Перейти до змісту

Кто торгует на валютном рынке Форекс?


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Відкрию вам одну "ВЕЛИКУ ТАЄМНИЦЮ"). Є така штука як біржа. І брокер торгує фактично на біржі вашими грошима і надає вам можливість бути на світовій біржі.

АЛЕ

1) хто захоче чиїсь 100 у.о. збільшувати в 500 раз і ці гроші виводити на світовий ринок? в світі не питають чи це твої гроші чи не твої, і там 100 у.о. це ніщо! втрачає компанія і ваші 100 у.о. їм нікуда не впираються, щоб брати на себе такі ризики.

2) Сорос і Баффет подумали головою і сказали: чому на біржі присутні тільки трейдери в яких по 100 000 і більше, давай зробим це рядовим бізнесом і створили форекс. бо раніше, якщо у вас нема суми грошей, то сидіть і не рипайтесь, трейдінг для населення був закритим. А самі знаєте, що закрите від народу і приносить гроші рано чи пізно тим народом валиться. От вам і дали можливість брати участь в торгах, але через форекс, а не напряму.

3) Візьміть 100 чи 500 у.о. і підіть до валютчика і купіть фунт чи єну чи гривню і заробіть на цьому за місяць хоть 10 у.о. Та ніколи ви цього не зробите, бо в реальності це неможливо з маленькою сумою.

4) потрібні великі гроші, хоть 100 000 а то і всі декілька мільйонів, щоб в реальності заробляти на купівлі-продажі, як валюти, як фьючерсів, як різних металів.

5) так що форекс це можливість песимістам і "наклепщикам" нарешті перестати нити і подумати головою).

п.с. і доречі ціна на форексі рухається не окремо, порівняйте рух цін на форексі і світовій біржі, співпадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 115
  • Створено
  • Остання відповідь

Коли сідаєш грати на гроші з професійними картярами- тобі завжди спочатку дадуть виграти.

Ну а потім роздінуть.

Навіть якщо тобі буде йти карта, все одно змоіляться , чи задавлять банком.

Стремління людей до гри таке ж невикоріниме .як проституція.

Грамотні держави ці речі просто контролюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрию вам одну "ВЕЛИКУ ТАЄМНИЦЮ")

То це велика таємниця??? :0159: Це давно відомий факт! Є "кухні", які грішать подібними маніпуляціями (підміною котировок і сильно плаваючим спредом) для зливу клієнтського депозиту, а є брокери, які заробляють невеличку комісію і на об'ємі операцій тисяч клієнтів отримують пристойний довгостроковий дохід.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форекс це всесвітня піраміда, якщо ви вірите що вас там брокер тіпа там на біржу якусь там пускає з вашим депозитом і так длаі, то я вітаю - ви наївна людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форекс це всесвітня піраміда

Міжнародна валютна система - всесвітня піраміда, а Нацбанки це брокери.

Але якщо з розумом, то заробити на біржі можна. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив на навчання в телетрейд конторку,відстій, там заплатив 500 грн. за навчання дві неділі, вчителі самі далекі від цього ще щось трішки знають і їх вже просять навчати,а з арофі щоб навчатись хочуть 200 зелених. я в неті більше дізнався і якісніше чим в телетрейді. зараз сиджу на форекс фо ю мені подобається, ще відкрив рахунок в альпарі. тестував на демо все що находив ,демо це для початку щоб зрозуміти що до чого а центовий рахунок це вже інше, зараз на центовому рахунку на форексі за півтора місяця заробив 30 доларів перевести в центи це 3000 зараз ще місяць посиджу на центовому рахунку і хочу перейти на сласичний.щоб щось получалось треба цим займатись а якщо просто гратись то я вважаю взагалі не треба сюди лізти бо все спустиш в ноль. особисто мій друг займається вже 4 роки і задоволений роботу кинув і на форексі його основний дохід, але повторюю в цьому треба жити а не гратися,це в рекламі гарно кажуть що все так легко а на справді все не так то і легко якщо емоції заважають то все спустиш і це правда перевірив на собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб щось получалось треба цим займатись а якщо просто гратись то я вважаю взагалі не треба сюди лізти бо все спустиш в ноль. особисто мій друг займається вже 4 роки і задоволений роботу кинув і на форексі його основний дохід, але повторюю в цьому треба жити а не гратися

скептиків у нас багато, типу коли вони ходять на базар купувати товари чи в супермаркет, то вони думають що то не піраміда. Та ж сама піраміда от тільки інформація вся закрита, а за всі накрутки платить кінцевий споживач. форекс це теж купи-продай, от тільки тут одне але, що дійсно гроші малих депозитів не виводяться на світовий ринок. А є і серйозні брокери, почитайте про раніше створені європейські компанії, а не грибні компанії, що заробляють на людях-метеликах, покажи світло і ті зразу поприлітали, а світло виявилось вогнем і погоріли, бо не розібрався з них ніхто що ж то за світло і на якій відстані тре грітись. нікого не вчу, тільки висловлюю свою думку стосовно ситуації, яка навколо форекса.

якщо комусь допоможе, то знаючі і люди з досвідом кажуть, що заробити безпосередньо на біржі в рази легше чим на форексі, бо на біржі є інформація, а на форексі індикатори і жодної інфи про реальний ринок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Недавно надибав пропозицію безкоштовно отримати 100Євро для торгівлі на Forex, два місяці сижу вже, спочатку був у конкретному плюсі (біля 400 Євро), потім почав спускати, зараз десь біля сотки стоїть. А саме цікаво що багато людей з тих безплатних євриків вже увірвали добрий куш по кілька тисяч европейської валюти, дехто все назад спустив, а дехто вивів на свій рахунок. Так що на форексі можна і треба заробляти, тим більще нічим не ризикуючи. Там здається до кінця вересня ще роздають стартові капітали, хто хоче спробувати ідіть за посиланням, або пишіть у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

яких питань? :0159:

Ну по-перше хочу запитати чи проходив хтось навчання в Телетрейді шо на Єршова???Бо я від недавна там прохожу стажировку і спочатку все вроді було норм, а зара дуже багато акцентують уваги на інвестиціях по Памм рахунках і мастер трейдерах. А на рахунок навчання, це виглядає так, що показали тобі якийсь індикатор і розбирайся сам. І золоті гори обіцяють після екзамена, який не реально здати(((То я і хотів поцікавитись чи хтось є тут той що працює на них за умов Рител-трейдера???

P.S.Не міг відписати раніше, бо маю ліміт 2 повідомлення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основному всі дилінгові центри направлені на те, щоб клієнти зливали свої гроші і несли ще... тому це треба брати до уваги, і дуже багато не чистих на руку (мутять графіки і так далі), вчать на таких курсах довіряти аналітиці якось "умніків"... ))) в основному ті викладачі взагалі не мають поняття що таке трейдинг і як там взагалі торгувати і так далі... одна тільки завчена теорія без нічого...

І ніхто не відповість на питання "Куди діваються мої гроші, коли я їх втрачаю, хто їх забирає" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FeNiKs2008, скільки тобі років?

Міні 22 роки, і я дуже зацікавлений щоб цьому реально навчитись)А на рахунок того щоб гроші кидали на рахунки, то тільки недавно почали намікати)))

P.S Зможу відписати тобі тільки через добу бо ліміт закінчився)Або пиши мені на мило [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема форекса є цікавою, є хтось хто може допомогти розібратись,брокери пропонують гроші внести а ризикувати без знань не хочеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міні 22 роки, і я дуже зацікавлений щоб цьому реально навчитись)

Ти дивишся на світ через рожеві окуляри))). Колись були курси по Joomla - 3 тижні за 2.5к гривень. Подивившись їхню програму одразу зрозумів - гроші на вітер. Там навіть *ази* не вчили. Боюсь, що з твого навчання буде те саме. Якщо тільки своїми мізками не дійдеш).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форекс реально заробити, тільки треба мати характер і чуйку, і там купа підводних камнів.

Гроші комусь дати в управління це гроші на вітер :) типаче дати це брокеру якого не знаєш, одна справа дати другу навіть якщо він зільє то ти точно знаєш що він злив а не вкрав в тебе гроші.

Всі ці тупі заманухи тіпа будем ризикувати не більше чим 10% від депозита, так скажи давайте я дам вам одразу 10% і торгуйте фіг з ними, а скажуть ні то так не правильно і так далі...

Сама проста помилка - це читання аналітики... прогнозів і прочої муті...

Тому аналітику і новини дилінгові центри з радістю дають вам безкоштовно бо це все замануха і розводняк.

Новини які швидко приходять без затримок коштують не мало грошей в місяць десь 2000-3000 баксів мінімум, і треба знати англійську мову, тому що якщо підпишетесь на своїй мові, то буде затримка в новині поки її перекладують і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так ми і хочемо навчитись, на демо вроді виходить,а з реальними рахунками, без якозь елементарної підтримки,консультації, від людини яка дійсно практикує, знає де і як це правильно, зробити трохи страшно, Вот і стукаємось сюди за порадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) любі дітки, це тільки в мериканських фільмах брокери роблять гроші з повітря, а в нас гроші роблять з лохів ;)

нікого не хтів образити :)

Не маючи нічого ти й не заробиш нічого, а якщо маєш щось, то вже заробляти є реальніші місця. А цей Форекс (НАШ "форекс") - давним-давно як мережевий маркетинг, тільки дурять чесніше - тобі від початку напряму в голову втлумачують, що це ризик втрачати :) Хоча чесніше було б казати не "ризик втрачати", а "гарантія втратити" :)

Не будуйте повітряних замків, не марнуйте свій час. Менше дивіться гарних казкових фільмів, а навчайтеся і розвивайтеся. І думайте над виробництвом, а не над рулетками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любі дітки, це тільки в мериканських фільмах брокери роблять гроші з повітря, а в нас гроші роблять з лохів
Не маючи нічого ти й не заробиш нічого, а якщо маєш щось, то вже заробляти є реальніші місця.

Як же ти правий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демо рахунок нічого ніколи нікого не навчив і не навчить...

Краще вже якщо раз так кортить спробувати (можу порадити нормального брокера, який швидко виводить гроші, за умови реєстрації по моїй реф силці) краще вже виділіть 10 баксів і пробуйте, центовий рахунок саме те, це якщо перевести в центи буде 1000 центів, можете уявляти собі що у вас на рахунку 1000 баксів :) тоді поймете що до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не будуйте повітряних замків, не марнуйте свій час. Менше дивіться гарних казкових фільмів, а навчайтеся і розвивайтеся. І думайте над виробництвом, а не над рулетками.

Ну скажем так розових очків в мене давно немає, я розумію щоб щось мати потрібно довго і настирлево працювати :0152: В цій темі є багато різних думок на рахунок ринка "Форекс". Але нічого конкретного(((Є в нас в Луцьку люди які серйозно займаються цим???З якими б можнібулоб поспікуватися по конкретніше :_08: ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в нас в Луцьку люди які серйозно займаються цим???
:) ти так нічого й не зрозумів... Цим не можна займатися СЕРЙОЗНО! Принаймні на рівні Луцька і з червонцем в кишені.

Нє, ну ти, звичайно, можеш продати квартиру, набрати кредитів і... подарувати їх якомусь "форексу". Зате потім, переховуючись в якійсь підворотні від кредиторів, ти зможеш гордо заявляти, що позаймався цим СЕРЙОЗНО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку торгуй на демо. Будеш мати результат хоч на протязі 3-ьох місяців, тоді починай на реальних.

І причому деморахунок повинен бути такий як реальний депозит. Тобто 100 одиниць, або 500, 2000. Скільки Ви готові вкладати реальних?

Таке питання конкретне:

"Скільки часу Ви витратили на те, щоб спостерігати за графіком? без відкривання ордерів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...