Перейти до змісту

Ласка, з поповненням!


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Щиро дякую.

Оскільки в пологовому карантин, то татусі та близькі знову проявляють свою фантазію під вікнами, щоб потішити породіль.:)

Сніг стає полотном для творчості :D

post-2742-1266510774.jpg post-2742-1266511008.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай росте крепким як горілка,проворним як козак,прудким як чайка,мудрим як гетьман.

Vivat "тут має бути ім'я малечі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пані Ласка вітаю Вас !

Хай росте Олежка здоровий та щасливий !

Хорошу дружину йому у майбутньому !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до побажань!

Хай малюк має мегаздоров'я й життєвої вдачі в досхочу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я приєднуюсь до побажань! :) І бажаю мамі-героїні скоріше повернутись додому, щоб сім'я нарешті воз'єдналась і щасливо, і здорово жили-поживали та добра наживали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ласка знову стала мамою - на цей раз знову синочок! :)

Мої вітання! Хай росте крепкий, мудрий і щасливий! А батькам - довгих літ, щоб радіти за свою дитину.

Зі. Я тут ні при чому :)

з достовірних джерел стало відомо, що новонародженого Ласковича назвали... Ярославом

ти в певнений, що ні при чому???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийміть щирі вітання та бобажання всього найкращого, Малятку та Мамі на щастя й на радість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А я, хоча і пізно, ---- ЗДОРОВ"Я, ЗДОРОВ"Я, ЗДОРОВ"Я, ЗДОРОВ"Я, ЗДОРОВ"Я, ЗДОРОВ"Я!!!!!!! Нащадкові, татові, і МАМІ!

Народження дитини- це диво. (Сам бачив двічі) . Мамі респект і +1 :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Ось так швидко і непомітно промайнув рік... але скільки всього неповторного у ньому було для вас: і перше "ма-ма" і перші кроки і перший зубчик і перший гудзь на лобі і перша книжка(добре якщо не пошматована, а лише переглянута) :)

Ваш перший, такий важливий ювілей!

Нехай буде вам море радості від такого маленького Бонуса(зі слів мами), нехай росте здоровий вам на втіху :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро дякую за вітання, а Caprichos за теплі слова!!! :_10:Кому, як не вам знати ціну того першого року.

P.S. Уявила, як форумчани читають перелік нових повідомлень, а тут знову: Ласка, з поповненням. Напевно думають: Шо? Опять? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, я так і подумав. Зайшов ще раз привітати, а заодно і згадав перший рік свого батьківства... Швидко час летить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...