуватою у своїх проблемах, і не хоче брати відповідальності за своє життя - то це значить, що варіант важкий.

Тобто, можна змінити але прийдеться дуже багато попрацювати.

В першу чергу їй потрібно зрозуміти, що як кажуть "человек - кузнец своего счастья" і вона сама винна в усіх своїх проблемах.

Вона сама дозволила їм мати місце в своєму житті і сама їх притягнула, своїм відношенням до життя і до оточуючих.

Тобто змінити відношення до себе, до життя і до оточуючих і почати шукати шляхи покращення ситуації.

Якщо зміниться, вона наприклад може знайти свого справжнього чоловіка, може почати свою власну справу, життя в неї тільки ж розпочалось!

А вгалі, головне щоб було вже не пізно. Якби почала працювати над собою раніше - то багато шансів що до такого б не дойшло.

Тому то і важливо - починати працювати над собою чим раніше.

І ще один момент, як сказав один з відомих людей: Найважча в світі війна - це війна з собою.

Тобто поміняти себе, це дуже непроста задача.

І хто не хоче, знайде тисячу причин для того щоб нічого не робити.

Наприклад, сказати що всі книги - це брєд і далі нічого не робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже мало чого беруть молоді люди з тих книжок корисного, не черпають, не відкидають, і не підлаштовують під себе. В більшості випадків - це просто повторення всього того, на що їх запрограмували.

Людина розвивається не тоді, коли їй щось навіюють, а тоді, коли вона сама до всього доходить.

Хочете розвиватися - почитайте "Сіддхартха" Г. Гессе.

а звідки така впевненість , що дуже мало?

в мене буде питання:

Ти директор фірми по продажу косметики. Тобі потрібно набрати штат продавців. І тут до тебе приходять люди, студенти, щойно закінчивши ВУЗ.

Без практики. За якими критеріями будеш відбирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина розвивається не тоді, коли їй щось навіюють, а тоді, коли вона сама до всього доходить.

Золоті слова.

Ще раз підкреслює те, що хто хоче змінитись - той шукає ідеї (як варіант в книгах) і втілює на практиці.

А хто не хоче - той і не шукає. І книги йому зовсім не потрібні. Він якщо й прочитає, то все одно скаже що толку від них мало.

А все тому, що він і не хотів нічого від книги отримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і підбирала!

але при цьому всьому люди в моєму колективі не були "натюкані" новомодними книжками. тут, шановні, потрібно дивитися набагато глибше, попід тими штампованими книжковими фразами, якщо ви хочете розгледіти людину, яка здатна розвиватися самостійно.

з свого досвіду керівника знаю, як це потрібно робити і на які якості людини в першу чергу потрібно звертати увагу.(Але до цього досвіду я дійшла самостійно, іноді навіть шляхом помилок, тому не вважаю за потрібне ділитися цим досвідом тут )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і підбирала!

але при цьому всьому люди в моєму колективі не були "натюкані" новомодними книжками. тут, шановні, потрібно дивитися набагато глибше, попід тими штампованими книжковими фразами, якщо ви хочете розгледіти людину, яка здатна розвиватися самостійно.

Зрозуміло, чому таке ставлення до книжок.

Як на мене, книга - то просто думки автора (з деякими згоджується, з деякими ні).

І чим більше толкових думок - тим цінніша книга.

А якщо люди начитються книжок з заїздженими фразами, але без думок, то толку мало.

А може люди просто ще недоросли щоб сприймати ті думки, а просто повторяють прочитане, без розуміння змісту.

Тому твоє завдання як керівника, порадити їм толкові книги і пояснити їм деякі моменти, які вони можуть сприйняти не так чи пропустити повз вуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ставлення до книжок - однозначне "за"

але я проти отого бездумного читання, аби лише сказати, що я читав такі корисні книжки. Бо ж в більшості випадків так і виходить - прочитати прочитав, а користі круглий нуль. Людина тароторить завчені фрази не розуміючи їх значення, не вміючи виділити основного, не знаючи в якій ситуації доцільно примінити щось з прочитаного. Оце найгірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ставлення до книжок - однозначне "за"

але я проти отого бездумного читання, аби лише сказати, що я читав такі корисні книжки. Бо ж в більшості випадків так і виходить - прочитати прочитав, а користі круглий нуль. Людина тароторить завчені фрази не розуміючи їх значення, не вміючи виділити основного, не знаючи в якій ситуації доцільно примінити щось з прочитаного. Оце найгірше.

То ти так відразу і кажи, що ти проти бездумного читання!

І ще не любиш коли пантуються книжками чи словами з них.

А я то вже подумав, що ти проти книжок, які дозволяють розвиватись :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга - це інструмент, яким потрібно вміти користуватися. І бажання повинно бути. Не можна прочитати книгу, і стати, прямо, ГУРУ-всевміючим-і-всезнаючим.

Це буде схожим на мавпування: повторюєш одне й теж, сам не розуміючи що повторюєш. Чиста механіка.

Огидно дивитися на тих менеджерів "начитаних" науськаних і запрограмоованих. Йому сказали на тренінгу розумному, що "располагающая поза и улыбка" і він так і зробив. Але ж йому до тями не приходить, що я ці завчені "фокуси" знаю і без нього. Бо я практик, а не теоретик. І точно бачу, де щирість, а де завчена поза.

Тому розвиватися потрібно не з книжок, а з себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга - це інструмент, яким потрібно вміти користуватися. І бажання повинно бути. Не можна прочитати книгу, і стати, прямо, ГУРУ-всевміючим-і-всезнаючим.

Це буде схожим на мавпування: повторюєш одне й теж, сам не розуміючи що повторюєш. Чиста механіка.

Огидно дивитися на тих менеджерів "начитаних" науськаних і запрограмоованих. Йому сказали на тренінгу розумному, що "располагающая поза и улыбка" і він так і зробив. Але ж йому до тями не приходить, що я ці завчені "фокуси" знаю і без нього. Бо я практик, а не теоретик. І точно бачу, де щирість, а де завчена поза.

Тому розвиватися потрібно не з книжок, а з себе.

я тоже практик, але книжки дають нові ідеї, поштовхи ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...