Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

Мені вже страшно виложувати інший ролик, а то зараз заклюють іхтіандри B)

21_______________07___2.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Lumax, не скажу що студія де я його монтував є супер-пупер, але мінімум обладнаня для звукозапису там є, незнаю чому ролик всім так не сподобався, пропоную надалі написати мені кращі тексти, може дійсно в мене з фантазією туго, незнаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що ідея така, ніби це благодійність, але це всетаки день діджея, а не день жалоби!!!

З настроєм проблеми, відповідно з інтонацією також... ВЕСЕЛІШЕ!!!

Мы пециально делали серьезное начало ролика, чтоб народ понял, что это не просто дискотечка.... После того, как вступила музыка, интонация не поменялась? :)

Наверное, я старомодный, но я не люблю, когда речь перенасыщена эффектами... fenom, поражаюсь твоей лаконичности, я никогда не мог сделать ролик короче 30 секунд.... :)

А у нас тут, как оказалось, минимум 3 человека, делающие ролики... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а щодо ролика на ДІ-ДЖЕЙ ПАРАД, то тут дійсно треба-було чуть веселіше, і вокал не дуже якісно компресований, звучить чуть глухо (мало високих, багато середини, тому і бубнить), ефекти присутні, але також їх погано чути... Впринципі кожен робить як вміє, та знає... (перетворили форум на обговорення радіореклами) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді нас тут 4

fenom, dj mix, lumax, dj neo

тих хто займається рекламними аудіороликами...

сюди ще б добавити скорпіо і вийшла б непогана команда :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага...

fenom production

mix production

neo production

max production

то може якось скинемось та зробим спільну production?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lumax

Все гут, тільки тра було вложитись хотя б в 30 секунд, щоб було "коротко і ясно" ("краткость - сестра таланта") і підтримую fenomа треба троха веселіше, ато аж занадто серйозно получилось

dj mix

Супер, знач не даремно я вас позлив :D

Але є одне але! на 5 секунді починаєм "шевелити" народ і тут на 10 секунді бац - дудкі заграли в ля-мінорі :lol: , для чого? для чого треба було міняти тему

MAX_FENOM_NEO_MIX - эта ПЯТЬ +1, дуже сподобалось, чесснслово навіть нема до чого придертись :lol:

ЗИ Я думаю вам варто об"єднатись, або хоча б, коли робите ролики, не відразу їх в люди випускайте, а давайте послухать один одному для критики :)

ЗИИ До речі тут тема стосовно клубного життя, а не обговорення рекламних роликів, так що зав"язуем з цим :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот вам инфа по поводу этого воскресенья! :)

Ха. Трансформатор на афішці. Класна ідея. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда ...

ВОСКРЕСЕНЬЕ ?

это что за организация ?

не все в политехе учаццо )

+ работает куча народа ...

имхо это просто напросто неправильно ..

или рощитано на школьникофф..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда ...

ВОСКРЕСЕНЬЕ ?

это что за организация ?

не все в политехе учаццо )

+ работает куча народа ...

имхо это просто напросто неправильно ..

или рощитано на школьникофф..

В суботу Нежур не дасть зробити таку паті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я отношусь к категории тех людей ... что оч хотят пойти .. но осознавая то что на работу сутра пойти мона тока спать ... ибо понедельник знаете ли он тяжолый денек ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я отношусь к категории тех людей ... что оч хотят пойти .. но осознавая то что на работу сутра пойти мона тока спать ... ибо понедельник знаете ли он тяжолый денек ...

Когда я ОЧЕНЬ хочу попасть куда-то - я готов пожертвовать 3-4 часами сна, тем более что трансовые ивенты у нас ой как нечасто делают.... :D

А насчет субботы - да, начальство просто не даст, не выгодно им это в субботу делать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З позиції нашого начальства можу пояснити чому дана вечірка відбувається в неділю, а не в суботу....

думаю я процитую одну фразу сказану мені, і вам все стане зрозуміло "А зачем в суботу что-то проводить, у нас и так людей будет много...". Думаю кометарії тут будуть зайвими...

Та і самі подумайте субота, багато людей, рнб-дівчат, пузатих дядьків, а тут нате вам, транс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто флаер может подогнать ?

Как только будут готовы флаеры - я дам знать здесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...