Перейти до змісту

Кто торгует на валютном рынке Форекс?


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Хочу просто пообщаться, для обмена опытом....

Ничего рекламировать и завлекать я тут не собираюсь, просто интересно есть ли тут те, кто знает что это такое и пробовал торговать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 115
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...
Граюсь поки на учбових рахунках.На реальні щось поки не хочеться...

Советую поучаствовать в конкурсах, я сам занимал призовые места, так что выиграть реально и все честно.

На учебном счете никогда не научишься торговать, потому как к этим деньгам не сможешь относиться серьезно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

знаю компании которые точно дают на старт деньги на Форекс, кому интересно пишите в приват, раскажу как получить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я торгую з допомогою "советников"(програм, які відкривають-закривають ордера), тобто торгують за тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробити гроші на зміні курсу(постійно бути в плюсі), може не той , хто цей курс вгадує, а той хто його встановлює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є інфа, що майже всі "форекс клуби" не торгують на міжнародних біржах, а роблять це віртуально, у своїй системі. Тоді, якщо маєш великий "+" гроші тобі з великою ймовірністю не дадуть, за "-" теж не вернуть. Чи щось таке чули? взнавали?

Я поки вибрав для себе компанію, і вклав гроші в рахунок делегованого управління. В "+" на 10% за 2 місяці. Мене влаштовує..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така послуга: вибираєш трейдера-професіонала зі списку доступних, кладеш гроші, він торгує, навар роздідяється між вами і ним. Кого зацікавить дам ссилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така послуга: вибираєш трейдера-професіонала зі списку доступних, кладеш гроші, він торгує, навар роздідяється між вами і ним. Кого зацікавить дам ссилку.

Кеп, це і є делеговане управління. По-іншому ПАММ рахунок.

Де тримаєш гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не вкладав, але заробляю $ на партнерських рахунках на форекс4ю. Типу рефпроцента від зареєстрованих мною клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не вкладав, але заробляю $ на партнерських рахунках на форекс4ю. Типу рефпроцента від зареєстрованих мною клієнтів.

У поданому сайті важко знайти рейтинг ПАММ, і він якось цікаво поділений. Якісь дитячі цифри в розділі "капітал управляючого". 100-600 у.о. Не можу знайти суми якими вони управляють - мені цікаві особи, які мають від 1млн.дол.(а краще 2) в управлінні..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте мальчіка, каторий спіт бєз трусіков. А взагалі є доволі крупний кастяк ігроків ринку на mmgp.ru, там і ПАММи можуть підказати і взагалі куди ще можна інвестувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mmgp.ru - як варіант.

Форекс4ю стрьомненький - істрія торгів по паммах до 150 днів, а це несерйозно (треба хоч 2,5 роки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Надибав такий собі Пантеон фінанс. Сайт цікавий тим, що з нього можна вкладати і керувари памм рахунками на ще 5-и сайтах. В т.ч. форекс4ю і форекс тренд. Їхні пами - трохи лівак, бо важкі статистики, по окремому памму побачив, що керуючий систематично пропадає на 1-2 тижні, а може і місяць не вести торгів. Посиланнями на телетрейд з цього пантеону мабуть не варто користуватись - не знайшов нормальних статистик на телетрейді, найрейтинговіші пами стабільно в мінусі протягом останнього року.

+ на пантеоні дають бонус на переведені кошти (у мому випадку до 10%).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу зі свого досвіду, халяви там нема, якщо хочете заробляти на валютних ринках - це реально. Але там треба пахать, бути в курсі всього що робиться в світі, не читати аналітиків, вони вас точно загонять, "продавайте на слухах, купляйте на фактах" - це діє.

І не тримайте гроші в одному ДЦ, тому що в основному вони всі направлени на те, щоб ви злили всі гроші і все. Тому що ніхто вам не скаже внятно куди ваші гроші діваються.

І не вірьте аналітикам з Берклі :) і Баффету і Соросу тимпаче, вони хитри жукі, коли кажуть будемо купляти, то більш за все будуть продавати.

PS: Всі ДЦ і брокери, мутні тому що не можуть сказати точно куди ваші бабкі ідуть, коли ви "злили" їх. Тому що ви торгувати зможете тільки на віртуальному ринку. А це взагалі мутна штука.

Щоб вийти на реальний (з реальною поставкою валюти) вам треба рахунок мати на 10-50 млн. баксів. Там то ви багато не втратите, тому що зможете довго чекати коли буде для вас вигідний курс для конвертації. Наприклад ви купили за 10 млн баксів. і можете чекати поки буде вигідно їх зміняти на євро наприклад. А у випадку віртуального ринку, вам реальної поставки валюти немає, і ваші гроші тануть на очах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу зі свого досвіду, халяви там нема, якщо хочете заробляти на валютних ринках - це реально. Але там треба пахать, бути в курсі всього що робиться в світі, не читати аналітиків, вони вас точно загонять, "продавайте на слухах, купляйте на фактах" - це діє.

І не тримайте гроші в одному ДЦ, тому що в основному вони всі направлени на те, щоб ви злили всі гроші і все. Тому що ніхто вам не скаже внятно куди ваші гроші діваються.

І не вірьте аналітикам з Берклі :) і Баффету і Соросу тимпаче, вони хитри жукі, коли кажуть будемо купляти, то більш за все будуть продавати.

PS: Всі ДЦ і брокери, мутні тому що не можуть сказати точно куди ваші бабкі ідуть, коли ви "злили" їх. Тому що ви торгувати зможете тільки на віртуальному ринку. А це взагалі мутна штука.

Щоб вийти на реальний (з реальною поставкою валюти) вам треба рахунок мати на 10-50 млн. баксів. Там то ви багато не втратите, тому що зможете довго чекати коли буде для вас вигідний курс для конвертації. Наприклад ви купили за 10 млн баксів. і можете чекати поки буде вигідно їх зміняти на євро наприклад. А у випадку віртуального ринку, вам реальної поставки валюти немає, і ваші гроші тануть на очах.

Тому вважаю памми найпростішим варіантом де можна заробити обравши управляючого, а не паритись самому. Річні статистики управляючих допоможуть зрозуміти чого можна чекати і який можливий ризик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мене звати Саша. З валютним ринком вже трохи знайомий, маю депозит у брокура "форекс клуб". Торгувати ніби і вмію, певний період можу йти стабільно у плюсі, а потім зриваюся і з думкою "я ж геній" починаю збільшувати лоти, закінчується все плачевно ... ОТОЖ, ШУКАЮ ЛЮДИНУ (так би мовити "друга"), БАЖАНО З ЛУЦЬКА, З ЯККИМ МОГЛИ Б ДІЛИТИСЯ ІНФОРМАЦІЄЮ, ДОСВІДОМ, ІДЕЯМИ і т.д. ПІДТРИМУВАТИ ОДИН ОДНОГО І ТИМ САМИМ СПРИЯТИ СТАНОВЛЕННЮ СТАБІЛЬНОЇ І ПРИБУТКОВОЇ ТОРГІВЛІ.

Хто бажає прийняти мою дружбу - дзвоніть !тел. моб.: 095-21-97-556

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша, в Луцьку взагалі не так багато людей, які б могли тобі толково допомогти. Підтримати морально можуть дуже багато, а от по торгівлі... Знаю одного теоретика, але він учить за гроші, а підтримувати особливо, мабуть, не буде.

Ну і я не можу повірити такому теоретичному торговцю, якщо він готовий мене вчити, але не може мені сказати скільки заробляє, і/або взяти мої горші і заробити мені так само розділивши прибуток.

Подумай, можливо прибутковіше буде інвестувати в торгівлю досвідчених управляючих на надійніших порталах (що мають реальний вихід на міжнародні торги), а сам торгуватимеш там же у формі хоббі.. + майже на вісх порталах можливий контроль торгів управів через МетаТрейдер- можеш вчитись додатково на вдалих результатах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не вкладав, але заробляю $ на партнерських рахунках на форекс4ю.

Як я і казав - сайт не дуже по оформленню статистик, тривалості торгівлі управів.

Але я в шоці від того, що за місяць на лідері рейтингу заробив 50%... :0159: Просто нереальна цифра. Не знаю як там буде далі - торгівля з таким профітом має бути ризикованою, але чувак жжот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієш, це все відносно. Заробити тисячу зелених в місяць - то не така вже і велика задача, а якщо депо складає зо дві тищонки, то от і матимемо дохід у 50% у місяць. Але стосовно ризикованості, то я з тобою згідний. І взагалі ФОРЕКС і РИЗИК - то синоніми на мою думку ))) а сам то ти торгуєш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу спробувати цим зайнятись. вже читаю книгу.

поясніть одне (може забігаю наперед), кладу наприклад через телетрейд чи форексклуб гроші умовно 500 зелених.

який заробіток в місяць реально може бути сильно не ризикуючи або користуючись советником?

як знімаються зароблені гроші з рахуунку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сам то ти торгуєш ?

Сам не торгую і не пробував. Результати делегованого управління можна приблизно прорахувати за допомогою статистики. Сам я навиків не маю і швидше за все статистикою свою торгівлю не прорахую, а гроші кручу досить великі.

хочу спробувати цим зайнятись. вже читаю книгу.

поясніть одне (може забігаю наперед), кладу наприклад через телетрейд чи форексклуб гроші умовно 500 зелених.

Книжки може бути малувато. Де торгувати - краще, мабуть, не в телетрейд (погані відгуки) і форекс клуб (не знаю чи вони реально торгують на міжнародному ринку чи торгують не далі свого серверу).

який заробіток в місяць реально може бути сильно не ризикуючи або користуючись советником?

Я не сильно ризикую даючи гроші в управління. По досвіду торгів за півроку можу сказати, що за місяць середньому отримував 5-10%. (по окремих управах буває і -20%, буває і +25%, але в середньому 5-10% в+). За останніх 2 тижні +9%, 3 тижні тому -0,05%. Цей тиждень поки дрібний +.

як знімаються зароблені гроші з рахуунку?

Там де мої гроші - лише так, як введені - якщо через лікпей - то на той самий номер лікпей, якщо через банківську картку - лише на ту банківську картку. На протязі від півдня до 3-х робочих днів після подання заявки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу спробувати цим зайнятись. вже читаю книгу.

поясніть одне (може забігаю наперед), кладу наприклад через телетрейд чи форексклуб гроші умовно 500 зелених.

який заробіток в місяць реально може бути сильно не ризикуючи або користуючись советником?

як знімаються зароблені гроші з рахуунку?

Для початку тобі б просто зберегти те, що покладеш. Можливо я тебе розчарую, але шанс що ти зільєш свій перший депозит - 101% ... вибач, але це правда. Але тобі в першу чергу потрібно поставити ціль. Скільки ТИ хочеш ! Для прикладу на початок з тебе вистачить і 200 $ у місяць. Відповідно за двадцять робочих днів близько 10 ти доларів, але треба ставити більшу ціль, бо будуть і невдалі дня, до прикладу 15-20 пунктів. І після того як їх заробиш у той же день В ЖОДНОМУ РАЗІ БІЛЬШЕ НЕ ЛІЗЬ У РИНОК.

А взагалі зі свого досвіду скажу, що за місяць депозит у 500доларів я збільшував у 2-3 рази. Бувало, що і з 4000-х за місяць лишалося 2000-ві. Головне САМОКОНТРОЛЬ - не дай жадібності знищити свій депозит.

А стосовно депозитів, то у телетрейді мінімум 1300 доларів і у ринок ти входих на всі гроші зразу - НА ВСІ СТО ВІДСОТКІВ - ризик зашкалює, у ФК мінімальний депо - 200 дол. і мінімальна позиція для відкриття - 100 $ - тут при 500$ ти входиш лише на 20% - то вже краще.

а стосовно виводу можеш подзвонити мені на о95-21-97-556, розкажу свою історію і як на граблі не настувати, не пишу, бо вже просто задовбався, секрету там ніякого не має, але як прийшлося самому - то розгрібався місяців зо три.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...