Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

хмммм... тож походу в самом роутере есть PPtP Russia ??? Разве оно не годится ,,,????

А яким чином ти включиш з'єднання? Потрібно створювати підключення VPN

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створиш на кожному комп'ютері VPN підключення і будеш з'єднуватися через нього, ніяких проблем бути не повинно

Одночасно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хмммм... тож походу в самом роутере есть PPtP Russia ??? Разве оно не годится ,,,????

А яким чином ти включиш з'єднання? Потрібно створювати підключення VPN

ууууууууу и зачем весь этот геморрой с VPN....(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хмммм... тож походу в самом роутере есть PPtP Russia ??? Разве оно не годится ,,,????

А яким чином ти включиш з'єднання? Потрібно створювати підключення VPN

ууууууууу и зачем весь этот геморрой с VPN....(((((

Наскільки я зрозумів роутер сам створює з'єднання. І на компі створювати з'єднання не потрібно. хотя я можу помилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VPN буде як авторизатор в датагруп

тоді так буде лишній геморой. якщо в квартирі два і більше компів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в том, шо інет буде на одному з компів)))) Або тра брать роутер з підтримкой ВПН)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казали спеціалісти з служби підтримки, що проблем не буде, треба буде вияснити це питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обновилась станица Безлимитные тарифные планы

пишется безлим трафа / 5 мб/сек.. хм...

думаю заморозить ДГ на месяц и потестить пч0лку...

для размышления продажникам ДГ - если бы по окончанию трафика в пакете мне оставляли 2-3 мбита/сек до конца расчетного месяца + 5 дней , я бы не парился ,

а так часто ситуация - сидишь экономишь траф - вдруг что скачать надо будет в конце месяца .. в результате трафик не использовал, что хотел скачать не скачал .. только напрягался зря.. вопрос - "оно мне надо???" пусть лучше будет 5 мб/с чем постоянный подсчет трафа... mad.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VPN буде як авторизатор в датагруп

PPPtP это VPN клиент на роутере там есть куда вводить логин пароль и т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

erica (20:10:06 12/04/2010)

ваш адрес?

Odys (21:44:32 12/04/2010)

Гордиюк 29

Odys (21:44:39 12/04/2010)

кваритра 175

erica (14:31:52 13/04/2010)

пока нет возможности вас подключить

работник билайна который писал што подключает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гордиюк 29 підключення точно можливе, можливо саме в цьому під'їзді неможна підключити, буду це завтра знову виясняти. Заявку все-таки зроби, буде розглянута найближчим часом.

І цікаво,erica звідки ви володієте цією інформацією? Аська мовчить. Відпишіть будь ласка в приват чи в асьці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви за маразм пишете на рахунок VPN?

Нафіга шось вимикати. Є така річ як статичні роути. Почитайте, допоможе.

Ними можна змусити операційну систему використовувати для певних адрес (в вашому випадку адрес внутрішніх ресурсів) певний шлюз, який буде отримуватись по DHCP мережвеою картою і формувати первинну мережу на основі якої буде створювати VPN підключення з іншим шлюзом, ІР і тд.

Виникають сумніви що до торрентів, в анонсі трекерів можуть міститись ІР адреси, які виходять за межі прописаних вами діапазонів. У такому випадку обмін даними з такими учасниками роздачі буде рахуватись як використання трафіку Internet. На мій погляд торрент трекер повинен бачити, що клієнт прийшов з внутрішньої мережі і в анонсі роздачі давати тільки внутрішні ІР адреси. 

І цікаво,erica звідки ви володієте цією інформацією? Аська мовчить. Відпишіть будь ласка в приват чи в асьці ;)

Просто спостереження: пост виходить за рамки робочого дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви за маразм пишете на рахунок VPN?

Нафіга шось вимикати. Є така річ як статичні роути. Почитайте, допоможе.

Ними можна змусити операційну систему використовувати для певних адрес (в вашому випадку адрес внутрішніх ресурсів) певний шлюз, яким буде отримуватись по DHCP мережвеою картою і формувати первинну мережу на основі якої буде створювати VPN підключення з іншим шлюзом, ІР і тд.

Виникають сумніви що до торрентів, в анонсі трекерів можуть міститись ІР адреси, які виходять за межі прописаних вами діапазонів. У такому випадку обмін даними з такими учасниками роздачі буде рахуватись як використання трафіку Internet.

TP-Link WR340 GD підтримує таку штуку ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір панове, вчора друг розповів що на 40 уже Інтернет ві БІлайна оптоволоконний пускають, одним словом супер я вже певно рік чекаю поки він тут опиниться в Луцьку.

В мене є таке питання на офф сайті я заявку заповнив, і тут виникає таке питання живу я на вулиці Львівська біля супермаркету Край, колись пробував протягнути оптику від Візор, неудачо кабеля приблизно 200 метрів оптичного і обладнання є типу медіа конвертори плюс бокси для захисту спайки.

Кабель оптоволоконний одномодовий ОТПЦ Южкабель на 8 волокон з тросом, ну в принципі краще нехай спеціалісти подивляться що саме бо точно не знаю.

Як скоро Білайн дотягнуть до Львівської інет бо дуже хочетья попробувати  б за швидкість в 25 повний безлім заплатив би й 250 - 300грн.

До речі роутер D-Link DIR 400 підтримує DHCP а також VPN все налаштовуеться в самому роутеры далы ынетом через Wi-Fi чи LAN може користуватись любий бажаючий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TP-Link WR340 GD підтримує таку штуку ???

Зайди в налаштування роутеру, якщо побачиш там пункт static route то підтримує.

А у виборі типу VPN на WAN інтерфейсі повинен бути Dual PPTP 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зацди в налаштування роутеру, якщо побачиш там пункт static route то підтримує.

А у виборі типу VPN на WAN інтерфейсі повинен бути Dual PPTP

Static Routing - есть такой пункт )))))

PPTP

PPTP Russian (Dual Access)

вот такие пункты .... )))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правда пришлось обновити ПО роутера.......

Можу тільки уявити яких титанічних зусиль довелось прикласти.

Але навіть не розраховуйте, що через такого класу роутери, між інтерфейсами пролізе 100 мегабіт. Тим паче з активним VPN та ще й з сотнями torrent з'єднань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у виборі типу VPN на WAN інтерфейсі повинен бути Dual PPTP

А просто PPTP (без Dual) підійде? В мене в роутері отак:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чьо за х... кде мое сообшение?

Повідомлення, які не містять в собі навіть натяку на корисну інформацію будуть видалятись без попереджень.

А то йому бачте хочеться, щоб в тарифах стерли строчку. Встанови собі текстовий редактор і видаляй що завгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахах...куда мне его "встановити" ? и чо ето нету "корисної інформації" пускай люди видят что ето не то что у них на дверях в доме висит)))

Ось пост, який я видалив. Червоним виділив твою корисну інформацію.

В рамках тарифов «Юниор», «Мастер», «Чемпион мира» и «Олимпиец» предоставляеться 300 ГБ трафика в месяц со скоростью, которая указана в таблице. После использования этого объема трафика в указаных тарифных планах скорость уменьшаеться до 0,512 Мбит/с для загрузки информации (download) и 0,512 Мбит/с для передачи информации от абонента (upload ). Для всех тарифных планов скорость передачи информации от абонента (upload) до использования установленного объема гигабайт составляет 1 Мбит/с.....УДАЛИТь БЫ ЕТУ СТРОКУ)))))))

Прочитав і подумав "а не удалить бы этот пост?.."

Я не є працівником ні білайну, ні будь-якого іншого ISP.

Але спокійно читать відверту ахінею я теж не буду. Є що сказати/запитати - ніхто не заважає, а вот починати відверто флеймить не треба. Для цього є окремий розділ.

Це був останній пост у цій темі, в якому я попереджую любителів 'потрепаццо ниочем'. Далі просто буду видалять пости і відправляти в РО, причому, на терміни цілком достатні для ознайомлення як з тех. аспектами так і з правилами форуму. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...