Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

такссс... шяс буду ругатись некрасівими словами :D якого хріна КІСС ФМ Паті І DJ PLANET в одну ніч? абідно блін... ПОРАДЬТЕ ШО БУДЕ кручє і куда б його податись 15 числа? З музики люблю жесть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все! іду в Метро!!! Обожнюю масовки в моєму улюбленому клубі :) Ще й Токіо казав, що має бути круто на КіссФМ ;) ПРИХОДЬТЕ ВСІ!!! Дійсно, нєфіг мокнути там на Діджей параді :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поперше мокнути ніхто небуде, адже фестиваль DJ"s PLANET проходить в приміщенні терміналу рівненського аеропорту. І добратись прямо туди можна буде маршутками від готелю Лучеськ. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам фанат Метро але 15числа їду в Ріне. Там буде дуже класна музика і обстановка, мені розказували що було на 1-ому сезоні, а тепер кажуть буде ще краще. Таке часто не повторюється, а в Метро таких паті багато. І вони бувають дуже часто там.

Так що пропоную всім їхати в Рівне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://foto.meta.ua/albums/userpics58/5828...E0%EA%E0%F2.jpg - День рожденье

.. есть флаера, стучите! Фото после вечеринки прилогаются...ждёмс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс....дожился....кто разрешил ставить моё имя на афишу? Кто-то официально меня приглашал? Кому-то было дано официальное согласие? Ну шо за люди!?.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно на вест промо список діджеїв поповнити.............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВСЕ!!! Я знаю куди я поїду!!! Починаю збирати гроші на QIEVDANCE :) 6 жовтня!! Кажуть на першому було просто огого... :) На цей раз не пропущу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я был на первом Киевдэнсе, было и правда ого-го! Только вот в этом году список хедлайнеров меня абсолютно не впечатляет, так что - мимо! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в ХХІ :)

Попса :)

Понравились пісні які грали до 00:00...

Хтось може закінути ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жир!!! Я не памятаю в Метро вечірку жирнішу за КіссФМ !! Було просто ТААААААААААК жирно, так позитивно, так .... БЛІН в мене навіть слів немає щоб передати!!! Дякую АртемНеба, дякую Токіо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, я ще довго не зможу відійти від КіссФМ паті.... Я просто в шоці, від того як жирно, атмосферно, позитивно, круто, драйвово було.... навіть незнаю з чим порівняти.... Дякую всім клабберам, що своєю присутністю допомогли створити таку атмосферу, дякую діджеям, дякую ем-сі. Супер !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Блін, я ще довго не зможу відійти від КіссФМ паті.... Я просто в шоці, від того як жирно, атмосферно, позитивно, круто, драйвово було.... навіть незнаю з чим порівняти.... Дякую всім клабберам, що своєю присутністю допомогли створити таку атмосферу, дякую діджеям, дякую ем-сі. Супер !!!

:) ой пасиба так пріятно ))) вчора тоже було нічо )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно над вами любителями клаба Постебались в камеди "Продвинутые города" ... мне диджей микс вспоминлся с ево отстоем ржал пол дня .... :rolleyes:

нашим бы диджеям на свадьбах на ямахе играть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашим бы диджеям на свадьбах на ямахе играть

неплохо бы подкреплять свои слова аргументами... Или это просто фактор "всьо, шо ненаше, то тягаво, а всьо шо наше - туфта..."? :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та так і є....

приїде ДЖ Мув і пограє музику 1-річної давності - то нормально !

а якшо буде грати ДЖ Велл то вже галімо... хотя музика може й краща і новіша ...

просто треба робити ДЖйскі кабінкі закритими і писати шо приїжає ДЖ МІксон і Света :lopata: а шоб грали обичні наші ДЖї :)

народу всьо равно буде море ! і будуть казати як класно зіграли Міксон і Света ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...