Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Oli мегабіт це все фігня. В них є безлімітні ресурси з доступом в 100мбит/секунду :)

Так, і повірте, там є що скачати на такій швидкості0040.gif

І навіть якщо доступ до інтернету по якійсь причині зникає (як було вчора), локальна мережа Білайна працює в звичайному режимі.smile-zachot.gif

Доступ до деяких ресурсів (наприклад, berloga.net) є і для користувачів інших мереж , хоча швидкість для них буде набагато меншою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli мегабіт це все фігня. В них є безлімітні ресурси з доступом в 100мбит/секунду

НІЯКІ безлімітні ресурси провайдерів НІКОЛИ не зрівняються із ВСІМ інтернетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может и не сравнятся, но я, каГбе, очень доволен, что перешел на Билайн с Укртелекома. Так как, мне интернет нужен для серфинга/почты/скайп и закачивать фильмы смотреть. А переплачивать не хочется. Выбрал себе тарифный план за 60 грн (1 грн комиссия в Йа коробко) и качаю себе фильмы/музыку/софт/журналы итд на скорости 8-9 мегабайт в секунду. Пока доволен, я выбрал себе то что надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я бы наоборот предположил, что Билайн пытаются подставить натравив таким образом других операторов (при условии, что там были кабеля Билайна и они остались целыми).

Самому же Билайну, у которого абонентская база в данный момент и так уверенно растёт, подобные подсыроны не нужны аниразу :)

Кабелів білайна там не було :)

Телеком, аверс, Датагруп.

Логічно ситуація виглядає так. (теоретично розмірковую.)

Новий оператор входить на ринок міста.

Затягує кабло в дома, де вже присутня купа других операторів, тоість абоненти уже окучені!

Хтось довольний, хтось ні, комусь захавались тарифи нового оператора, пішов помаленьку відтік від уже присутніх операторів.

Еле ж халепа, блін, мало народу переходить, що робити, шефи вимагають включень! (Абонентсьої бази.) Вклали бабла гігатонни, виймати треба, інвестори шефів в попку :)

Правильно! Вирізаємо кабло інших операторів, зупиняємо сервіс на сутки. І ті хто сумнівався вже біжать до нового оператора підключатись.

Так як на той момент, у нього проблем не було :)

Причому ініціатива таких діянь точно не виходить від керівництва, це ініціатива місцевих інсталяторів, чи продавців.

ЗП яких залежить від кількості включень.

А списати порізаний кабель легко на наріків, бомжів, жеківців, і на іншу нечисть :)

Правда важко в це віриться коли кабель просто порізаний, а не вкрадений.

Усі інші варіанти мені здаються не логічними і малоефективними.

Дуже надіюсь що картина яку я намалював не є дійсністю.

А порізаний кабель діло рук наріків, бомжів, жеківців, і на іншої цвет-мет нечисті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна менять тарифы? от допустим я закинул денег на счет ...выбрал тариф на 1 мегабит но через два дня мне срочно и быстро надо скачать файл на 5 гигов...можна поменять тариф с 1 на 10 мегабит на один день ? что бы скачать етот файл...

А можна менять тарифы? от допустим я закинул денег на счет ...выбрал тариф на 1 мегабит но через два дня мне срочно и быстро надо скачать файл на 5 гигов...можна поменять тариф с 1 на 10 мегабит на один день ? что бы скачать етот файл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора виникла перша проблемка, яка мала місце близько 3хв.

Перезагрузив модем - ніц, далі почав колупати і діагностувати, після 3хв просто пінг пішов на зовні. Тобто взагальному непогана швидкість і якість. Особливо радує роздача в сеті і берлозі максимально було 8Мбіт/с.

Доречі модем ДІР-300 + вайфай пінги не дуже, а от якщо через кабель то пінги просто супер.

Мабуть дійсно все залежить від обладнання і нагрузки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна менять тарифы?

Можна, але за перехід до меншого тарифу потрібно заплатити, якщо не помиляюсь, 20 грн. (перехід до більшого тарифу безкоштовно). Керування тарифними планами здійснюється легко і просто з особистого кабінету, треба тільки щоб на рахунку була необхідна сума.

Але чи варто міняти тарифи через якийсь файл? Можна спочатку пошукати потрібний файл у внутрішніх ресурсах (а там багато чого є), тоді той файл у 5 Гіг скачається дуже швидко (на скачування фільму у якості Blu-ray 15 Гб у мене пішло хвилин 10 - 15)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна менять тарифы? от допустим я закинул денег на счет ...выбрал тариф на 1 мегабит но через два дня мне срочно и быстро надо скачать файл на 5 гигов...можна поменять тариф с 1 на 10 мегабит на один день ? что бы скачать етот файл...

Можно, только переход на тарифный план с меньшей абонентской платой - 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна менять тарифы? от допустим я закинул денег на счет ...выбрал тариф на 1 мегабит но через два дня мне срочно и быстро надо скачать файл на 5 гигов...можна поменять тариф с 1 на 10 мегабит на один день ? что бы скачать етот файл...

Та міняти то можна якщо грошей не шкода... Перехід на дорожчий тариф - безкоштовно, перехід на дешевший - 20 гривень

А хіба не має "такого файла" в локалці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що потрібно перепрошити роутер також казав. Так, що не треба тут ля-ля :angry2:

І номер 701 150 це відділ продаж, а не технічна підтримка. Технічна підтримка по номеру 701 152

дійсно так і було тільки перед нашою розмовою клієнт сам телефонував на саппорт (701 152) і не задоволений відповіддю запросив мене і ми дійшли до нормального рішення питання за це і клієнт і я вдячний Луцькому саппорту... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы наоборот предположил, что Билайн пытаются подставить натравив таким образом других операторов (при условии, что там были кабеля Билайна и они остались целыми).

Самому же Билайну, у которого абонентская база в данный момент и так уверенно растёт, подобные подсыроны не нужны аниразу :)

Кабелів білайна там не було :)

Телеком, аверс, Датагруп.

Логічно ситуація виглядає так. (теоретично розмірковую.)

Новий оператор входить на ринок міста.

Затягує кабло в дома, де вже присутня купа других операторів, тоість абоненти уже окучені!

Хтось довольний, хтось ні, комусь захавались тарифи нового оператора, пішов помаленьку відтік від уже присутніх операторів.

Еле ж халепа, блін, мало народу переходить, що робити, шефи вимагають включень! (Абонентсьої бази.) Вклали бабла гігатонни, виймати треба, інвестори шефів в попку :)

Правильно! Вирізаємо кабло інших операторів, зупиняємо сервіс на сутки. І ті хто сумнівався вже біжать до нового оператора підключатись.

Так як на той момент, у нього проблем не було :)

Причому ініціатива таких діянь точно не виходить від керівництва, це ініціатива місцевих інсталяторів, чи продавців.

ЗП яких залежить від кількості включень.

А списати порізаний кабель легко на

Правда важко в це віриться коли кабель просто порізаний, а не вкрадений.

Усі інші варіанти мені здаються не логічними і малоефективними.

Дуже надіюсь що картина яку я намалював не є дійсністю.

А порізаний кабель діло рук наріків, бомжів, жеківців, і на іншої цвет-мет нечисті.

А до приходу бджіл в Луцьк кабеля не різали?

Сумніваюсь що великий провайдер буде займатись подібним. Йому його репутація важливіша ніж декілька недовольних клієнтів іншого провайдера.

Думаю це справа рук невеликих првайдерів, щоб посварити великих, або мешканців яких вже дістали інтернетчики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Точно, всі невдоволені, що тут відмітились - перші підозрювані, треба дати інфу слідакам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора виникла перша проблемка, яка мала місце близько 3хв.

Перезагрузив модем - ніц, далі почав колупати і діагностувати, після 3хв просто пінг пішов на зовні. Тобто взагальному непогана швидкість і якість. Особливо радує роздача в сеті і берлозі максимально було 8Мбіт/с.

Доречі модем ДІР-300 + вайфай пінги не дуже, а от якщо через кабель то пінги просто супер.

Мабуть дійсно все залежить від обладнання і нагрузки.

А можна перемкнути розкладку і моделі й термінологію написать на мові оригіналу?

D-Link DIR-300 ніколи не був модемом. Це бездротовий маршрутизатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli мегабіт це все фігня. В них є безлімітні ресурси з доступом в 100мбит/секунду

НІЯКІ безлімітні ресурси провайдерів НІКОЛИ не зрівняються із ВСІМ інтернетом.

Список торентів які не є ресурсами білайна, але швидкість в них теж до 100мбит. От вам сопсно і основні ресурси інтернета з яких реально можна покачати з нормальною швидкістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Список торентів які не є ресурсами білайна, але швидкість в них теж до 100мбит. От вам сопсно і основні ресурси інтернета з яких реально можна покачати з нормальною швидкістю.

От скажи, тобі ппц як важливо, щоб фільм скачався за 5 хв. чи як на Ультрі за 12?

Хтось із вас бджоловодів бачили в реалі ті хвальоні 100 мбіт/с? Бачили? Часто? Та не брешіть! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Список торентів які не є ресурсами білайна, але швидкість в них теж до 100мбит. От вам сопсно і основні ресурси інтернета з яких реально можна покачати з нормальною швидкістю.
От скажи, тобі ппц як важливо, щоб фільм скачався за 5 хв. чи як на Ультрі за 12? Хтось із вас бджоловодів бачили в реалі ті хвальоні 100 мбіт/с? Бачили? Часто? Та не брешіть! ))

Не знаю хто що бачив хто що ні... у мене з Берлоги популярні роздачі, тобіш де сідерів вистачає швидкість скачки 8-10 мегабайт/секунду .... і це норма... не популярні роздачі може бути 2-3 МБ і тд.. по різному...але всеодно що 5 хвилин зо 20 для мене не сутєва різниця якшо чесн :rolleyes:

з інших трекерів особисто мені ще не випадало попадати на роздачу щоб перевищувала мої законні 5 мегабіт по договору... можливо просто не попадав на сідерів білайновських...та й качаю я рідко з інших тепер... основне є і на берлозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Список торентів які не є ресурсами білайна, але швидкість в них теж до 100мбит. От вам сопсно і основні ресурси інтернета з яких реально можна покачати з нормальною швидкістю.

От скажи, тобі ппц як важливо, щоб фільм скачався за 5 хв. чи як на Ультрі за 12?

Хтось із вас бджоловодів бачили в реалі ті хвальоні 100 мбіт/с? Бачили? Часто? Та не брешіть! ))

Особисто в мене потолок качало з рутрекера 5-9 мегабіт такщо 100 мегабіт я не бачив. Доречі Берлога це таке Уг, що капец, мало коли звідти качає швидко.

Розкажіть краще як мені замутити, щоб з другої сетевухи в мене пішов нет на інший комп(на компі 2 сетевухи в одну врублений білайн інша поки так без нічого стоїть). Тільки не треба писати розшар ВПН і піде нет на другу машину, якщо пишете пишіть як розшарити бо я в цьому далекий.

про порізані кабелі. На 33 є такий гавнопровайдер (ну навіть з понтом провайдер, тупо взяв ультру і фігачить по сєті їх абонентам(каюсь був теж серед них)) так от там появилось 2 гіндони які, щоб їм не заважали качати спочтаку блокували нет через роутер, потім коли вставили звіздюлін порізали мені і ще 3 чи 4 людям кабель (доречі на мому будинку в той самий час був порваний кабель по ходу датагруп) може і в тому домі є такі мудо...би які страдають такої хньою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Список торентів які не є ресурсами білайна, але швидкість в них теж до 100мбит. От вам сопсно і основні ресурси інтернета з яких реально можна покачати з нормальною швидкістю.

От скажи, тобі ппц як важливо, щоб фільм скачався за 5 хв. чи як на Ультрі за 12?

Хтось із вас бджоловодів бачили в реалі ті хвальоні 100 мбіт/с? Бачили? Часто? Та не брешіть! ))

І навіщо викидати такі гроші на ультру? 200гривень в місяць це за рік користування інтернетом виходить 2400 грн. це на мою думку зажирно, тай мало в кого лінія витяне ті 24 мбіта :)

Раніше я півтора гіга качав приблизно 4-5 годин за 100грн. а зараз за 59 я маю набагато більшу швидкість та якісніші послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

floor,і шо інтернет не глючить? :D

Глючить, ппц лагає, опа повна :mdr: нічого, я теж найду чим тебе доставати :0028:

А по темі, цей ре-трекер дуже зручна штука, за реалізацію білайну плюс :0123: Є пошук, тобто пишем, що вас цікавить, і отримуємо список з торрентами, на яких є сіди з локалки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто в мене 100 мбіт не було, а 50-80 мбіт/сек з берлогі маю завжди :smile-zachot: невже цього мало? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня пока и утел устраивает... :rolleyes:

хотя, подумываю о подключении Би, в качестве резервного канала... :rolleyes:

post-345-1275621231,94_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...